Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PUNK JE MRTEV, ŽIVEL PUNK

PUNK JE MRTEV, ŽIVEL PUNK

Berem spodnjo temo, kako se moderator na vse kriplje brani svobodnomislečih uporabnikov, nevedoč, da se razne psovke, šikaniranje, podjebavanje uporabljajo tako rekoč v vsakdanjem življenju…
Virtualno si nekateri upajo, ker si pač v real life ne morejo privoščiti dragih odvetnikov. In zdaj na nekem odprtem forumu čistih brisač in nedeljske juhe nekdo grozi s sankcijami. Obupano, prosirazumevajoče.

Mislim, da bi moderator in lastnik tega foruma moral najmanj za en mesec s svojim ljubljenčkom mavričnim it “lovit ribe” Ker očitno sta oba izgubila stik z realnostjo in naj jima narava in zdrava hrana povrne vsaj kanček človeškega dostojanstva.

Moje vprašanje je, ali bi si upali vse enako povedati, tudi v živo?

če so ljudje tako svobodomiselni, potem ne bi smelo biti predsodkov se tudi predstaviti z imenom in priimkom in vse to povedati.

Če je podjebavanje tako rekoč v vsakdanjem življenju, se vam ne zdi prav, da če se dva podjebavata, da drug za drugega vesta kdo sta?

Yo je rekla, da samo tukaj dovolimo sovražni govor. Kaj je sovražni govor. Na kratko, vse kar nam ni všeč. Tudi meni je nekdo rekel,d a sem svinja debela in danaj si vtaknem v danko in tako naprej, se vam zdi to sovražni govor? če kdo to reče vam, zagotovo bo, če jaz in dovoli uporabniku da celo izrazi svoje mnenje, je pa kršenje pravice do svobodnega izražanja.

Ja velika dilema, je punk mrtev ali ne.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

eni in isti spletkuhi odpirajo ene in iste brezvezne teme, jaz povsem razumem Primoža da popizdi, še malo je, glede na zlobo ter izprijenost nekaterih uporabnikov. če že izkoriščajo tako svoboden sistem kot je na MON, kjer ni potrebna nobena registracija, itd, bi tudi pričakoval da imajo le do tega neko spoštovanje, saj smo ja vendarle vsi skupaj v tem loncu, ne razumem pa kaj žene te 3 manipulativne ljudi, da se na tak način izživljajo na forumu, kjer vidijo edini smisel v tem da sejejo razdor, sovraštvo, prepir.
Mavrični, je proti tem “mojstrom spletk” čisto nedolžen trolčič, ki sicer vrže marsikatero kost za glodanje, a le v svojo škodo. ni pa žleht, kar ne morem trditi za nekatere določene bolj ali manj anonimne pisce tu.

in ja, punk je res mrtev, ubil ga je profit.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

V svojem domu lahko vsak postavlja svoja pravila.
Res, da lahko na takšen način omeji število svojih gostov. Mora pa najprej sam pri sebi razjasnit, česa si želi. Pestre, razgibane, a neobvadajoče kvantitete ali manjštevilčne kvalitete (kako si to kdo razlaga, je seveda čisto subjektivno).
Glede na to pač postavi pravila svojim obiskovalcem. Simple as pasulj.

Meni osebno se ni problem predstaviti niti v živo, niti povedati javno. Čeprav sama nikoli ne uporabljam vulgarnih izrazov. Sem pa slučajno pred parimi dnevi “čekirala mobitel najstniške hčere”- pizda pofukana, kurba jadna, lajdra, dej že enkat joške pokaš”. Naj tudi jaz objavim številko mobilnega telefona sončka, ki je to pisal? Morda je sinko katerega od tako imenovanih “VAS”. Morda celo sedi v parlamentu.

In tu boste odrasle ljudi sankcionirali, če povedo resnico, kaj se v današnji družbi dogaja. Potem je obvezna registracija on moderiranost foruma. Žal!

uporabnik ki seje sovraštvo, ki se pogovarja sam s sabo, ki načrtno odpira teme le s razlogom podjebavanja, NI “svobodomisleč uporabnik”, @ tudi (iz) brisana.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

In ti si bila doma lepo tiho in na zadevo pozabila, ko si prebrala tiste ‘lepe’ besede, namenjene tvoji hčerki?

Kot vidim, vam ni pomoči. Uživajte v svojih vegi meni-jih . L.p.

vsekakor, vege uber alles, naredite mi to deželo zopet vegetarijansko.

lp

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Dragi uporabniki, vsak ga kdaj pihne, vsak ima kdaj slab dan, ampak nekateri obenem tudi zelo radi pomagajo.

Dejstvo pa je, da eni 3 osebki, nonstop eno in isto, odpirajo teme, zato da se naslajajo in samo z njimi imam vseskozi delo, z večino niti ne, to pa je tako kot je rekel Frilox to ni svobodomisleč uporabnik in ko ga blokiram, bo vso energijo usmeril v to, da dokaže, da smo mu kršili pravico do svobode govora.

Dovoljeno je res veliko, več kot na vseh sistemih, ampak kakšna meja pa mora biti, pa še ta meja, je največkrat postavljena s prošnjo, če se lahko neha in ne s kakšno blokado.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož, samo nasvet.
Kot sem napisala zgoraj, v svojem domu lahko vsak postavlja svoja pravila.
Blokiraj tistega, za katerega misliš, da je to potrebno. Ne potrebuješ spraševat uporabnikov za mnenje, dovoljenje ali karkoli.
Ne opravičuj svojih dejanj, ker to postaja že rahlo groteskno.
Pusti, briši, blokiraj, whatever, naredi kar hočeš in ostani tam nekje, v moderatorskem virtualnem oblačku.

Ah dej no. Ce krsi pravila foruma, ga imas vso ravico blokirati. Zakaj tega ne storis?? Pri ostalih forumih se dolocene ‘paciente’ nemudoma blokira in s tem se zadeva resi, Ne razumem zakaj je to na mon-u tak problem. Ta forum spremljam ze dolgo in edina za katero vem, da je bila blokirana, je bila zogca, pa se ona zaradi razloga, ki se tice vas na Monu, ne pa zaradi takih kozlarij, kot jih tu gor dela tistih par pacientov.

Je pa med drugim zelo zaskrbljujoce to kar pravi Yo, da se tu gor dopusca marsikaj, kar je prepovedano z ustavo in zakoni. Enkrat zna biti, da boste dobili masten tozbeni zahtevek, samo tapravim morate stopiti na prste… Glede na to, da je veliko moderatorjev dnevno tu gor (Andreja, Franko…), bi najbrz lahko bili malo bolj pozorni na te teme.

Ni treba dosti, da bi bilo boljse. Le malo ‘jajc’. Ker so ostali forumi resnicno neprecenljivi, strokovnjaki, ki odgovarjajo pa kvalitetni, je malce skoda, da dopuscate na tem in se nekaterih forumih take blesarije, ki vam znizujejo ugled…

Če bi bila jaz lastnica foruma, bi tudi popizdila, mislim, da je Primož določene zadeve in tovrstne uporabnike še predolgo toleriral. In ja, on je šef in on postavlja pravila, če komu kaj ne paše, pa naj spoka. Pa navsezadnje – punk nima zveze z moderiranjem foruma.

Ah dej no. Ce krsi pravila foruma, ga imas vso ravico blokirati. Zakaj tega ne storis?? Pri ostalih forumih se dolocene ‘paciente’ nemudoma blokira in s tem se zadeva resi, Ne razumem zakaj je to na mon-u tak problem. Ta forum spremljam ze dolgo in edina za katero vem, da je bila blokirana, je bila zogca, pa se ona zaradi razloga, ki se tice vas na Monu, ne pa zaradi takih kozlarij, kot jih tu gor dela tistih par pacientov.

Je pa med drugim zelo zaskrbljujoce to kar pravi Yo, da se tu gor dopusca marsikaj, kar je prepovedano z ustavo in zakoni. Enkrat zna biti, da boste dobili masten tozbeni zahtevek, samo tapravim morate stopiti na prste… Glede na to, da je veliko moderatorjev dnevno tu gor (Andreja, Franko…), bi najbrz lahko bili malo bolj pozorni na te teme.

Ni treba dosti, da bi bilo boljse. Le malo ‘jajc’. Ker so ostali forumi resnicno neprecenljivi, strokovnjaki, ki odgovarjajo pa kvalitetni, je malce skoda, da dopuscate na tem in se nekaterih forumih take blesarije, ki vam znizujejo ugled…[/quote]

hvala za vse nasvete, samo težko vam tukaj razložim, zakaj je tako kot je, povedal sem, da z veseljem, če se oglasite. Včasih trud, da želimo izboljšati komunikacijo, naredi več koristi, seveda tudi blokada ostaja, ampak razložiti zakaj tako, pa je možno samo ob kavici ali pivu in vzemite si vsaj dve uri časa. Potem boste lažje razumeli, za nasvete pa se vedno zahvaljujem.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Kaj se smatra kot sovražni govor ni subjektivno mnenje posameznika, tako da ne vem, zakaj je treba okoli tega mešati meglo. Tudi to, kaj nam prepovedujejo/zapovedujejo zakoni in npr. ustava, ni subjektivno mnenje in nima prav nobene veze s tem, kaj misli ali ne misli kdo od nas.

vsekakor, vege uber alles, naredite mi to deželo zopet vegetarijansko.

lp[/quote]

u kok je bil danes dober puranji zrezek v omaki s krompirjem in solato božanski

vsekakor, vege uber alles, naredite mi to deželo zopet vegetarijansko.

lp[/quote]

u kok je bil danes dober puranji zrezek v omaki s krompirjem in solato božanski[/quote]
Ti želim dober tek, za nazaj. In to čisto iskreno.

Tocno.

Moderira in blokira se ne za to, ker se na kreganju, spletkah, žaljenju, sovražnem govoru in podobnem nabira več klikov…ergo – več klikov več oglaševalcev!

Mene samo nekaj zanima, zakaj se nihče ne upa priti na kavico ali pivo, saj ne bomo nobenega pojedli, prav vsi bi radi ostali v ilegali.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ja saj zato pa je tako stanje v nasi drzavi, ker se v imenu svetega oceta -kapitala lahko pocne kar se zeli, tudi krsi ustavo in zakone. Par hudih kazni bo potrebnih za lastnike portalov, pa bo. Evo Primoz zelel si biti predsednik, zacni s sposotovanjem ustave in zakonov pri sebi!

Mene samo nekaj zanima, zakaj se nihče ne upa priti na kavico ali pivo, saj ne bomo nobenega pojedli, prav vsi bi radi ostali v ilegali.

primož[/quote]

Jaz osebno bi rade volje, ni mi tezko povedati kdo sem, vendar moras razumet, da imamo ljudje ze tako natrpane dneve, da se res ne moremo ukvarjati s takimi stvarmi kor je ta forum na nacin, da bi mu posvetili toliko casa, da pridemo iz obrobja slo v lj, pri tem da smo doma sami z dojenckom…

Sploh pa, zakaj bi se dobivali na kavici, ce lahko tu napises svoje stalisce?! Ne maram teh skrivalnic, ker ustvarjajo pri ljudeh dodatne dvome in postenosti uredniske politike.

Se ne bojimo/bojim priti, enostavno ni časa in proti čas raje porabim za kaj druga kot pa za debate za kaj je forum tak kot je… 🙂 sicer ni moj in nisem pogost uporabnik, vsaj en več, ker se mi ne ljubi. 🙂

Ja saj zato pa je tako stanje v nasi drzavi, ker se v imenu svetega oceta -kapitala lahko pocne kar se zeli, tudi krsi ustavo in zakone. Par hudih kazni bo potrebnih za lastnike portalov, pa bo. Evo Primoz zelel si biti predsednik, zacni s sposotovanjem ustave in zakonov pri sebi![/quote]

Jaz jih spoštujem, kaj pa vi?

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Mene samo nekaj zanima, zakaj se nihče ne upa priti na kavico ali pivo, saj ne bomo nobenega pojedli, prav vsi bi radi ostali v ilegali.

primož[/quote]

Jaz osebno bi rade volje, ni mi tezko povedati kdo sem, vendar moras razumet, da imamo ljudje ze tako natrpane dneve, da se res ne moremo ukvarjati s takimi stvarmi kor je ta forum na nacin, da bi mu posvetili toliko casa, da pridemo iz obrobja slo v lj, pri tem da smo doma sami z dojenckom…

Sploh pa, zakaj bi se dobivali na kavici, ce lahko tu napises svoje stalisce?! Ne maram teh skrivalnic, ker ustvarjajo pri ljudeh dodatne dvome in postenosti uredniske politike.[/quote]

če je tako, ptoem pa le napišite kdo ste, pa se bomo pogovarjali, če ne marate skrivalnic. Vsi ste skriti, samo jaz ne.
če pa se vam ne da posvetiti toliko časa temu, potem pa se sprašujem, čemu ta debata?

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close