Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Računalnik – KJE?

Računalnik – KJE?

Thanks, bogi moj, ko ga grem zaslišat;-)))))))))

Mrcina, se je šel pa zdele tuširat!!!!!!!!!!!! Zdele! Čist brez posluha za moj firbec;-((((((

hehehe

dej, jaz grem proti postli počasi – mi kronično primanjkuje spanca :((

Se mi pa lahko javiš na mail in jutri nadaljujeva najina zaslišanja :-))

*nočko*

He, he!

Res je skoraj tovarna.

Ampak je čisto enostavno:

od vse te navlake, je en računalnik moj, mož ima svojega + prenosnik.
Tiskalnika sta tudi domača. Laserski za navadne izpise in barvni za slikice, ki jih s hčerkico nariševa in pobarvava. Scanner uporabljamo za skeniranje fotografij, ker čakamo, da bo digitalcem padla cena – predvsem Nikon-u.
Telefonska centrala mora nekje biti.

Ostali računalniki so od strank (kar mož ne uspe narediti v firmi) ali prijateljev. Računalniške komponente se mimogrede naberejo. Menjava trdih diskov, VGA kartic …. čeprav se moj predragi zadnje leta zelo otepa predelav starih računalnikov. Vendar vseeno še komu naredi uslugo.

Kabli – poleg obveznih, ob vsaki instalaciji novega računalnika ostane kakšen kabel doma.

Pred kakšnim mesecem sem iskala prosto vtičnico v enem od mnogih razdelilcev pod mizo. NITI ENE NI BILO!!!!! Pa sem začela preverjati kable …. no, na koncu smo imeli kar dva razdelilca (2 x 5 vtičnic) viška!!!!
Kabel priklopljen na razdelilec ….. in to je vse ….

No, vse tiste, ki imate računalničarje doma me boste popolnoma razumele! :))))

Nataša

Oooo, sanjska forumovka, to pa bom…;-)))))))))

Dobro spi!

…. ti si men tok hecna, k nas zmeri nekak pimenuješ… sanjska, srček ipd.

Hecna itak;-)))))

Ampak priznaj, da zadenem bistvo…

..daj, golobček, nisi nič ajana?

valjda

Sem bla full, ampak…

Moj računalnik je ko tamagoči…se joka, če mu ne posvečam dovolj pozornosti;-)

..kak si se pa na tamagoči spomnila? Ste ga imeli? Joj, jaz sem ga morala v službo nosit od sina…

No!

Hvala Bogu nisem velikokrat jezna, ker bi najbrž tudi takrat poimenovala…;-)

Zase sem ga hotela, pa furbija (al kako se napiše) tudi, še preden sem imela dete…Otročja too be!;-))))

… jaz sem jezna bolj malokrat, večkrat pa slaba, kot na primer zadnje dni…ne vem, al je depra al kaj, ampak jaz potem postanem hipohondrična…me ful moti, skos na kej mislim, v familji so ble ene bolezni, ma ne vem…………

Pol pa nočem, da sva v žlahti…;-))))))))

Dej, mej se!

bo že………… sori za jamrarijo.

Daj no!

Mi ravno beremo jamrarijo v eni knjigici, pa tamal vedno reče:”Veš mami to so pa taki sitkani obrazi, ko nč čokolade ne jejo.”

assya, srček, drži se! Pa kakega Smolarja kdaj – Saj te prime, pa te mine:-)))

V dnevni sobi.

…ti si še auf?

v dnevno-spalni sobi.

V kuhinji na mizi. Ko imam dovolj enostavno zaprem displej in ga postavim na pralni stroj. :))) Drugače pa načeloma lahko kjerkoli – poleti sem včasih na balkonu s tole kištico. :)))

Dobro jutro!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Doma: v spalnici staršev (menim, da sem največji uporabnik jaz)
v *knjižnici*(soba ki je z vseh strani obdana samo s knjigami in enim računalnikom) teag uporablja moj brat

Pri fantu: na njegovem računalniku, na notebooku od njegovega očeta ter računalnikih, ki so v popravilu (ja, tudi moj je računalničar)

Potem so pa še računalniki na faksu in po knižnicah.

Komaj čakam, da dobim svojega. verjetno bo kar notebook, ker sem zelo mobilna 🙂

Nas je kar nekaj, ki imamo računalničarje.. 🙂
Pa se same tudi kaj spoznate na računalnike? 🙂

v dnevni sobi
mož rabi računalnik samo za službo, sicer ga tudi pogleda ne, jaz pa bi brez njega verjetno zadeprimirala

v otroški sobi ga ne bo, če ga bo mulo hotel uporabljati, bo v dnevni sobi skupen, če pa ga bo hotel imeti svojega, bo pa moral kaj prispevati zanj, sama sem si svoj prvi PD kupila na faksu, ne vem, zakaj bi on šel po ta lahko poti do takih stvari. pa še nadzor imamo. tako sva sklenila z možem že, ko je bilo dete v plenicah. računalnik lahko uporablja že zdaj (in ga tudi precej zna) za didaktične igrice, dvix filme in risanje.
t.

V “študijski” sobici…

LP

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

V dnevni je glavni in edini na žalost…čeprav včasih privleče iz službe notebooka-službenega na žalost-pa si dam duška…
Baje, da bo prišlo do sprememb pri nas doma (zadnjič sem pisala o tem, kako se dnevno “grebeva” kdo bo prvi)…moj (računalničar) je dobil eno prastaro mašino in, ker imamo doma že eno tako, ki trenutno ne funkcionira, bo iz dvehold timerjev naredil en malo boljši old timer, tako da se mi obeta računalnik, ki bo SAMO MOJ:))))
Aja, ta naj bi bil v spalnici, ker drugje ni prostra…

mi ga imamo v eni taki domanarejeni niši na hodniku :))

New Report

Close