Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rabim nekaj!

Rabim nekaj!

SPANEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In ura je šele tri popoldne!
Tokrat bom pa res težko preživu požurovsko mačkasto stanje!
Ljubica,nisem te prevaral na žuru(čeprav sem imel je bila žena zraven! :-)))
Sorry,a se še naprej tako?
Sp

Res ga nucaš… spančka mislim… pej mal šukico segret za zvečer, da bo prijetno topla.
Drgač, če maš res takga mačka, probej spit kej džusa, al pa kkšno magnezijevo tabletko… Men pomaga.
Jst sm ga včerej tud nekej spila (je meu moj tast žur za rojstni dan)…. Ratujem počasi nazaj kronik… ;(

Jaz NIKOLI nimam mačka!!pa če Sočo od Gorice navzdol popijem.
Imam pa tako čudno ,verjetno neprespano stanje v meni….se vidi,a ne?
čau Helči!
Btw,na žuru na Gorenjskem smo pokazali,kdo smo Primorci!
Sp

Aja, ma ste bli Primorci na Gorenjskem. Al sam vidva z ženo? Sta si (in jim) dala duška?

Ma po moje, alko izčrpa glih tku tebe ku koga druzga… ne boš reku da ne, razen če si kronik in ti teče refošk po žilah namest krvi!?

Smo bli Primorci(v večini?),Gorenjci(ki bi sam neki porival:-() in en par Štajercev(solidno!).
Po žilah pa teče makedonski merlot:-)),razen zdej , k je tega zmanjkalo in zdravim nekega čudnega mačka z brinjevcem!
Kronik?Mogoče pa res,sam ne vem kakšen in v kakem smislu?
Sp

Čak mal, a ste na žurki pili makedonski merlot? Upam, da ste kej boljšga… al to (mm) piješ ti tku doma? To bi že razumla, ker se kej druzga doma ne splača pit, razen če imaš svoje vino (ma predvidevam, da ti ga nimaš)…

Ok. zdej grem počas nazaj druge stvarce delat. Buhvej, če Primorje še zgebava… 🙁

Papa

Pili Chardonnay-Sauvignon!Dobra stvar,ker me glava nič ne boli(fizično!),me pa nekako drugače.
Sp

Jp, dobro vince ste pili, se strinjam. Tudi jaz ga rada tega, pravzaprav imam rada vsa rdeča vina… ma tudi bela, npr. zelen…. ma u glavnem skor vsa vina so fina, če so primorska…. eno štajersko me je enkrat tolko spucalo, da ga ne probam več… bljak…

Če te ne boli glava fizično, te torej psihično… recimo, pa misli na kaj druzga, na nekaj, na kar daneš še nisi pomislil, pa bi rad… ? 😉

Vina?Ti povem,da si zakurla ogenj s temi ekspertizami o kvaliteti SLO vin!zato jaz rajš pijem makedonska in nikoli,nikoli bela!(ti udarjo na živce,pravjo stručkoti)
Maš prav!Psihično me nekaj jeba!Pa veš v čem je fora?Kar naprej mislim na tisto!!
fak!
Sp

Hm, no, ne bom o vinu, sej veš…

Aja, no, mogoče pa bi moral za en cajt odmislit tisto reč… mogoče je v tem problem…. Dej pejd zdej gledat “vsakdanjik in praznik”, al pa rešuj križanke, al pa beri sveto pismo, al pa dej mal jogo (ne jogi) sprobat… al ne vem kaj… sam za par uric odmisli tisto…. 😉

čauči

Prpizdi gor!To problem se da v šukci(?) rešit,se mi zdi?
Sp

ma, čak mal, sej si reku de ni problem v temu… da si že spraznu dans in da samo misliš na tisto?
jst te prou ne zastopim kej češ! sej verjetno še sam ne veš kej češ…. ;(

ahtej, de ne bo potresa ….

Točno vem kej čem!
In greznico lahko spucaš neštetokrat na dan…a ti tega pufko ni povedu?
Sp

vem vem, mi je pufko že povedal in pokazal…. samo ti si reku de ni problem v tem!!!!

papa

A de ja?Bom mogu it spat nemara1Premalo kisika vmožganih po prekrokani noči,nemara?
Sp

Si prebral zgodbo, ki je na temi Helči, napisana zate???Preberi jo, da boš norel še bolje…oziroma lažje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Prebral in tudi komentiral nekje drugje!
Sp

Ne morem brati tega komentarja ker sem na drugem racunalniku…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sama kriva!
Sonček,včasih se mi zdi,da teimam tako rad,že v naslednjem hipu pa….
Sp

Tvoj problem…in lahko rečem le, kdo vas bi razumel dragi moški, neki trenutek ste tako okej….že v naslednjem hipu ravno bratno in tako je……

Ja lepo je živeti ali ne dragi moj prijatelj, ena cmoka za lep popoldne, saj veš, da sva mušketirja in se ne smeva …..pa še eno cmoko za mojo tretjo mušketirko…žverčka kje siii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…še rajši!!!!!!!!!!!
Sp

Ah, te tvoje uganke, danes nisem pametna zanje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če berem svojo uganko,jo še sam ne znam rešiti!A ti je to v kako tolažbo?

Pojdi ninat in jutri boš hitro rešil uganko…verjemi…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če misliš,da zdaj spim,se motiš.Ne bom šel spat še kar nekaj časa in tudi uganke jutri ne bom rešil.Verjetno je ne bom nikoli(če je v ** letih nisem razvozlal,je tudi jutri ne bom).
Pravzaprav pa je že rešena,samo delam se,da je nerešljiva…
bah,moj problem!

New Report

Close