Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rabim pomoč

Rabim pomoč

Sem mama samohranilka imam 38let hči bo skoro 2leti. Z očetom sma šla narazen ker pije, se kurba ni da ni pa še nasilen je, vse to sem resila prek suda ampak je zadeva taka da ne želi plačevat preživnine tudi to zdaj rihtam me zanima kaj bi nardili da vam reče da bo en dan mi vzel otroka misli na to da jo bo pridobil z materijalnim, govori kako ji bo povedal da sem jas ta kriva za stanje kakšno je, kaj mislite mi lahko na ta pederski način to naredi in kako naj se vedem za hčer bi dala življenje. V življenju sem šla niz dost nelepega, ovisnica sem bila 22let zdaj sem 5let čista hči mi je dala simisel za živet, kaj mislite kako se naj vedem nisem in ne bom sebična Če ga bo želela videt en dan ga bo vidla za zdaj ne more ker ima prepoved 1leto. Res nevem

Moj edini najbolj pameten nasvet je, če si resnična oseba in tema ni fake, potem najprej nujno stran od tega foruma!!

Potem pa se zberi in začni dvigovat življenjski nivo, standard in izražanje. S takimi besedami ne boš daleč prišla. Pazi na otroka in pozabi na mobitel, Instagram. Nujno vse odstrani od sebe, kar ti škodi in ne koristi.

Če boš preveč motovilila in se odločala površinsko, plehko, ti lahko CSD še bolj uniči življenje.

Odvisnica si od 16. leta. In kaj si pričakovala? Da boš imela lepo življenje? Ne. Si že v mladosti globoko zabredla. Pomagaj si kot veš in znaš.

Aja, sem pozabila teh 5 let štet, ko si čista. Se pravi si se že pri 11. letih drogirala? Ajej. Ubožčka.

Kakšno je stališče Centra za socialno delo? Grožnja o odvzemu otroka je vredna presoje državnega organa – Policije.

Na CSD se obrni – če je nujno ti CSD odobri izredno pomoč in pomoč družini na domu.

 

Tukaj ni primerno se izpostavljati niti pričakovati pomoč.

 

Srečno

Najprej se boš morala malo zbrat, pa tele sude, pa pederčine od izrazoslovja zamenjati. Če je urejeno preko suda kot praviš, bi moralo biti tudi preko Csd. Napišeš, da ga bo otrok lahko enkrat videl, če bo želel, a sedaj ne more, ker ima prepoved eno leto. Madoniš, otrok he star pa dve. In kako ti grozi z odvzemom, če ima prepoved? Preživnino lahko uveljavljaš preko preživninskega sklada. Če si bila odvisnica, po tvojih navedbah od 21 leta in si sedaj čista, in si sedaj samohranilka, so pa taki primeri že v isnovi pod kontrolo. Verjetno s strani Csd.

*od 11 leta

Boolshit 🥱

čestitam, če si že pet let čista. Naj tako ostane tudi za naprej. Glede preživnine se žal ne moreš izognit zahtevku, če je vpisan kot oče. Naredi tisto, kar moraš po zakonu, da boš dobila otroški dodatek, sicer pa daj vlogo za preživninski sklad, pa se bo potem on naprej s fotrom ukvarjal. Če ima eno leto prepoved stikov, potem imaš čas, da se mentalno odlepiš od njega. Prekini vse stike z njim, razen če je kaj nujno, zbriši ga iz omrežij, ne komuniciraj z njegovimi znanci. Če boš ti v redu, ni variante, da ti otroka vzame. Če bo videl, da preko otroka ne more manipulirati s teboj, bo tudi interes z njegove strani manjši. Če se bo umiril v prihodnosti, pa sploh v redu.

Odgovor na objavo uporabnika
Čakajo, 28.03.2024 ob 10:31

Najprej se boš morala malo zbrat, pa tele sude, pa pederčine od izrazoslovja zamenjati. Če je urejeno preko suda kot praviš, bi moralo biti tudi preko Csd. Napišeš, da ga bo otrok lahko enkrat videl, če bo želel, a sedaj ne more, ker ima prepoved eno leto. Madoniš, otrok he star pa dve. In kako ti grozi z odvzemom, če ima prepoved? Preživnino lahko uveljavljaš preko preživninskega sklada. Če si bila odvisnica, po tvojih navedbah od 21 leta in si sedaj čista, in si sedaj samohranilka, so pa taki primeri že v isnovi pod kontrolo. Verjetno s strani Csd.

Stara je 38 let. Čista je 5 let. Od 33. leta. Drogirala se je 22 let. Torej se je začela drogirat pri 11. letih? Kje piše, da je bila od 21. leta odvisnica?

A znate brat? Itak nekaj v zgodbi ne štima.

Odgovor na objavo uporabnika
Kot veš in znaš, 28.03.2024 ob 11:23

Stara je 38 let. Čista je 5 let. Od 33. leta. Drogirala se je 22 let. Torej se je začela drogirat pri 11. letih? Kje piše, da je bila od 21. leta odvisnica?

A znate brat? Itak nekaj v zgodbi ne štima.

SAj sem takoj zatem popravila. A nekateri ne znate vdihniti, predno reagirate?

Odgovor na objavo uporabnika
Čakajo, 28.03.2024 ob 11:26

SAj sem takoj zatem popravila. A nekateri ne znate vdihniti, predno reagirate?

Sem videla kasneje, je bilo že prepozno, ker sem že oddala post.

Leta 1997 so se otroci drogirali? V Sloveniji? Pri 11. letih? Se mi zdi malo …hmhm ne vem, kako naj sploh napišem.

V Izoli?

Odgovor na objavo uporabnika
Kot veš in znaš, 28.03.2024 ob 12:45

Sem videla kasneje, je bilo že prepozno, ker sem že oddala post.

Leta 1997 so se otroci drogirali? V Sloveniji? Pri 11. letih? Se mi zdi malo …hmhm ne vem, kako naj sploh napišem.

V Izoli?

ja tudi leta 1997 so se otroci v Sloveniji že drogirali.

jasna zate

ja jasna ti si ta problem. res je tko.  zakaj . zato ker si sama našla takega človeka da si mu dala pizdo.  sama si si ga zbrala. to je problem.  torej ti ne znaš neki? je tko? je tko. torej.   ja če binaša država bila kaj vredna bi njega prisili v zdravljenje in njemu dali otroka. ti pa naprej do novega moškega brez froca.  TVOJ  OTROK NI SAMO TVOJ OTROK IN  NI TVOJA LAST.  zapomni si to mamica glupa. OTROK NI TVOJA LAST.   ti bi morala upoštevat, kaj si dala zaobljubo. poročno?? a ne?!!    mamica, ti si problem. to  je resnica.  ampak pač so te feminsitke napumpale in si se pač posrala in pohcala in si pač pokleniknila in pofafala.  zdaj pa tukaj izvajaš neke akcije.  ti si  ta nesposobnica, ki potrebuje  zdravljenje, terapijo. ker ne znaš zbrat moškega. ampak to je sedaj druga zgodba.  tvoja hčerka rabi moškega doma. ti mogoče ne,  ONA PA RABI.  al pa bo isto kot ti končala.  tega ti ne razumeš.  zato, bi ti morala rečt tko.  dragi možek. če se greš zdravit, uspešno, bom oskupi družina.  najin hčerka pa takega atkeha ne more imet.  TKO BI TI MORALA NAREDIT. AMPAK NISI. KER SI LUZERKA.  MENTALNA BOLNICA.  pač so te nafukale  babe, malo pametnejše od tebe.  jaz  pa ti povem kaj naredi, če želiš, zase in za hčerko dobro.   srečno

Odgovor na objavo uporabnika
xxl182, 28.03.2024 ob 13:23

jasna zate

ja jasna ti si ta problem. res je tko.  zakaj . zato ker si sama našla takega človeka da si mu dala pizdo.  sama si si ga zbrala. to je problem.  torej ti ne znaš neki? je tko? je tko. torej.   ja če binaša država bila kaj vredna bi njega prisili v zdravljenje in njemu dali otroka. ti pa naprej do novega moškega brez froca.  TVOJ  OTROK NI SAMO TVOJ OTROK IN  NI TVOJA LAST.  zapomni si to mamica glupa. OTROK NI TVOJA LAST.   ti bi morala upoštevat, kaj si dala zaobljubo. poročno?? a ne?!!    mamica, ti si problem. to  je resnica.  ampak pač so te feminsitke napumpale in si se pač posrala in pohcala in si pač pokleniknila in pofafala.  zdaj pa tukaj izvajaš neke akcije.  ti si  ta nesposobnica, ki potrebuje  zdravljenje, terapijo. ker ne znaš zbrat moškega. ampak to je sedaj druga zgodba.  tvoja hčerka rabi moškega doma. ti mogoče ne,  ONA PA RABI.  al pa bo isto kot ti končala.  tega ti ne razumeš.  zato, bi ti morala rečt tko.  dragi možek. če se greš zdravit, uspešno, bom oskupi družina.  najin hčerka pa takega atkeha ne more imet.  TKO BI TI MORALA NAREDIT. AMPAK NISI. KER SI LUZERKA.  MENTALNA BOLNICA.  pač so te nafukale  babe, malo pametnejše od tebe.  jaz  pa ti povem kaj naredi, če želiš, zase in za hčerko dobro.   srečno

Jaz bi samo rekla, da ta otrok je že itak zavožen. Fotr pijanec in kurbir, mtka se drogirala od 11. leta. Po sledeh svojih starśev, tudi če bo v rejništvu.

Piši kući propalo

in kakšen je to moški, ki si od vseh žensk na svetu izbere eno odvisnico za mamo svojega otroka??? pha pha pha

New Report

Close