Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rabim domačega dohtarja!!!

Rabim domačega dohtarja!!!

No evo, pri meni diši, pri tebi pa smrdi po zažganem mislim, ja sedaj pa kar veselo na pot in u ali v…..le kam, ja tam kjer sem jaz ne, pa še na ženo počakaj in pridita skupaj na kosilo, če si že ti svojega oziroma vasega prismodil, bom pa jaz dobra dušča in nafutrala tvojo družino s teboj vred.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala!Prijazno od tebe,pa jaz mam rad tud sladico po tem?Je kaj na zalogi?Ah,saj vem da je!
Sp

Sladic na zalogi ogromno, kar pridi, boš sam izbralll

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No pol bi pa prosim,hej konobarica,prilazi molim!
Mogu ja,da tvoje gačice umesto deserta,da skinem,pa onda bih još…ne hvataj me za m…
Sp

Kaj takšnega pa dobiš v drugi hiši in ne pri meni…pri meni je desert, res desert, ti pa očitno misliš na vse kaj drugega…no saj sladko je pa res oboje to pa priznam…in sočno ko ugriznež v naprimer sadno kupo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In če je še take rožnate barve,pol je pa res mnjamši!
Čaki,saj si že zjutraj priznala,da te ne utrujam spet,a ne?
Lepa si
SP

Ja rožnato-rdeče barve je, pa še smetanca je zraven, tako je sladko in res vse mokro, ker vse tece od tele sadne kupce polno jagodk…;))
In pravkar sem vso pojedla in polizala, mnjam, je bilo kar prelepo…vidiš kaj zamujaš…in se bojim, da ti jaz kaj prevec ne utrujam…cmoka;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

..lahko pridem okusit??

Žal, je že v mojem trebuščku….sadna kupica z jagodkami…lahko pa dobiš kaj za lizat, ker rad ližeš….mislim, da se bo sladoledek še našel…cmoka;))) ali pa najin kafe…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close