Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Računalnik – KJE?

Računalnik – KJE?

v dnevni v kotu, tako da imamo povezano še s tv-jem, da lahko kaj pogledamo tudi na večjem ekranu.

Jaz imam mojega v delovni sobici, v kateri studiram in sem si jo prav lepo uredila. Sicer ni velika, enih 15m2, ampak prav prijetna za ucit. Sem si dala noter plisasti Klik Klak kavc, pa ene lepe omarice (steklene). Prav rada sem v tej sobici.

Drugace pa je noter res da cela masinerija, skener, tiskalnik, stolp, prenosna klima (caka na svoje novo mesto),..pa se fantov laptop,s katerim navadno dela v spalnici na postelji.

To je to.

Jaz sem našega dala kar v klet, kjer imamo delovno sobo. Kar pomeni, da čez dan ni igric in raznih debat. Včasih v službi malo gor skočim, ampak je to res izjema in redkost. Menim namreč, da oba z možem že čez dan dovolj gledava to škatlo in da dodatne ure izgubljene pred tovrstnimi ekrani (TV, računalnik…) niso več potrebne. Se pravi za nujne potrebe pa gremo v klet v delovno sobo in hitro opravimo kar je pač treba.
Nina

Jaz ga imam kar v moji sobi, kjer tudi spim.

Lp, Maja

Enega v otroški sobi, drugega v nekdanji “kmečki sobi”, ke je sedaj nekakšna domača pisarna.

New Report

Close