Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rada bi si kupila nov avto za 10.000 evrov

Rada bi si kupila nov avto za 10.000 evrov

Za tvoj finančni limit in ker želiš novo vozilo, bi jaz izbral tega:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12420947&display=Peugeot{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20208{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Active{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}201.2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Pure{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Tech{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2082

Sem ga že vozil, avto je zelo udoben, mehek, prijeten za vožnjo, motor je dovolj močan in varčen + bogata oprema (avtomatska klima…)
[/quote]

Res je. Peugeot je zakon. Lahko potrdim iz prve roke. Pa se lustni so.


Za novega Mitsubishi Space Star
[/quote]

Pa saj sem napisala 7.990,00 €. Mislim, da ni cenejšega. Za ta denar je super.


dacia sandero, dobiš jo za 8.200 eur, klima, abs itd, če hočeš malo več pa kupi izvedenko stepway 9.800 eur, da v koš vse toyote in hyundai, odličen in všečen avto za 8200 eur

Pa saj sem napisala 7.990,00 €. Mislim, da ni cenejšega. Za ta denar je super.
[/quote]

no saj tud mitshubishi je pod Renaultovim okriljem….

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12524366&display=Mini Coupe Mini one

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12169917&display=BMW serija 1: 116d EfficientDynamics Edi…

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12316995&display=Volvo C30 R Design

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12273026&display=Honda Civic 1.8 Sport..82000km..SLO

Bravo Thorrr, meni so vse 4 izbire zelo všeč. Mogoče še najbolj honda.

Jaz sem z njim zelo zadovoljna.

https://www.google.si/search?q=fiat+500+large&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj7rsndre_WAhVIuhoKHZXdAkAQsAQIJg&biw=1366&bih=637

//www.google.si/search?q=fiat+500+large&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj7rsndre_WAhVIuhoKHZXdAkAQsAQIJg&biw=1366&bih=637


Vsaj en ki se zaveda kaj pomeni kupit dober majhen avto…že zunanji in notranji dizajn pove marsikaj…da ne govorim o tehniki, opremi, izbiri mašin itd…
Mini je bil v prvih letih proizvodnje najmanj kvarljiv avto med vsemi na trgu…in zdaj, po 12 ih letih, še vedno dizajnersko pele scat veliko večino majhnih avtov…itak je pa to bemflov avto, se pravi je vse jasno…

Cvetka iz Avtoneta:

PROSIM KLIČITE SAMO RESNI, PREPRODAJALCEM AVTA NE BOM PRODALA.

Jaz, na primer, bi ga prodal tudi Marsovcem, če bi mi plačali zahtevano ceno.
Bog ve, kdo je Slovencem vsadil take in podobne neumnosti v glavo …

Če, že hočeš nov avto za ta denar, je najceneše za bodočnost, dacia, škoda, fiat in reno, clio, pa itak zmaga, ker dacije in škode v tem rangu glih niso lepi za pogeldat.
Renoju, močno pade cena, in je odličen, če nimaš kakšnega karambola, čez pet let, dobiš dele zelo poceni, cenejš, od nemških recimo, ker je slovenija polna renojev, in se voziš za majhen denar dalje. Pust, te azijce in japonce, oni se tud ne vozjo z evropskimi avtomobili.

Jaz sem lani kupila opel Corso. Zadovoljna. Ravno tako, kot ti sem iskala nov avto, ne delam veliko kilometrov, vozim jo samo jaz.
Corsa je bila najlepša od znotraj, ima blago, armatura je lepša, kot pri ostalih malih avtih. pojdi v salon, se vsedi v Corso. Res ženski avto, čudovit znotraj, ogromno opreme , ne izgleda plastičen, kot večina, ki sem si jih šla ogledati. Za 10.300 sem dobila ma vso opremo, gretje volana, sedežev, športni sedeži, vse funkcije na volanu,hudo močni zvočniki, to mi je všeč, tempomata še nisem uporabila, klima itak, kovinska barva, dodatno rezervno kolo, zimske gume, vinjeto, vse to je bilo za ceno 10.300
Tudi partner je rekel, da je Corsa daleč najlepši avto ZNOTRAJ, kot vsi ostali. Če ti je pa všeč je od zunaj, pa sploh…

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12528847

Joj kake mate. Nebi kupila rabljenega, ker bi ga rada 15 let vozila. Hahaha. A če kupiš 3 leta starega audija recimo, ti bo pa kaj? V 5 letih crknil? Joj ne. Je kar dosti bmw, vw, audijev,…ki delajo še vedno po 20 letih. Samo toliko… Novega za 10 jurčkov, drugega kot avtomobilčka res ne moreš kupit. Kakšna Toyota Aygo mogoče ali pa Kia Picanto, Peugeot 208, VW up!, to je pa to.

To so najbolj pokvarljivi avti, še zlasti rabljeni, jama brez dna…da o rednih stroških ne govorimo

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


20 let stari avti so bili še OK (ampak sedaj so stari in je vzdrževanje temu primerno), novejši istih znamk so že sedaj jajc. Imam doma primerek 20 let starega vw golfa – res mašina, ki je bila zanesljiva. Ampak danes je to stara krila, ki bo šla, dokler bo šla. Še ne pet let star golf je jajc,da glava peče že od začetka. Enako je z vsemi ostalimi nekdaj dobrimi znamkami.

3 leta stari audiji in bmw-ji so ok. Ampak jih ni za 10 tisoc €. Torej pri avtorici odpadejo.

In ne razumem zakaj ponujate rabljene avte, ceprav je avtorica ze na zacetku napisala, da zeli nov avto.

Pa nekdo je omenjal minija. Glede na to, da jih ima ogromno probleme z verigami je vprasanje, ce so res tako bulletproof.


Ketno menjat ni kak hud strošek


Ketno menjat ni kak hud strošek
[/quote]

Odvisno od avta. Ravno pri nekaterih bmw-jih je potrebno motor vzeti iz avta. Za primer… 😉


Ketno menjat ni kak hud strošek
[/quote]
Seveda tebi, ko jo sam menjaš pri kakšnem kolegu mehaniku. Moj čas pa je preveč dragocen, da bi ga zabijal pri mehaniku. Tisti čas delam kaj bolj produktivnega in zaslužim denar, avto pa kupim tak, da se mi ni treba ubadat z njim.
Avtorici pa nasvet – poglej na avto.net kaj pride v poštev, potem pa v salone. Izbereš neke osnovne kriterije, npr. avtomatska klima, vsaj nekaj moči (da ni prešvoh), kolikšno garancijo dajo, potem pa naprej. Na koncu izbereš še po tem, kateri avto ti je všeč. Ker noben ni brez pomanjkljivosti, boß pa lažje odpustila tistemu avtu, ki ti je všeč. Srečno.

Thor meni je pa mini ušeč! Če bi se odločila za nakup bi mi pomagal? Bi šel z mano na ogled tegale?

Samo tako mimogrede…
Za začetek ti odsvetujem nakup avta od nekoga, ki očitno niti ne ve kaj vozi. Namreč Mini One je en avto, Mini Coupe pa nekaj popolnoma drugega.
😉

Za 10 jurjev dobiš nižji razred avte pri vsaki francoski, italijanski ali cenejši nemški firmi. Vendar osnovni model. Poglej kateri so ti všeč in kdo da zraven več opreme, ki se ti zdi smiselna ( avtomatska klima, avtomatsko zavirabje v sili itd…eni imajo, drugi niti klime) . ne nasedaj na dražje modele in ne kupuj starih gar s 100/ in več tisoč km

Thor meni je pa mini ušeč! Če bi se odločila za nakup bi mi pomagal? Bi šel z mano na ogled tegale?
[/quote]

Sem se zaklel da se ne bom izpostavljal. Lahko pa linkaš katerega in ti povem če je v oglasu kaj sumljivega.

Sem se zaklel da se ne bom izpostavljal. Lahko pa linkaš katerega in ti povem če je v oglasu kaj sumljivega.
[/quote]

Zakaj se pa ne bi izpostavljal? Saj bi mi pomagal in nč druzga.
Pri spoznavanju svoje sedanje partnerke si se tud izpostavil, ker sta se spoznala tukaj na monu, tako, da ne vidim težav.

New Report

Close