Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pušenjakov humor za dober dan

Pušenjakov humor za dober dan

Punce, tole si preberite. Mene je Pušenjak za dobro jutro spravil v smeh. No morda tejle punce ni ravno do smeha, ampak…

Lp
J.

hehehehe … dober je

sicer pa .. ob poplavi “neumnih” in ponavljajočih vprašanj na njegovem forumu, lahko jaz samo rečem: “Kapo dol!!!”

Tudi meni je on enostavno zakon…in pri takih cudnih vprasanjih se vedno najde smisel za odgovore…

Tudi jaz…kapo dol :))))

Stanko ga pa res pihne……….

:))) Res je neverjeten, da že par let odgovarja tudi na tako neumna vprašanja, da človek včasih res ne ve, ali se ženske norca delajo al kaj.

Jaz sem pa zadnjič zraven fanta spala samo v najlonkah. A mislite, da sem noseča? :))))

:))))))

Jaz ga ne spremljam, ker načeloma (še) nimam kaj počet na forumu Nosečnost, sem pa tale njegov odgovor z veseljem prebrala. :-)))))))

Mi je pa všeč, ker se zelo eksaktno izraža: seksata vedno vsaj dva. 🙂

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Ja, včasih ima res fletne odgovore. Včasih pa tudi ne…

Čeprav moram reči, da me je precej razočaral s svojim odgovorom in s tem strokovnostjo – namreč trdi, da pri takšni diagnozi, kot jo imam jaz ni kaj narediti – da se lahko delamo, da nekaj delamo, v resnici pa ne naredimo nič. Bila sem razočarana, ker sta mi diagnozo potrdila vsaj dva G. in me tudi seznanila kako naj bi zgledal operativni poseg.
Ko sem bila v zvezi s tem pri nekem zelo, zelo cenjenem prof. dr. iz LJ, ki me bo operiral, sem mu seveda povedala, kaj mi je napisal dr. Pušenjak. Pa je odvrnil, da danes itak lahko vsak piše v javnost in da bi bilo dobro, če bi omenjeni dr. prebral kakšen novejši učbenik in se ne bi držal le tistega, kar se je pred deset leti in več naučil na faksu. Toliko o tem, sta pa sodelavca…

Kje sem že brala ta tvoj primer?

Ha, ha, ha, kako lušno napisano!!!!!

lp m.

Brala si tule,

bolj proti koncu debate.

Ja, točno………. Upam, da bo vse ok s tabo.

Hvala ti assya, da misliš name.

Tudi jaz upam, da bo. Me je kar malo strah. Zadeva naj bi bil v decembru ali januarju. Bomo kdaj drugič o tem, pri kakšnem čveku, ko bom rabila malo pomiritve tik preden… no pa saj se beremo.

Lep dan ti želim!

LP, Ana

Je pa res fejst poba tale Stanko.

Meni je Pušenjak faca. Ko sem bila noseča in so me, sploh na začetku, obhajali razni strahovi, sem prebrala naslednji članek, se od srca nasmejala in takoj pregnala čene misli. Kasneje sem ga prebrala še večkrat in vsakič me spravi v smeh.

no, tut jaz razumem dr. Pusenjaka, poleg svojjega “normalnega”, redno placanega dela odgovarja na vsa prasanja, ok, skoraj vsa vprasanja, ki jih dobiva.

Cist ga razumem da “butne” kaksno pri teh “bedastih vprasanjih”, ki za koga niso v tistem trenutku bedasta.

Kapo dol pred njim. Jaz verjetno ne bi zmogla vsega tega.

Ampak ena ki sem jo prebrala preden sem rodila o suhih salamah in o tem ce dojencek fejst trpi, ce je mama prehlajena in kako se pocuti to malo bitjece – njegov odgovor je bil – da nazalost se se ni rodil noben dojencek, ki bi znal povedat kako je, ce mama prehlajena in ce trpi.

Pa saj, jaz sem se nekaj dni pred porodom prebirala cez njegove poste in se prav fino nasmejala.

Dober poba je ta nas dr. Pusenjak. Le tako naprej!

Meni je bila najbolj všeč izjava dr. Pušenjaka na vprašanje:

“Spoštovani g. dr. Pušenjak. V ustih imam čuden okus po kovini, ali sem morda noseča…”

Odgovor dr. Pušenjaka – nekaj v tem smislu:

“Če vam M izostaja, naredite test nosečnosti. Če bo test pokazal negativno, pojdite k zobozdravniku, da vam preveri plombe!”

:)))))))

Nataša

Ježeštana, ta je pa …brez konkurence!

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Hahaha, kako malo je treba pa je dan lepši – sem se od srca nasmejala zdaj!

Ojoj!

Tale je pa huda;-)))))

Sicer ga spoštujem tudi kot strokovnjaka…

New Report

Close