Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ravnokar pri Studio City

Ravnokar pri Studio City


Ti pa zares nimaš pojma. Kučan je SINONIM za politične kriminalce. On je samo v vodstvu teh kriminalcev.
Daj, za boljše razumevanje, prebrati kaj pomladnih medijev. In če so ti jasni komunistični nameni skozi vso zgodovino komunizma, potem bi moral vedeti, kaj je CILJ današnjih slovenskih postkomunistov. Ne ideologija, marveč narodno bogastvo. Kdor ima to, ima oblast. Najebemo pa VSI. Kajti njim NIKOLI ni bilo prav nič za narod, marveč samo za totalno oblast. TOTALNO! Razumeš, kaj je to?

Glej, meni je v redu. Imam službo, plača bi lahko bila boljša, ampak niti ni slaba, torej z njo preživim, lahko si dam kaj na stran za dopuste in izlete, lahko tudi kaj prišparam na banki. Seveda bi lahko bilo bolje, ampak vedno bi lahko bilo bolje.
Če bo zmagala desnica, bo slabše, jaz pa tega nočem. Ne bojim se sicer za službo, ampak vsi dobro vemo, da JJ vedno ustvarja neke izredne razmere, širi strah in paniko med ljudmi, ter posledično nastane sovraštvo in jeza ter zafrustriranost med ljudmi.

Ljudje si želijo mirnega in zanesljivega voditelja in ne nekoga, ki ustvarja izredne razmere in strahovlado.

Nisem edina, ki ji je zdaj v redu in si ne želi spremembe oblasti.
[/quote]

Tipična baba brez pameti. Tvoja izjava je zares vredna opice. Kako ponavljaš neosnovane floskule, ki jih je izrekla Bratuškova na inavguraciji. In kaj je bolje zdaj, ko ni več Bratuškove? Takrat so vsi glavni vedeli za pranje milijarde v NLB in ni nobeden nič ukrenil.
Če takrat Bratuškova in njen finančni minister z goljufijo ne bi dobila zunaj nekaj milijard, bi dobili trojko. Sprva bi bilo malce hudo, danes pa bi verjetno imeli urejeno državo. In najbrž tudi ne bi imeli mafije na oblasti.
Gledaš na SVOJE KORISTI. Jaz pa na državo. Cerar je po Bratuškovi še bolj zajebal državo in to tako, da mislijo, če bodo še na oblasti, uvesti diktaturo.

Nakladaš, da glava peče. MIGRANTI SPLOH NOČEJO V SLOVENIJO, butelj zarukani. Slovenija jih ne zanima, je za njih preveč revna država. Zato daj strašit koga drugega, npr. Nemce ali Skandinavce. Nas ni treba strašit, ker na te desnjakarske fore ne padamo.
[/quote]
Migrante bodo vrnili s severa. Mi jih ne bomo mogli oddati naprej. Ostali bodo pri nas.
Ali pa jih na severu ne bodo hotli sprejeti. In bodo že spet OSTALI pri nas.
To je bistvo!!!

New Report

Close