Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Punce okrog 30, ki pravite, da ni normalnih fantov oglasite se

Punce okrog 30, ki pravite, da ni normalnih fantov oglasite se

Živjo,

Mal sem brskal po forumu, kar nekaj punc okrog 30ih piše da ni resnih fantov.

Tudi jaz si želim resno normalno punco, željo imam po družini, po normalnem odnosu. Zaposlen sem z redno službo, sem prostovoljni gasilec, trudim se biti dober do ljudi, delat dobro…

Ni mi le do dopisovanja, do preganjanja dolgčasa,.

Ne vem a je forum a je forum in jamranje na njem vse skupaj en hec..

Če se najde kakšna ki jo zanima kar napisi na mail: [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
radmamkavo, 14.04.2024 ob 17:17

Živjo,

Mal sem brskal po forumu, kar nekaj punc okrog 30ih piše da ni resnih fantov.

Tudi jaz si želim resno normalno punco, željo imam po družini, po normalnem odnosu. Zaposlen sem z redno službo, sem prostovoljni gasilec, trudim se biti dober do ljudi, delat dobro…

Ni mi le do dopisovanja, do preganjanja dolgčasa,.

Ne vem a je forum a je forum in jamranje na njem vse skupaj en hec..

Če se najde kakšna ki jo zanima kar napisi na mail: [email protected]

ja enako jaz malo čez 30 samski iščem enako kot fant zgoraj.Pišite na [email protected]

Takle športni moški visijo po cel dan v fitnesu, za pravo družinsko življenje so pa popolnoma neprimerni.. Sem poznala dva taka, z enim bila celo v razmerju in pravim, rajši sem samska kot pa sama s takim tipom!

Jaz kot avtor teme nimam nič s športniki še manj s fitnesi, v fitnesu sem bil le enkrat pa še to službeno ko sem popravljal okvaro.. še spomnim se ko sem se s sodelavcem hecal koliko od tistih fitniserjev bi mi popoldne pomagalo pri žaganju drv..

Nika661 ne vseh takoj metat v isti koš.

a kaj športaš al nič?

Odgovor na objavo uporabnika
Nika661, 14.04.2024 ob 18:27

Takle športni moški visijo po cel dan v fitnesu, za pravo družinsko življenje so pa popolnoma neprimerni.. Sem poznala dva taka, z enim bila celo v razmerju in pravim, rajši sem samska kot pa sama s takim tipom!

Nisem fitneser.Samo tekač, ki ima pa še ogromno časa zraven. Tek pa res ne zahteva cel dan punca:)

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4363, 14.04.2024 ob 19:51

a kaj športaš al nič?

Prav športam ne, skrbim pa za kondicijo za normalno zdravo življenje… Hodim v hribe, pozimi smučam,..

škoda, malo sem prestara zate.

deluješ čisto ok tip.

srečno želim, upam, da najdeš pravo…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno292, 14.04.2024 ob 20:29

škoda, malo sem prestara zate.

deluješ čisto ok tip.

srečno želim, upam, da najdeš pravo…

Ja upam da se recimo kakšna oglasi..  Hvala

Koliko si star

Tudi jaz, ko nekdo napiše športnik, pa fitnes, pa tako, kar mravljince dobim…. raje imam takega, ko vsak dan gnoj kida in dela druga fizična dela, kot pa nekoga, ki je zasvojen s športom…. ne hvala, taki samo obvoz in vstran od mene….

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4794, 14.04.2024 ob 23:14

Koliko si star

Sem pri 35.

Odgovor na objavo uporabnika
isto, 14.04.2024 ob 23:28

Tudi jaz, ko nekdo napiše športnik, pa fitnes, pa tako, kar mravljince dobim…. raje imam takega, ko vsak dan gnoj kida in dela druga fizična dela, kot pa nekoga, ki je zasvojen s športom…. ne hvala, taki samo obvoz in vstran od mene….

 

Naj samo omenim da prihajam s podeželja…

 

Lahko, da ima kateri, katera od vas prijateljico, znanko, sorodnico, ki je mojih let in je samska.

Verjetno tud njej ni čisto vseeno, če si želi najti nekoga za resno zvezo..

Bi koga kaj stalo, če ji posreduje link do te teme, lahko ste storili veliko, lahko nič.

Obstajamo ljudje, ki se na druge obrnemo z resnimi nameni.

Odgovor na objavo uporabnika
radmamkavo, 15.04.2024 ob 02:49

Lahko, da ima kateri, katera od vas prijateljico, znanko, sorodnico, ki je mojih let in je samska.

Verjetno tud njej ni čisto vseeno, če si želi najti nekoga za resno zvezo..

Bi koga kaj stalo, če ji posreduje link do te teme, lahko ste storili veliko, lahko nič.

Obstajamo ljudje, ki se na druge obrnemo z resnimi nameni.

Meni bi bilo sumljivo, da taka oseba visi na spletu celo noč. Jaz sicer delam kot varnostnik in mi je to služba, ampak o takih kot si ti imam svoje mnenje. In svoji hčerki bi takega tipa odsvetoval! Mogoče si čisto v redu fant, ampak športnik, ki visi celo noč na spletu…..?

Moraš pravilno razumeti kaj hočejo povedati… V bistvu hočejo povedati, da taki fantje, ki so njim všeč jih niti ne povohajo. Za take fante, ki so jim te punce všeč imajo pa seznam kaj vse mora fant narediti, imeti, izpolnjevati…

Odgovor na objavo uporabnika
Tine245, 15.04.2024 ob 04:02

Meni bi bilo sumljivo, da taka oseba visi na spletu celo noč. Jaz sicer delam kot varnostnik in mi je to služba, ampak o takih kot si ti imam svoje mnenje. In svoji hčerki bi takega tipa odsvetoval! Mogoče si čisto v redu fant, ampak športnik, ki visi celo noč na spletu…..?

Tine verjetno niste prebrali vsega, povsem razumem vaš komentar.

Je pa tako da o športniku ni govora o meni, kot drugo zakaj sem ob treh zjutraj na spletu. Zato ker nekateri opravljamo poklice kjer je treba tudi kdaj v tujino, in če veš da te zjutraj čaka dobrih 500km poti zgodaj greš od doma.

 

Imam frendico, 29 let, prav nikjer ni tistih tapravih tipov 🙉

Vem da je punca ok. Ne želi si sam enga fukfehtarja, želi si resno vezo.

Ne morm pa jst pisat v njenm imenu.

Aja, vem da bi rada še mal okol hodila, ni uno še ustaljena, ni čista Slovenka, je pol Slo pol Hr, za kaj več bi se morala pa vidva pogovarjat.

Aja, ima zaposlitev tud, nima pa sama nič kaj ustvarjen, jbg.

škoda, malo sem prestara zate.

mi pa deluješ čisto ok tip in ti želim, da najdeš eno super punco zase.

srečno!

Kaj ta “malo” prestara zate sploh pomeni? Nikjer pravzaprav ni točno napisal glede let nje…

Avtor, ali je 40 preveč? Ja, za veliko otrok je prepozno (če se vmes ne rodijo dvojčki, trojčki), za dva je časa ravno prav. Ker kompatibilno osebo v vseh pogledih je najti kar težko, zato mislim, da nekaj plus ali minus let naj ne bi bilo odločilno.

Kakšne neumnosti blodijo nekatere. Saj ne trdim, da ne obstajajo takšni moški, ki so cele dneve v fitness-u in pred ogledalom, ampak da je pa narobe to, da nekdo nekaj dobrega naredi za lasten videz in zdravje, je pa skrajno neumno mišljenje. Zanemarjenost se obsoja, ne pa nekoga, ki se trudi v življenju…

Ja do 40 mi je sprejemljivo. Ne vem pa koliko jih ima tista ki pravi da je malo prestara.

 

New Report

Close