Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ravnokar pri Studio City

Ravnokar pri Studio City

če pa tile zmagajo, pa se res odselim
SD je že enkrat zafural vlado, da so morali predčasno sklicat nove volitve. tile so totalno nesposobni, dobri so samo za kmetijsko ministrstvo. tisti, ki jih bi volil, bi moral bit spoznan za opravilno manj sposobnega.

Glej, meni je v redu. Imam službo, plača bi lahko bila boljša, ampak niti ni slaba, torej z njo preživim, lahko si dam kaj na stran za dopuste in izlete, lahko tudi kaj prišparam na banki. Seveda bi lahko bilo bolje, ampak vedno bi lahko bilo bolje.
Če bo zmagala desnica, bo slabše, jaz pa tega nočem. Ne bojim se sicer za službo, ampak vsi dobro vemo, da JJ vedno ustvarja neke izredne razmere, širi strah in paniko med ljudmi, ter posledično nastane sovraštvo in jeza ter zafrustriranost med ljudmi.

Ljudje si želijo mirnega in zanesljivega voditelja in ne nekoga, ki ustvarja izredne razmere in strahovlado.

Nisem edina, ki ji je zdaj v redu in si ne želi spremembe oblasti.

Problem Slovenije je dokazana nesposobnost kvazi levice, in pomanjkanje normalne desne stranke.Navidezno leve stranke se borijo za begunce, migrante, in socialo, obenem zatirajo oziroma tlačijo avtohtono prebivalstvo in režejo delavske pravice.Borijo se za svoje mesto v slovenskem, in euro parlamentu, ne glede na usodo naroda.Bistvo volitev ni poraz Sds, ampak izbiranje najboljše opcije za Slovenijo.

če pa tile zmagajo, pa se res odselim
SD je že enkrat zafural vlado, da so morali predčasno sklicat nove volitve. tile so totalno nesposobni, dobri so samo za kmetijsko ministrstvo. tisti, ki jih bi volil, bi moral bit spoznan za opravilno manj sposobnega.
[/quote]

A niso ljudske vstaje odnesle SDS-ovo vlado in premierja Janšo?

tole videnje pa je čez moje oči drugačno, predvsem kar se tiče dela, kjer govoriš o manjših pravicah ljudi, hkrati pa v isti sami omenjaš migrante … žal, tvoja retorika je desna, in to v slabem pomenu. Boljše za Slovenijo ni zapiranje pred zunanjim svetom , ne poveličevanje preteklosti ter hujskanje ljudi …

A niso ljudske vstaje odnesle SDS-ovo vlado in premierja Janšo?
[/quote]

ljudske vstaje? ne, Janšo je odnesel Virant (tako, kot ga je tudi prinesel) in poročilo protikorupcijske komisije. upravičeno, po mojem mnenju.

od kod ti ta ideja, da se mi SDS zdi alternativa? je v SLO samo SD in SDS??
SDS s svojim psihopatom pa je daleč najslabša varianta

;)))))))))))))

Rocker? Kakšno glasbo pa poslušaš, Modrijane?

ljudske vstaje? ne, Janšo je odnesel Virant (tako, kot ga je tudi prinesel) in poročilo protikorupcijske komisije. upravičeno, po mojem mnenju.

od kod ti ta ideja, da se mi SDS zdi alternativa? je v SLO samo SD in SDS??
SDS s svojim psihopatom pa je daleč najslabša varianta
[/quote]

No, zdaj, ko bo na politično sceno vstopil še Bojan Požar, imamo pa res povečano možnost izbire:))))

Meni se je Židan zasral s tistom “svetom modrecev”. Ste vsi pozabili? Kučan and company bodo reševali Slovenijo? Imate vsi tako kratek spomin? Kje so pa mladi, novi obrazi?

http://www.24ur.com/novice/slovenija/o-povezovanju-strank-veliko-govora-konkretnih-dogovorov-doslej-le-malo.html

Rocker? Kakšno glasbo pa poslušaš, Modrijane?
[/quote]
Niti slučajno, rock legende tuje in ex yu, niti slučajno nisem volilec sds, vendar leva opcija za mene ni nobena opcija!

No, zdaj, ko bo na politično sceno vstopil še Bojan Požar, imamo pa res povečano možnost izbire:))))
[/quote]

Bolj bo desnica razdrobljena, manj dobi JJ. Win! Njegova računica je sicer, da bo tako dobil dovolj glasov za koalicijo (od obstoječih strank so ga že vse odj…), ampak sanja. 🙂


bleješ

Bomo videli, volitve so blizu.

Preberite twite od ga. Fajon, boste hitro dojeli za kaj se zavzema SD, Slovenci…ste defintivno na zadnjem mestu in vas dojemajo kot drugorazredne. Poglejte kaj počno njihovi poslanci, recimo Škoberne vozi ilegalce v DZ itd… Res odlična stranka za Slovenijo…..

SDS so pro-židovski cuckservativci, Šarec ima moj glas, če ne pa SNS. Tole SDS-ovsko kazanje s prstom na druge, medtem ko imajo roke v marmeladi, pa je precej utrujajoče že.

Nakladaš, da glava peče. MIGRANTI SPLOH NOČEJO V SLOVENIJO, butelj zarukani. Slovenija jih ne zanima, je za njih preveč revna država. Zato daj strašit koga drugega, npr. Nemce ali Skandinavce. Nas ni treba strašit, ker na te desnjakarske fore ne padamo.

Dejstvo je, da vsi ne bodo mogli v Nemčijo, Avstrijo, Švedsko. Že nekaj časa prihajajo v glavnem po morju( Italija in Grčija). Samo vprašanje časa je, kdaj bo spet aktualna balkanska pot?

Dejstvo je, da so v Sloveniji najbolj ogroženi delavci na minimalcu in upokojenci z pokojninami do višine minimalca.Za njimi pridejo nezaposleni na zavodu, in socialci, migranti so v bistveno boljšem položaju.

Država, ki ne skrbi za lastne državljane, in ne zna postaviti lastnih prioritet na prvo mesto, ni vredna preživetja.

hja, vse, kar trosiš, nakazuje, da ti je blizu politika desničarjev. Smo imeli ne tako dolgo nazaj oblast nazadnjakov, pa ni bilo za državljane prav nič bolje. Kar poglej države, kjer je desnica na oblasti, je kar sosednja, kako jim gre fino -..

Glej, meni je v redu. Imam službo, plača bi lahko bila boljša, ampak niti ni slaba, torej z njo preživim, lahko si dam kaj na stran za dopuste in izlete, lahko tudi kaj prišparam na banki. Seveda bi lahko bilo bolje, ampak vedno bi lahko bilo bolje.
Če bo zmagala desnica, bo slabše, jaz pa tega nočem. Ne bojim se sicer za službo, ampak vsi dobro vemo, da JJ vedno ustvarja neke izredne razmere, širi strah in paniko med ljudmi, ter posledično nastane sovraštvo in jeza ter zafrustriranost med ljudmi.

Ljudje si želijo mirnega in zanesljivega voditelja in ne nekoga, ki ustvarja izredne razmere in strahovlado.

Nisem edina, ki ji je zdaj v redu in si ne želi spremembe oblasti.
[/quote]

Izredne razmere ustvarjajo mediji in to samo takrat,ko je JJ na oblasti….sicer ne.Si parazit iz JU in cvikas,da bi ti jansa zmanjsal placo ali da bi bla visek na cesti……ravno zaradi tega bom jaz volil SDS…ta drzava je predraga in prevec birokratska….enostavno vas je prevec

Tale post je za shranit. Če bo predsednik vlade, boš čez nekaj časa napisal, da si se motil, ker je še slabši od Cerarja! neverjetno, kako ne zmorete spoznati, da Šarec NE SME biti izvoljen. Jaz sem to še pred volitvami pisal za Cerarja! Ker se za take reči zanimam, ker je od politike odvisno moje in za moje potomce boljše ali slabše življenje.

Aha, Šarca boš volil? Mi lahko poveš v katera stranki je? Pa kakšen je program njegove stranke?

He,he,he….pa še tole si preberi:
Ne morem verjet. Eni bi volili kar Šarca. Pa saj tip sploh še nima stranke, samo neko listo v Kamniku, ne ve se, kakšen bo njegov program, skratka nikjer nič.
Medtem ko je v Sloveniji kar nekaj strank, za katere morda niti ne veste, ker ne pridejo do publicitete, se pa tale Šarac pojavlja povsod! Se vam ne zdi tole neverjetno čudno? Niste pomislili, da nekdo strašno forsira tega Šarca?
Ste se vprašali zakaj?
Verjetno nihče ni tako neumen, da bo pomislil, da to lahko dela desnica v opoziciji! Zato samo poglejte, kateri mediji ga forsirajo, pa bo vse takoj jasno!
To je nov nastavljen obraz Milana Kučana, Golobiča in podobnih. V Sloveniji je še par milijard, ki se jih da pokrast, do takrat desnica ne sme priti na oblast. Ko bo pa pokradeno vse, jim bo pa verjetno vseeno in bo lahko zmagal tudi JJ.
Na SDS streljajo z vsemi topovi. Ljudmila je bila prisiljena odstopiti, NSi pa je prevzel gejevski lobij. In kaj mislite, da Tonin ne bo plesal, kot mu bodo naročili kaviar komunisti? Zaradi njegovih nagnjen ga imajo v pesti. Edini razlog tega pa je, čimbolj uničiti desnico.
Tako je to. Volitve so umazana igra, sploh kadar je na oblasti mafija.
[/quote]

Ozadje sugerira Šarca. Tako, kot je sugeriralo Jankovića, Bratuškovo, Cerarja. In ubogi folk, ki ne zna misliti, podleže sugestijam. Kar jim reče Kučan, to volijo. Ma neverjetno zabit folk!

Ozadje sugerira Šarca. Tako, kot je sugeriralo Jankovića, Bratuškovo, Cerarja. In ubogi folk, ki ne zna misliti, podleže sugestijam. Kar jim reče Kučan, to volijo. Ma neverjetno zabit folk!
[/quote]

Prvi stavek bi moral biti: Politični kriminalci nam sugerirajo Šarca. In potem naprej, kot je napisano.

New Report

Close