Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ QAnon, teorije zarote, anti ali pro cepilci, svetovna prevara

QAnon, teorije zarote, anti ali pro cepilci, svetovna prevara

Hej, gledam ravno oddajo, o kateri ste predvčerajšnem odprli temo.

Kakšni trop idiotov in zblojencev. Ampak kaj ali ste presenečeni? Ker v čem pa se razlikujejo od katolikov in muslimanov❓Dveh religij, ki sta zakrivili najhujše verske vojne. Ne to je bilo še 1.000.000 krat bolj idiotsko in zblojeno od QAnon-a.

V čem pa se razlikujejo od privržencev novodobnih (New Age) duhovnosti? Ne rečem, da se najdejo koristne in dobre zadeve v novodobnih duhovnostih. A predvsem pa najdeš na temu področju veliko zblojenih ljudi.

Povejte mi v čemu, pa so drugačni privrženci QAnona od 10.000 ostalih verskih sekt v Ameriki? Prav v ničemer! In prosim ne pozabite, da sem napisal; V AMERIKI! To je pomembno. Saj razlog za tako potencirano zblojenost lahko najdemo tudi v njihovi kulturi.

Kulturi, ki je tudi vaša kultura in, ki zaseda velik del vašega mentalnega sveta in vpliva tudi na vaše poglede. Če trdite, da ni res se vprašajte koliko slovenskih in evropskih filmov in serij ste videli in koliko ameriških. Koliko poznate evropsko in drugo svetovno glasbo in koliko ameriško.

Živimo v Ameriki.

In kot kot Slovencu mi je to zelo ponižujoče in me je sram. Sram me je peljati prijatelje iz Amerike po Sloveniji, da ne bi naleteli na ljudi, ki uporablajo angleške besede, ko govorijo Slovensko in da ne bi prižgali televizije in videli, da se pri nas 24 ur na dan vrti Amerika. Patetična se mi zdi EU, ki nikoli ni znala zgraditi Evropske indetitete, da bi Evropejci bolje spoznali drug drugega in se zbližali. Samo zato, ker so vse evropske države obsedene in zasvojene z Ameriko. In to zasvojene z tako kmetavzarsko in neugledno državo.

Seveda ni nobena teorija zarote, če rečem, da se tu ne gre le za kapitalizem in, da tako služijo na nas ampak, da se gre za političen proces, ki se ga izvaja po svetu.

Kako je torej z teorijami zarot? Nekatere se mi zdijo možne, druge ne. So ustvarila aids v laborotoriju. Morda, imam premalo informacij, da bi podal svoje mnenje. Jasno mi je bilo, da ameriške tajne službe vohunijo in nadzirajo internet. In ljudje so se smejali in govorili, da je NSA kratica za “no such agency” in imele take kot sem jaz za zblojene teoretike zarot. Nakoncu se je to z WikiLeaksom izkazalo za resnico in oni so izpadli idioti.

V čem se torej razlikujejo od mene zagovorniki teorij zarot? V temu, da so oni preprosti ljudje, ki hočejo verjeti v nekaj kar jim bo dalo smisel.

V primeru QAnon-a so to republikanci, razumljivo saj so to slaboumnejši ljudje, ki hodijo v cerkev, se držijo tradicije in so provincionalci. Isto kot pri nas SDS. Večina njenih volilcev so moški srednjih in starejših let, s samo osnovnošolsko izobrazbo iz vaškega okolja in posledično tudi verni.

Mimogrede meni se je zdel Trump najboljša izbira za predcednika.

No taki ljudje gledajo neumne postaje kot je FOX NEWS, kjer je ogromno informacij netočnih.

Mislite, da se mi bo torej zdel nekdo, ki gleda CNN bolj kredibilen? Ne preziral ga bi še bolj. Ko sem prvič videl CNN, že mnoga, mnoga leta nazaj sem bil čisto zgrožen nad tem poneumlanjem in razmišljal kakšni morajo biti idioti, da temu nasedajo.

Tudi RUSSIA TODAY je problematična, a je vseeno manj zlagana od desne in leve propagande FOX-CNN. Ima pa redno dobre dokumentarce o Ameriki. Svetujem si, da si jih pogledate namesto ameriških fimov in serij, ki jih gledate, da boste videli kako zelo moderna in napredna je v resnici ta vaša Amerika.

Ja kot vsi te zblojenci delujejo prav po versko dogmatični tudi določeni liberalci.

Če ste me že brali na forumu veste, da ne delam razlike med nekimi liberalnimi LGBT+++ agenda propagandisti in med njihovimi nasprotniki borci za tradicionalne družinske vrednote. Zame so oboji isto sranje in ista stran iste plati. Zato ker vem, da svet ni takšen kot ga oni razlagajo s svojimi poenostavljenimi črno belimi pogledi na družbo.

Jaz sem naprimer odkril, da je večina moških (in očitno tudi žensk) biseksualcev. Čemur pravim največja skrivnost naše dobe, saj se vsepovsod ustvarja videz, da so svet in ljudje večinoma heteroseksualni. A ljudje tega dela sebe ne živijo in o tem ne govorijo ampak grejo s tokom družbe. Naša civilizacija je heteronormativna, a kaj je naša civilizacija proti vsem starim civilizacijam in družbam? Ostale si bile biseksualne. Le živimo v času upiranja in zatiranja človeške narave, kot narave nasploh, v dobi krščansko muslimanske teme. Kar pa na ljudeh pušča psihološko škodo. No to so stvari, ki jih LGBT+++ ideologija ne uči. Ampak namesto tega meša meglo in dela še več zmede in razdora. Zato bi se jih dalo celo označiti za škodljivce. Otroke se naj v šolah ne uči o LGBT+++ ideologiji, dovolj bo bilo če se jih bo učilo o naravi. 🙂

No in tako sem jaz butast pe.der doživljal homofobijo in nesprejemanje, dokler nisem ugotovil, da je večina moških vsaj malo pe.drov. In sem spoznal v kakšni ogabni hinavščini in zlaganosti živim. Potem sem našel načine, kako se prebližati moškim, ki trdijo, da so hetero ali pa celo vrjamejo v to. In pri tem sem uspešen.

Se vam zdim zblojen zaradi svojih besed. Mar niso to stvari, ki so že več kot 100 let znane v znanosti in od ljudi, ki so bila najpomembnejši v znanosti? Od Freuda, ki je učil, da se vsi rodimo biseksualni in da se homoseksualnost in heteroseksualnost razvijeta pozneje (jaz jima naprimer pravim anomaliji, ki jih je ustvarilo okolje). Od raziskav, ki so kazale, da je večina ljudi nekje na lestvici od 100% homoseksualnih, do 100% heteroseksualnih. In večina je vmes med tema dvema ekstremoma.

Že več kot 100 let raziskano a nekateri od vas se še vedno obnašate kot, da je zemlja ravna pološča medtem, ko vam jaz trdim, da je okrogla.

Poglejte tako je, večina ljudi nima svobodne volje, oziroma je njihova svobodna volja omejena, večina ljudi prav tako ni individiualistov. Večina ljudi je črednih živalih. Ki rabijo vodjo in jih je lahko zapeljati. Zato je polno sekt in zblojenih teoretikov zarote. Kakšna teorija zarote je lahko resnična, saj je v takšni družbi enostavno delati stvari javnosti za hrbtom. Niti opazi nihče nič. Saj živimo v TOLITARNEM SISTEMU v katerem je enostavno izvajati množično manipulacijo.

Vem pa, da ob vsej tej zmedi ne more iti nič na bolje in da bo v prihodnosti samo še več zmede.

Hahahaha… Politični pamflet, tako kot še veliko drugih. CH4 pač…

CH4?

Ali lahko v skrajšani obliki izraziš svoje misli?

Ne da se mi vsega tega brati.

Kaj je to qanon.?

Meet the 'QAnon shaman' behind the horns at the Capitol insurrection -  YouTube. .

New Report

Close