Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rabim pomoc -sumniki mi ne delajo….

Rabim pomoc -sumniki mi ne delajo….

Ali kdo od vas lahko pomaga? Kar naenkrat mi ne delajo sumniki….
Prosim, ce kdo ve, kaj naj naredim?
Hvala!

Poglej, če imaš na View – Encoding – Central European (ISO) in če ti v desnem spodnjem kotu piše SL

Meni so šumniki izginili, ko sem imela inštalirano Google Toolbar. Ko sem ga zbrisala, so se spet pojavili…

Morda je sine kaj po nesreči inštaliral…. :o))

Tu se pa moje znanje v zvezi s šumniki neha… nekaj najdeš tudi na forumu Računalništvo.

Upam, da ti kmalu uspe – vem, kako tečno zna to bit…

_______________________________________ Nick ne odraža dejanskega stanja posledic :)))

Imam “nareto” na SL! Sin pravi, da ni nic naredil…je probal pisati na MNS, tam pa mu delajo sumniki….
Tak bom bincnila toto skatlo…..

najbrz je to opozorilo,da maras brz spat …Se beremo jutri s sumniki ali z brez.LP

Ja, pri meni je bilo tudi tako – samo na internetu niso delali :(((

_______________________________________ Nick ne odraža dejanskega stanja posledic :)))

C U J NE GA SRAT,TE PA IDI SPAT

…kak je lušno, ko je fajn…
lušno – saj je š

neja grem!

ja, to je ze nastavljeno, tega ne pisem sproti!

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaa!
Bravo super ženske! Meni že lep cajt ne delajo in naš stručko ni rešil NIČ!
In poglejte si zdaj tole!
Lp, Mateja

:-)))))))))))))))))))))))))))

_______________________________________ Nick ne odraža dejanskega stanja posledic :)))

….in…????

Ja, vidiš, dela, ko šus!
Lp, Mateja

ja. vidim,,,zakaj pa meni ne delajo? :(((

Probaj reštartat kompjuter!

Sem…pa ne pomaga…
Kak bom popenila…..

Upoštevaj nasvet Mame treh posledic!
Pri nas ni pomagalo NIČ DRUGEGA, že celo večnost!
Lp, Mateja

Pejt vprašat na forum Računalništvo!

A se meni samo zdi, ali je več vpisov brez šumnikov?

Grem ae na Forum Racunalnistvo vprasat…

Poskusi še tole: na Tools imaš Internet options – pojdi na General – Languages in tam označi Slovenščina

_______________________________________ Nick ne odraža dejanskega stanja posledic :)))

Nic ne bo…..vseeno hvala vsem!

Jaz imam isti problem kaksen mesec. In tudi ni nic pomagalo, zal tudi vasi nasveti ne. Sicniki in sumniki mi ne delajo samo na internetu in je hecno, ko pisem mail pa jih sploh vec ne uporabljam. Bom mogla biti zelo previdna pri pisanju prosenj :))))))))))

Dobro jutro!
Sem mislila, da potrebuje moj racunalnik pocitek, je vso noc lepo pocival, sumniki pa mi se vseeno ne deljao!
Pa lep pozdrav!

šššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš

MTP je imela prav. Sem odstranila Google in spet šumim.

HVALA

New Report

Close