Najdi forum

Naslovnica Forum Arhiv Arhiv – Prosti čas rabim pomoč glede 2.lige

rabim pomoč glede 2.lige

Vsem lep pozdrav, stvar je pa sledeča. Na in-line zvezo sm pred kakšnim mesecem poslal mail in pred parimi dnevi spet. Pa me nihče ne j*** 5%. Zato sem se obrnil na vas uporabniki foruma.

Ker na novo ustanavljamo klub nas (me) zanima 100 in 1 stvar, vem da se bo nekaterim stvar zdela smešna, vendar na začetku je težko…

Pa da preidem kr na uprašanja:

1) Zanima me, če mora biti ime kluba ˝in-line hokej klub Kasaze˝
ali je lahko samo ˝Hokej klub Kasaze˝, vendar pa bi se potem v ligo
prijavili, kot (In-line) hokej klub Kasaze Sharks (je možna privaja v
prvenstvo pod drugačnim imenom).

2) Prebral sem v pravilih, da se lahko pri zvezi in-line registrira 16 igralcev
in 2 vratarja za eno sezono. Zasledil sem da stane 2. dr. liga okrog 220.000 SIT (pod to bi naj spadalo vse) zato me še
zanima, če je v tem znesku registracija za vseh 18 igralcev in ali se mora pri
registraciji tekmovalcev (igralcev) plačati še kateri drugi strošek?

3) Kako je pri registraciji tujcev v ekipi. Kakšni so postopki za registracijo le teh?

Hvala vsem za odgovore.

Vem vem, da je stvar smešna, sam kot se že napisal, vsi začetki so težki…

1) Kot vem lahko prijaviš kakršnokoli ime hočeš…

2) Ne, registracija igralcev je brezplačna. Za vsakega igralca potrebuješ podatke, izpolnjen registracijski list z podpisom, dve sliki in pa fotokopijo osebnega dokumenta. Plačujejo se samo prestopi igralcev iz enega kluba v drugega, pri čemer je cena odvisna od tega iz katere v katero ligo prestopa igralec.
Cena za samo ligo je nekaj čez 100.000 SIT potem se pa prištejejo še vsi stroški za sodnike, delegate, pokal… ki pa so odvisni od števila prijavljenih ekip in se računajo naknadno.. vse skupaj pa potem nanese nekaj čez 200.000…

3) isto kot pri domačih … mi smo letos prijavili tri čehe in enega italijana, pa mislim da nismo nič posebnega potrebovali – enako kot za domače igralce – izpolnjen registracijski list, dve sliki in fotokopijo osebnega dokumenta..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close