Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razbojnik mene zeeebbbeeee!

Razbojnik mene zeeebbbeeee!

Ali tebe tudi kaj zebe??? Ali te greje nagajivost in uživaš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

O tukaj si!! Me lulat, pa me zebe v noge, pa v desno rokico, ki stajno za miško nekaj se drži :)))
Daj maaaalooo prosim me pridi pogret, a se bom jaz tudi moral kar pod vročo vodo!!??
Kaj zdaj tisto s pošto, ne razumem,… kot, da je nebi bilo..??

Hitro lulat, potem pa v banjo, saj veš kako se to gre, pa zapri očke in kaj lepega sanjaj, kako si poreden tole noč, ja pošte pa ni, kaj morem jaz, je pač ni in je očitno ne bo, pa nič zato.
Cmoka, evo si že kaj segret ali ti naj kaj še zašepetam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tole s tvojim šepetanjem pa izgleda, da je pa tako kot pri tebi z mojo pošto… Stalno nekaj, pa vendar nič :((

No, zdele se pa res grem pogreti in še kaj :)))

Evo kako se lepo razumeva in to je to, ogromno, pa nič, ali ni to najlepše, vsaj zame je, cmoka!

Uživaj v gretju in potrudi se, da bo še kaj zraven…, da boš potem ponoci lahko ogrel še malo mene, ker ti to znaš! cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close