Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek rabljeni vozički

rabljeni vozički

V kateri konsignacijski trgovini imajo največjo izbiro rabljenih vozičkov. Ker ga potrebujem le za pol leta, ga ne mislim kupovati novega.
Stari je čisto neuporaben.
Naj bi imel velika kolesa. Cena? Tam do 20.000 sit (cca).

V trgovini Mulc na celovški je veliko izbire in boš sigurno kaj našla. Tudi mi smo se odločili za nakup rabljenega saj so kot novi in za cca60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cenejši. In zakaj bi ga rabila samo pol leta. Naš tavelik bo star skoraj 4 leta pa nam še velikokrat pride prav zlasti na morju ko smo takooo utrujeni, da ne moremo sami do plaže in nočne sprehode.

Štiriletnik v vozičku? Pa saj ni invalid.

kje je Mulc na Celovski?

XYZ napisal:

> Štiriletnik v vozičku? Pa saj ni invalid.

PA KAJ JE Z VAMI? Ce nimate pametnejsih odgovorov, raje ne napisite nic.

To pa je sedaj ravno tako “hudobno”, kot se nekateri zgražajo, da mamice dojijo tako dolgo…!
Kakor komu paše!
Ne obsojat!

Ali sem bila tudi jaz hudobna? Vem, da so forumi zato, da se napise svoje mnenje, ampak vcasih bi bilo bolje ce ga ne bi.

In se strinjam. Vsak po svoje.

NE, ti ne! To velja za XYZ!

To, pa ni fer. S svojim vprašanjem nisem hotela sprožiti nobenega prerekanja. Zanima me samo, kje bi dobila kakšen dober, po ugodni ceni, rabljen voziček.
Tudi moj starejši bo kmalu star 4 leta in ogromnoooo prehodi vsak dan. Kadar pa je utrujen, pa se rad povzpne na voziček (na “štango”) in se pogovarja z malim bratcem (1 leto).
Zaradi tega pa še ni ne invalid, ne lenuh. Če bi vsi toliko prehodili…

Torej, a mi lahko poveste, kje je točno Mulc in če mogoče veste, kdaj imajo odrto.
Hvala!

Upam, da cimprej najdes primeren vozicek.

Lep dan ti zelim.

Jaz ti tudi želim enako. Tudi jaz sem mojega sina zelo dolgo prevažala v vozičku, pa kaj…!

Bolje, da se taki kot XYZ malo vzdrzijo neprimernih pripomb – naj vsak pocne kar hoce. Res ne vem zakaj se morajo nekateri vedno vtakniti v vsako stvar z neprimernimi pripombami, potem se pa se skrivajo za nicki kot npr XYZ – podpisi se, ce si upas!

Tudi naš takrat štiriletnik se je včasih “švercal” na vozičku, sploh, če se je mudilo, sem ga postavila gor…
Imela pa sem Peg Perego Plico Matic, ki ima to stopničko namenjeno ravno starejšim sestricam oz. bratcem.
Sicer pišeš o velikih kolesih in “štangi”, če se premisliš, ti jaz mojega lahko prodam… cca. 17.000 Sit.
Pozdravček!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Pozdravljena, Mulc je na Celovški, skoraj nasproti šišenske tržnice, malo bolj proti Tivoliju. V sklopu kje je tudi lekarna, pa NLB. Se pa s Celovške nekoliko težje opazi, ker nimajo izobešenega kakšnega velikega napisa. Žal točnega naslova ne vem, ampak upam, da boš našla.
Poskusi poiskati njihovo tel. številko, pa ti bodo sami povedali, kako so odprti.

Srečno!

SUzana

Hvala, sedaj vem priblizno kje so. Sem mislila, da je Mulc samo v Fuzinah. Je to nova trgovina?

Iz Fužin so se preselili v Šiško.

A mogoče kakšna ve, če imajo tam tudi rabljene lesene sani? Ali pa jih morda kakšna od vas želi prodati?

Jaz ti prodam rabljenega če želiš, Inglesina z globoko košaro, ki se kasneje spremeni v sedeči položaj -saj gotovo veš za kakšnega gre. cena 20. 000 sit, ker smo ga zelo malo uporabljali. Podarim pa ti še nekaj stvari zraven.

draga XYZ!
Ne hvala bogu ni invelid in ne vem zakaj se moraš v vsako besedo spotikati.
Ima sestrico staro skoraj dve leti on pa je bil poleti star dobre tri leta in kaj je s tem narobe če se je hotel peljati. Tako majhni ali pa tudi malo večji so utrujeni in zakaj se ne bi peljali. Pa nismo ne lenuhi ne ne vem kaj. Čisto povprečen nadbudnež s občasnimi sindromi crkljivosti. In pomojem tudi drugo leto ne bo dosti drugače. Ko sta dva hočta početi oba isto. In ker bo pupa še vedno “majhna” in se bo občasno vozila sem prepričana da se bo tudi fant kljub temu da bo star skoraj pet let. Meni pa bo tudi lažje oba naložiti in odpeljati iz plaže kot poslušati in prositi da naj gre pa ….
Skratka vsak ve za sebe…

Celovška 83-87

New Report

Close