Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek računalnik mi ne dela!!!

računalnik mi ne dela!!!

Prosim za vaše mnenje.

Moj možiček je sodelavec Billa Gatesa:), se pravi računalničar. Poleg službe ima še dvakrat na teden popoldansko delo.

K problemu… Skoraj vsak dan en telefon. O, zdravo… ti, računalnik mi ne dela… ja ja, kar prinesi, bova skupi pogledala. Vsa žlahta, do ne vem katerga kolena, vsi “prijatelji”, znanci, sosedje in sodelavci, vsi imajo pokvarjene računalnike!!! Zaposleni, upokojenci, študentje, dijaki, osnovnošolci, pleničkarji, danes so že vsi računalniško pismeni.

Ej, virus imam, msn mi ne dela, na net me ne poveže, cd-ja ne znam spečt, igrica mi nagaja, igrica mi nagaja, igrica mi nagaja, prdnit ne morem!!!

Zadnjič je celo ena klicala, naj se oglasi, da njen sin ne zna sam igrati igrice, star je pa 12 let. Ja, mu pa malega vedija kupi!

Nekateri so že tako prijazni, da naju k njim domov vabijo na obisk, po čudnem naključju imajo pa tudi računalnik skontrafuzan!

Pred časom je popravljal računalnik žlahti v X. kolenu, prijazno se najavili na obisk in mu kasneje skupaj z računalnikom poslali še njihovaga mulota z izgovorom, da se bo kaj naučil. Ni kaj, popravilo računalnika ter varstvo njihove mule.

So predrzni in bolj predrzni. Milejše oblike ni.

Meni se že suče. Ko slišim, da ima ta in ta pokvarjen računalnik ne potrebujem trajne! Ker postanem naravno skravžljana.
Postal je tako uvideven, da se umakne v drug prostor in se pogovarja po telefonu. Enostavno ne zna reči ne. Pogovor nič ne zaleže, nikomur se ne zameri, razen seveda meni:(…

Moj dragi kar popravlja in popravlja.

Kaj mi je storiti? Se predajam vašim pametnim bučkam:).

Bacilka.

Mene tudi zanima

Mislim, da tu nič ne moreš! Bo moral sam priti k pameti, da bo nehal biti “dobri angel”!
Ali pa se pošteno razjezi!

Heh, tudi mi smo imeli podobne scene… nakar je zmanjkalo časa za pravo delo, če je bilo preveč uslug na spisku.

Pa je povedal po pravici: nimam časa. Ali pa kak nasvet, kako naj sami uredijo.

Samo še nekaj: če gre za moje prijateljice, sem mu full hvaležna, da se potrudi….

Hmm! Bi bilo bolje, da sem tiho…

Kristjana, a še ne spiš?
Jaz grem zdaj v posteljo.

Mirno in lahko noč vsem!

Vidka

Naj začne računati za svoje delo, ti povem, da se bo le še redkokdo oglasil.
Smo imeli pri nas enak problem. Nikoli ga ni bilo doma in ker se nismo mogli rešiti nadlegovalcev, je začel računati (pa ne, da bi služil na “prijateljih”, ampak, da bi imel mir).
No, prislužil si je mir in kar naenkrat se je število napak na računalnikih zmanjšalo. Sedaj le še tu in tam kdo pokliče in napako odpravita kar po telefonu (kar prej ni bilo možno, je moral obvezno na obisk za par ur, ali pa smo dobili obisk s kišto za par ur ;-))))))))

Ti se javljaj na telefon, seveda ce znas reci ne;-)

Ej, vidim, da nisem edina z možičkom, ki leta od cveta do cveta – od računalnika do računalnika.

Ha ha!!! Ura 10, nedelja, spet telefon!!!

Pogovor… Ja, zjutri lahko, boš kar ti prišel? Prav, se vidiva, ajd, dijo:)))))).

Smola pa taka…

Bacilka.

Očitno je povsod isto :(((

Telefon zvoni tudi ob 11ih zvečer ali konec tedna ob 7ih zjutraj.

K sreči je vsaj toliko že prišel “k pameti”, da je mnogim instaliral PC anyware, tako da marsikaj lahko uredi od doma.

Nataša

Joj to pa mene tako ujezi!
Ko je ura 11 zvečer in še nekdo hoče od njega, da bi pa za 5minutk prletu ker mu ja tole zdaj ne dela.. POmoje dobim kar vijolične pikce po telesu!

Ja pr mojmu je to palilo, ko začne računat (jurja nč več, čeprav bi lahko….) se pa neha..

Eh ………. škoda zgubljat besede

Ojej, pri nas sem pa jaz tista, ki popravljam in rihtam računala drugim zastonj. Zato pa je moj računalnik bolj revež, ko za vse druge poskrbim (kovačeva kobila pa to).

V glavnem: sama trdno verjamem v to, da se dobro povrne z dobrim, zato usluge ne odrečem. Meni se je že neštetokrat obrestovalo.

Bo pač tako, da je dobrota sirota! Potem pa trpi družina!!! Vprašaj ga, ali mu je dražja ožja (vi) ali “širša” družina.

Hvala vam za vaše predloge. Vam je že kdo povedal, da ste super ramica za pojokat in pojamrat? :))) Če ne drugega vem, da nisem edina.

Bacilka.

New Report

Close