Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rabim debelo peno

Rabim debelo peno

Potrebovala bi kos debele pene (ca.10 cm), velik približno 50×50 cm. Gledala sem že v Merkurju, kjer pa lahko kupim samo dva kvadratna metra, to pa pride 11.000 SIT. Ali kdo ve, kje je možno kupiti manjši kos, po možnosti po zmerni ceni?

Hvala.

Neposredno pri proizvajalcu :

V njihovi industrijski prodajalni v Podgradu boš to dobila za noben dnar, lahko kaj z napako, (vizuelno, kakšnokoli)
Le v Podgrad je treba. Po AC do Kozine, pa še 20 min do skoraj meje SLO-HR. Mogoče pa greste na morje mimo ?!?!?!

PS
Pa še upaš lahko da srečaš letošno miss Iris Mulej, ki stanuje 2 hiši stran.

Lahko pa ti pošljejo po pošti, poštnina tudi ni visoka. Midva sva dala cca.2.000 sit za peno 2mx2m in debeline 25 cm.

lptt

he he, Iris pogleda ja, glih čaka tam,
v Podgradu greš lahko tudi na pizzo, pa v super frizerski salon
in pa k dodiču po nakup golfa tdi GT in probno vožnjo…..al pa caddya da lahko peno naložiš 🙂

No se mi zdi, da smo blizu nekje.
Danes sem pri nabavi panina stal skupaj z njeno mamo.

Jabolko ne pade daleč od drevesa press
:)))))))))))

*************************************************** Iščem urejeno damo z velikimi joški, napeto ritko in globokim grlom, ki bi bila veliko zdoma, zelo premožno in dobrega srca, ki zna odpuščati.

Evo, jaz tudi rabim dva taka mala kosa debeline 10 cm, samo sem s Ptuja, tudi Maribor pride v poštev.
Če ima kdo kaj pojma, kam naj gre to iskat, naj pove, mu bom zelo hvaležna.

Lego-maniack

najlepša hvala. Na Plamo se pa res nisem spomnila, čeprav drugače to firmo poznam.

Moram poiskat žrtev, ki bo šla to iskat. Dvomim, da bi znala po telefonu razložit, kaj rabim. Ali se tako splača videt Iris v živo?

Lep dan vsem.

Omenjaš, da si pri Plami nabavila peno 2x2m, debeline 25 cm in da so ti jo poslali po pošti. Točno to potrebujemo.

A jo uporabljate kot ležalno podlago?
Koliko je bila cena pene? Poštnina je bila 2000, če prav razumem. Kako hitro so ti jo poslali?

Najlepša hvala za odgovore.

Halo,

ja, potrebovali smo jo za ležanje ( za počitniško prikolico) je zelo fina, samo pravilno trdoto je treba vzeti (v plami ti znajo to ful prijazno svetovati), pa pod njo moraš dati obvezno letvice (da ne splesni, ampak to je isto pri jogijih). Mislim, da sva jo dobila v 3-4 delovnih dneh. Bili smo super zadovoljni.

lptt

Prosim še za približno ceno, če se spomniš.

Hvala.

Da se še jaz pohvalim: tudi jaz poznam od Iris mamo, madonca, sem ponosna!

Ne, resno, strašno prijazna gospa, za povrh tudi rejnica!

Aja, da ne skrenem s teme: v Plami imajo peno tako, kot ti srce poželi, celo v barvah.

Uh, cene pa res ne bi vedela. Če takole na hitro butnem, bi rekla, da vse skupaj (s poštnino) ni stalo 9 prešernov.

lptt

New Report

Close