Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pust,pust….jutro v nov dan

Pust,pust….jutro v nov dan

Danes bo dan malo norčav.Dobro jutro gmajna….Itak kteri pa ni….
Na hitro se oglašam.Ura me preganja,čeprav sem pokonci že od zgodnje pete ure.Torek je dragi moj,pustni torek.
Ugotavljam,da ob vsem tem, le prehitro drvimo skozi čas,ki je pred nami.Muca bi malo uro zavrtela nazaj.Samo hitim,norim…..:)))
jep v službi potrebna tudi pustna uniforma,pa vam rečem nič mi ne paše..A kaj prašajo te nič!Zato se grem zdej oblečt,namazat,potem še tavečjo porihtat za v šolo,potem pa hajdi v službo.
Upam,da ste zdravi vsi,saj je ta grozna viroza obupna.Pri meni se še sedaj ne ve,kaj je sploh s tamalim.Poleg vsega tega,še skrbim in trepetam za njegovo zdravje,saj je krvna slika izredno slaba,sumijo na mumps..in kaj te jest vse skup še vem.In ker ni šanse za boliniško,lepo hodim v službo.Tam pa drugi kaos,saj je več kakor pol kadra bolnega,tako da komaj delamo.Ludnica,le kdaj bo bolje…..??’
No vsem sporočam,da mislim na vas veliko veliko ,na vse! malce me le čas grabi za vrat.Ampak bo že,nekako.Če mi poleg tega vsega skupaj uspe še novi biznis,ki bi ga muca uspešno delala,potem še toliko bolj….Enga lupčka veliiiiiiiikega za vse…In že letim…..
lep dan vsem…:)))******čau

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lep dan tudi tebi MUCA. Bolniško pa le vzemi. Ti pripada

Muca, dobro jutro. Ubogo dekle, kar malo preveč
se je naložilo bremena na tvoja ramena. Poskušaj
vseeno z bolniško, če ti le uspe.
Iskrene čestitke in veliiiiiiiiiikkkkkooooooooo uspeha
k novemu projektu, pa dobro ga zavaruj!
Malčku pa zdravja, tudi velikoooooooooooooooo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muca zlata…..

Jutro tebi tudi, ja čas hiti, upam da se ustavi in bo šel počasi takrat…. ko bo ravno pravi čas in vem da bo…

Cmoka na pudrček, cmoka za sončke, za une pol kadra in

veliiiiiiiikegaaaaaa za celo gmajno….

Murenček delat tud, ampak touchej awej…………..

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

……… kar pod tole temo se bom oglasila:

naša priatejica Severnica pozdravlja vse po
vrsti. Včerajšnji začetek novega delovenga dne,
novega delovenga tedna na novem delovnem
mestu jo je dodobra izčrpal. Delo samo je, ve se,
ne de, ne muči, mučijo jo stvari, ki jih nerada počne.
A v vsaki slabi stvari je ena dobre, ne de. In dobra
stvar pri njenem novem delu je polno novih ljudi, ki
se gibljejo okrog nje. Dela je veliiiiiiiikkkkkkooooooo in
je tudi dokaj utrujajoče, a ona je našla čas in pomislila
tudi na nas. Pozdravlja vse po vrsti, prileti enkrat že,
ku sneta skira, do takrat pa …….. prijatelji, pisat, pisat,
pisat in se zabavati!
Btw.: očitno jo nekaj lovi, ker se mi je zazdela včeraj
zelo uboga in prehlajena in …… zellllooooooooo zelo
utrujena.

Toliko za vse vas od VeSeKoga!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala. Pozdravi jo nazaj.

Jutro Mariči

Muca…moja, moja….. Naj tvoj mali hitro okreva….. Ti pa si vseeno preskrbi bolniško.

Pust pa upa, da takole na hitro odžene zimo in prikliče pomlad…Bo tudi bolezni manj…..

dobro jutro

jutro

:)))))))))
cmoka

Pomlad, pomlad

Tudi tebi

Cmoka

Sebi kaj zdej ? Imaš tangice ?

Ne.

oki

hahah…toliko bolje srček

Opa . Vidim, da žariš

Če ne……..bi bilo kaj?

bi bilo verjetno lepo in toplo…kaj drugega pa a ?

ops ! kaj le ne bi žarela ?

Seveda, saj bo pomlad he he he ;o)))

yap ! In ti si v hudi nevarnosti , ker si mi preveč blizu…bolje da se skriješ !
Ha, ha, ej tole je pa napisano dvoumno kaj ??

Ja je že na vratih he he…… Sem že zvončke slišala zvoniti in trobentice trobiti.

Dobro jutro zajček. Lepo te spet videti tu gor… Včeraj si mi delovala tako žalostno in potem kar izginila he he…..

yap Mariči . Vse dobre želje prenesi na severnici !

New Report

Close