Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razbojnik…

Razbojnik…

Kje siii, evo ti spis, jaz bedim “in tebe ni”, gre ena pesem, jo čutiš???Ker zadane, veš to !!!
Pijem kavo, brez sladoleda, mojo kavo in moje misli hitijo kar tja…ti zašepetam kam, ne saj veš!!!;))) Uživaj in spij dobro kavo, ko se prebudiš.
Lizanje…..sladoleda pa prepusti do večera.

Cmoka za dobro jutro, ko se nekje ob 14.oo koncno prebudis tudi ti…;)))

Pa čebelici, namesto mene pritisni poljubček.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti si pa upaš!….Mislim mu svetovati,da čebelo kušne!Sonči,a je teba že kdaj čebela npr.: v rit pičla?
Uau,buba!!!!
Lepa si
Sp

igraj s čebelico, ko bo pa pičila, bo pa………AAAAAUUUUUUUAAAAA.

(Takrat bom pa jaz “šleka-pac”…:-))

Si upam ne, ja takšna sem…ja čebela me je že pičila, ampak ne v rito, ampak nekam drugam, no saj ne vem ali je bila čebela ali njen trot. V glavnem bolelo je zelo in kar precej sem se namatrala, da sem dobila ven želo ne, kaj pa drugega…cmoka;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne takrat boš pa ti meni obkladke dajala, boš??? In želo ven vlekla, boš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A pol bomo pa spet vsi trije na kupu?
Uau,trojček!Že norim!
Razbooooooooooooooooooo!
Strtesi malo tvoj čebrnjak,da Sončka čebela v rit piči in da Žverči ven to vleče in da jaz vse to ,khm…
Sp

Ti pa nazaj noter tiščiš, ne?!

:-))))))

On zdej tku lepu spančka… sm mu prou fofš 😉
Jst bi tud še bla u šukici ;))
No, pa nočko…

Helči,ti si pa bla u šup(kurc,sa je vseeno)kci že v soboto!
Lepa si!
Sp

Ti si imela šukico ponoč, naš dragi razbojniček pa je bil pridkan in je takrat delal…zato naj sedaj nina, cmoka pa obema!!!
Pa kam gres sedaj se ti spat, saj se bo zbudil in bosta potem spet kaksno o bananah rekla, saj jih baje oba rada jesta pa ližeta….sladoled ne…
Razbojniček, ali čutiš….mojo nagajivost…in moje žarke ki ti nagajajo tam v šukici???;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hheeeehhhhh… evo, sem iz šukice že prilezel, ker danes pod kovtrom stalno nekaj čutilo se je… neko toplino, fofšijo in špikanje :))) Ste tudi vi kaj čutuli ponoči, sem vam bil tudi jaz fofš… Kaj Sprevržko a, da bi zdaj jaz moj čebelnjak razburjal zato, da boš ti potem užival… jok brate, tako se pa midva nebova šla :)) Imam prav, žverca???

O dobro jutro dragi prijatelj, si le prilezel na plan, bova pila kofetko ali bos raje lizal,,,,naprimer sladoledko??? CMoka;)
Ja in nagajivi smo sedajle , v jutru pa malo manj, ja noc pa ima itak svojo moč in to sem začutila tudi jaz…ali ti kaj čutiš ta trenutek???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja, čutim kako me trese nekaj…. mraz je to… pridi in me ogrej, drugače zopet pod vročo vodo grem!! Joj, še ves trd sem 😉

Kar pod vročo vodo, potem te pa itak sonček ogreje, segreje in iznori, je tako??? Saj ti nagaja sonce skozi okno, ali ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Greje okoli in okoli, sam mene pa trese pa trese… pridi bližje.. se mi pridružiš pod vodo :)) mmmmm čutiš..

o Cici, samo pozdravim te…
cmok cmok

Ali ne čutiš, da sem že tam, ti še kaj zašepetam…???

sedaj pa šibam da se še meni kaj ne zazge…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

OOoooo micka.. kušnem te tudi jaz 🙂 Pa za šukico, keku bi se lahko zmenili, da nebi bilo fovšije.. he,he

hm, a si komu povedal, da imava skupno? Ma sem ti rekla, da ne smeš…
Upssss. ;))

pššš, saj nismo fofš, saj vemo da smo vsi v isti šukici, no ne šukici, kletki tule, ne???cmoka obema…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

maaa, glejjo bučo, zdaj si pa ti izdala!!!

SončeK ali se nekaj žge??? …čutiš???

ups, rejs nejsm tejla… sorči… se ti bom odkupla u šukci… al pa s sladoledkom… al pa z bananko ;))
sprejmeš opravičilo?
papa Razbojnik Cukrček :***

Dragi moj, pri meni se nič ne žge,je vse pod kontrolo… pri tebi pa se bo kmalu nekaj “vžgalo” , ne čutiš tega???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razbojnik Cukrček… a seveda mene si zadnjič slačila v avtu, ker si imela potem tudi znotraj v vse polno papirčkov… so frčali od mene :)))) kajne mentolčica!!

New Report

Close