Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Racing 2002 !!!!

Racing 2002 !!!!

Muca, vidim, da te bom moral prit obiskat še v Cerklje enkrat.

Ko bo kaka dirka dol, se bom oglasil, pol si bom šel pa še izpolnil še eno dolgoletno željo, da bi se fuknil dol s padalom……

Pa sej tudi v unih Gorenjskih Cerkljah se da dol skakat, mar ne?
Pa to je tudi blizu tebe :))))

Ž
Lep pozdrav vsem, ki me poznajo in tistim, ki me še ne. Moram priznati, da sem še malo “out” od dopusta. Bilo je vroče, pestro, Dingač je bil povsod in… Opisu dirke Ferrari, ki jo je podal Bruce “last boy scout” Willis ni pravzaprav kaj dodati. Morda le to, da je stvar že tradicionalna in zelo, zelo dobro obiskana. Pa tudi to, da Bruce “die very hard” Willis stanuje le par korakov stran. Pridite, ne bo vam žal.
P

Škoda, ker ga nisi vprašala po poklicu.

Po moje, al je bil ginekolog al pa carinik….

Z dopusta se je že, zdej pa še na forum…..

Maestro, se ti splača vsake toliko malo poškilit k nam, če drugega ne, so imele zadnjič pupe ene take želje, da ne rečem celo zahteve, po takih posončanih, nabildanih tipih, pa smo jo raje ucvrli, kar nas je bilo zbranih…

Ti bi po moje zdej prav ustrezal….

In kaj kej pravijo južni Kroati? Se ti je kaj ujelo na lastiko ?

Gabriel, najprej en lep pozdrav (od tistih, ki te poznamo in smo veseli, da si se oglasil)
Pripomba za Brusa: Ma si ga našuntal, ti stara gajba, naj nas pomaga zvlečt tja dol v tiste vaše kraševske kraje…

Pohota, pohotna. Veš kaj, se te kr en mal bojim. Ne vjem, če bi pršla tje do vs. Ma mi vseen kava tako diši…

Dej no Pandi, saj veš tisto o psu ki dosti laja, sploh pa če je dosti drugih kužkov v bližini :))))))))

hehe Lesce si mislil..jaja da da…sam povej al sam al v tandemu1 Bomo zrihtal…
Mimogrede a veš,sa mam kolegico,ki je naredila izpit za pilota..in kako šele pilotira..njen oče ima pa par letal na tem letališču…vozi naokoli in tudi dol meče padalce…

ja definitivno se morš oglasit..sam si mors mal več časa vzet..ker pr nas dol pa ima da se pije i jede uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..dol pa vsakega gosta ne spustimo kar tako domov…VEŠ?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oooojla gabrijel…….upam da si dobil tisto..lep pozdrav še moj seveda…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj zdej Muca, kam pridem, gor, al dol ?

Vem da so Lesce, vem pa tudi da so Cerklje na g., pa sem malo pomešal, ja. :))))))))))

Sicer si pa lahko v današnji oni pogledaš enga Brusa.
Na strani 6 je slikca in vabilo na dirko, zraven pa je v hrbet videt enga tipa, ki kaže bedro, pa neke reklame ima po brezrokavniku nalimane. To je en tip, ki snema te dirke, je pa pravi brus, za razliko od mene. Rajko Brus…

Haj
Z Brusom se vidiva skoraj vsak dan, pa pol normalno, da kaj rata. Kar se tiče obiska teh krajev pa: ni kaj, tako lepo ni nikjer. Pa ne da bi pretiravali, harmonija pokrajine in ljudi, prepletanje preteklosti in modernega, sožitje raznih kultur, neverjetno bogatstvo rastlinskega sveta (predvsem robida, slak, bršljan, koprive), ogromno ljudi raznih ras, ver in kultur ( ki se v glavnem peljejo čez mejni prehod Jelšane v CRO ). Če poleg tega lahko spremljaš še eno množično dirko skoraj ni kaj oklevati.
P

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

….v petek sem eno celo prikolico vsega naštetega bogatega rastlinstva odpeljal na bio-žegen.

Če bi vedel da ga tako čislaš, bi te poklical, da si pridi iskat :))))

Ma vsak izgovor je dober…

To pa je reklama Gabriel. Pol so pa mene na Irskem označili za odličnega ambasadorja za Slovenijo in njene lepote. Kaj bi šele na tole rekli….

Gabriel, živjo! Jest sem si vso stvar ogledal lani in lahko vama samo pritrdim in če kdo hoče videti Toscano v malem (lepše kot Toscana) potem naj se zapelje čez Knežak!

Jani skoraj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} letos pride spet :))

aja, pozdravljen spet med nami 🙂

Ž
Ne morem si kaj, da ne bi napisal par besed pohvale na račun krajev, kjer sem letos dopustoval ( ne morem reči počival ). Stanovali smo nekaj km pred Neumom vendar smo skoraj vsak dan obiskovali kraje okoli ali pa plaže, ki jim vsaj 1000 km okoli ni para. Tako sem bil v Mostarju ( grozljiva priča vojne ), Medjugorju ( Beverly hills ni nič proti tej “vasi” ), Široki brijeg ( ena sama velika trgovina in shoping center ), Dubrovnik ( res enkratno mesto ), otok Mljet ( brez pardona moj naslednji dopust, enkratno ), Pelješac ( takega vina, kot je tamkajšnji Dingač ni daleč naokrog – morda do Kopra ne ), Metkovič ( bil je ravno občinski praznik 19.7. – spekli so 100 oddojkov in 150 koštrunov ), Neretva ( polna rib, okoli pa ptice in dobri ljudje ), Neum ( če rabiš karkoli, potem pač moraš to kupiti v Neumu – razen, če ti denar ni pomemben – imajo pa vse: software, glasba, obleka, hrana, puške, avti; po neverjetno nizkih cenah ). Če kdo od vas, ki to berete še ni bil na dopustu in tudi ne ve, kam bi šel – kar pot pod noge.
P

tud če ga pesek na repu pr’nese :)))))))))

ČAU ZLATO !!!!

Nikitka ima Gabryja v zelo lepem spominu

Mater zveni dobro…..se sigurno jutri kej oglasim, boš povedal kaj več…

Sicer pa, če imaš izvod zadnjega Polet-a, si preberi reportažo iz Tare iz Črne gore. Fantazija, pa sigurno samo še do takrat, ko se bodo prebudili in razvili. Zdej gre en Petelinc dol s kayakom….

Ž
Ja enako, lep pozdrav. Saj ne, da bi kadarkoli res zapustil te forume, le čas, čas… Ko pa ste se zadnjič dobili sem ravno bil na krajšem 5-dnevnem izletku po Italiji ( Rim, Napoli, Pompei, Toscana, Firenze, Assisi, Spoleto ). Drugače bi se skoraj zagotovo udeležil srečanja. Torej se vidimo v Šembijah.
P

Zmejneno. Z Brucom sva tko na vezi, pa ni problem 🙂

Če mate možnost, glejte TV3 v nedeljo ob 20.00 Terra Tara Tour, al neki tacga…. en kup… navadnih ljudi, pazi, ki kadijo in so na neki navadni igri Tobačne zadeli rafting po Tari…. Fantje, punce.. za pop***** dobro 🙂

Jani se bo enkrat odločil tudi za južno Jugo, tja, kjer je enkrat že bil :)))

Ž
Lep pozdrav tudi tebi. Ja, takrat, ko smo se srečali ni bilo slabo. Kdo ve, mogoče se bomo pa še kdaj. Se bom potrudil in se večkrat kaj oglasil.
P

Jaz grem pa na Hvar! Mislim, da bo super. Prej se pa še malo sprehodimo po Trenti

New Report

Close