Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rabim domačega dohtarja!!!

Rabim domačega dohtarja!!!

DOBRO JUTRO!!!!!!!!!!

Imaginarnih cmokov za vas (od tapravih se boste nalezli) en milijon….

Mene je res nekaj zgrablo,bi lahko to bilo od pusta…matka in očim sta me v soboto gnala z njimi (in parimi družinskimi kolegi) na pusta,da ne bom doma sama čmarla,čeprav mi ni bilo,pa je na koncu dobro izpadlo…

Kuham čajčke,pijem vitaminske čorbe in boli me vsaka celica mojega telesca…

Kako pa ste kaj tukaj,tako sem vas pogrešala za vikend…;))))))

Ste ga kaj čagali za pusta in se malo delali norca iz ljudi???
Imate kakšen predlog za hitro okrevanje,meni se tak lušta trening,pa očitno ne bo nič…v jok pa na drevo….:((((((

Pol pa še naj bom dobre volje…vraga pa bolezen…
Če me že noben zanimiv moški ne “napade”,me pa bacili…;)))

Še komu peša zdravje???

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči, malo več opiši svoje težavice…kaj te boli…in ti bo teta zdravnica pomagala…

Drugače pa, ja čagali smo za pusta, je bilo lepo, dokler me niso ugrabili kurenti…

Želim ti čim – prejšnje okrevanje in cmoka vseeno, pa čeprav kar mrgoli okoli tebe bacilčkov, ko bi vsaj namesto njih bilo kaj drugega, kajne???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uh … Trilly … takšna sem bila jaz prejšnji teden … Vse me je bolelo … in to tako, da se skoraj nisem mogla premikat … utrujena sem bila kot da en mesec ne bi spala … ah … am kej čem govorit … sej vsi veste kateri so znaki gripe … :((((((((((((((((

In odležalal sem cel teden … pridkana pridkana … še za vikend nisem šla nikamor … kljub temu, da sem bila že dobra … in sedaj sem kot nova … :))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hej sonči,pa spet svetiš tu na Štajerski…

buba me grlo in zelo mičkeno pljuča,se mi že nekaj ven lušči…pa hrbet (???),ampak samo tak,ko so pljuča…ne sili mi še na kašelj in mislim,da še to pride,vročine pa danes zjutraj ni bilo…

Ja,namesto bacilčkov pa bi res lahko bil kdo drug,ampak tisti se niti ne zaveda kako mi manjka (čeprav ga ne želim nazaj),če si brala Ariin post,je nekje podoben “magnet” ko tisti njen…

In v kaj si se oblekla???Ali ste bili oblečeni?
Danes greš tudi po službi kaj pustovat (z otroci)?

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Meni za vneto grlo zelo pomagajo “obdelani” hojkini vršički (lahko so tudi smrekovi), zraven pa še malo domačega šnopsa. Pomaga tudi med pa malo šnopsa v čaju. Pa predvsem počitek(kar pa meni redko rata) :)) V upanju na hitro okrevanje te lepo pozdravlja Jaka (šolski primer zaključka pisma hehehe) Fajn bodi!!

Teta zdravnica pomaga:Iz lekarne naj ti prinesejo Fluimukal, ki bo prečistil dihalne poti. To je tableta ki se raztopi v vodi, 3x na dan. Dobi se brez recepta.Če je zamasen nos, uporabi tudi kapljice operil…ali fiziološko raztopino…kajti če ne bo nos očiščen, se bakterije prenesejo na grlo, ušesa…saj ves evstahijeva cev…Pozorna bodi na bolečine v pljucih, kajti lahko je zacetek pljucnice in razvije se lahko tudi brez vročine, zato bodi res pozorna na dihanje, hropenje, pisk…
Za bolečine v grlu je lahko angal S, kaksen paracetamol proti bolečini in zbijanju vrocine. Če po dveh dneh čutiš da ni bolje, da se situacija slabša, pa le pojdi še k svoji zdravnici. Aja c vitamin pa naj bo tvoj zvesti prijatelj v vseh oblikah, za grlo še najbolje v topli limonadi. Pa uživaj v lenarjenju.
*******************************************************
Ja bacilcki v drugi obliki še bodo, saj imas se dovolj casa…

Danes pa sem že od jutra klovn in se šele zvečer spremenim v JAZ!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala Jaki,si pa spet na delu,kajne???
Jaz bi tudi raje bila,kot pa da se borim s toto boleznijo…z alkoholom ravno ne bi eksperimentirala,bom pa probala hitro okrevat,sicer pa imam s počitkom podobne probleme kot ti…tendiram k hiperaktivnosti…
Hvala za lepe besede!!!

Cmoka in upam,da se ti dan na delu ne bo preveč vlekel in da nimaš veliko dela…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Joj,bo treba celo lekarno odnest,imam pa doma tisti Fluimukal v prašku ima okus kot cedevita…nosek je prehoden (zaenkrat)…vit.C pa je moj večni sopotnik….na jetre mi gre samo tisto luščenje iz grla,ker se mi zdi da imam kar malico v telesu,saj veš ko ne gre ven,pa moraš včasih dol požret…bljak…bom že…od 7h pa do zdaj sem spila že dober liter čaja..Imaš kakšen predlog kateri čaj je najboljši,ker imamo doma kar eno manjšo čajnico (sem čaj-frik)…???

:))))))))))))))))))))))))))))))))) Boš krofa za pusta hrusta,jaz ga ne spravim dol??? ;))))))))))))))))))))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči, ja Fluimukal v granulatih je za otroke, ampak kar uporabi ga, bolje to kot nic in videla bos da po že čez nekaj časa veš izcedka in se bo hitro prečistilo z izkašljevanjem…
Jaz uporabljam v takih primerih: Materino dušico,meto, trpotec in žajbelj, vsi tile čistijo dihala , so antiseptik za grlo in to je to.
ja krofek mi pa kar daj, jih imam rada!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja jaka, to res pomaga, ampak kaj ko spijem en šluk pa sem pijana in potem je še dodatni hudič..
Vsako leto naredim takšen zvarek in potem ga šlukam…in res pomaga ni kaj…;)) Lep dan…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Najboljš čaj je 52 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} etanol schnabs aus Tirol und un bis da zu(medu )
Na zdravje!
Sp

imaš prav, in potem ti je vse ravno…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Točno!A si že probala to ravno cesto?
Ni priznanja še vedno!
Sp

probala…..rada imam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Koga zdej?Cesto,šnops al mene?
Prosim odgovor na mail!Hvala.
Sp

kaj mail, tukaj se ti izpovem, pa saj sem se že…rada te imam prijatelj moj, rada tako kakor ti mene!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa jaz bi rad eno štengo više(al pa niže,kokr se vzame:-))
Sp

Šteng je pri meni veliko in vse sorte, tudi zavite, polžaste, pridi in se lahko sprehodiš po njih in boš višje ali nižje… samo ko boš na vrhu se pazi, kajti pogled dol na našo dnevno sobo te lahko zavrti…

cmoka;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj pa je na meniju v dnevni sobi?
Sp

Rože in rože in rože , vse zeleno in veliko!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem mislil za pojest in ne za popast(saj nisem krava!):-))
A me imaš kdaj in kaj rada?
Sp

pa kaj je danes s teboj samo imaš, imam…seveda vedno in povsod imam, samo kaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja kaj?A moram čist direkt?Kondome s sabo,a ne?Ejga,mislm,kako nekteri ne ukopčajo!
Hočem zrezk,mi ponudjo župo,hočem solato,mi servirajo puding,pha,bom kar na svoje kosilo odpeketal!
Lepa si in rad te imam!
Sp

Ej, ali bos kondome na rože natikal ali kaj…saj misliva enako, da prideš med moje zelenje med moje rožice…
Ja kosilo bo pa tudi dobro…že diši, vohaš kaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Golaž se je prsmodu!

New Report

Close