Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razbojnik……SončeK ti

Razbojnik……SončeK ti

želi ……lepe sanje, jaz pijem najino kavo, ampak žal brez tebe, ker ti sedajle ninaš……!

Evo cmoka, da začutiš in se malo naokrog obrneš, samo ne padi mi sedaj iz postelje!! pa-pa

Kjeeee siiiii?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

veljam? Smrk, kaj je zdaj, prijateljica moja?!

No, ja, pa dobro, svetlo jutro, pa dva cmoka tud’…..

Žverček, moja prva in zadnja misel si ti, še posebno danes…..pa saj to veš!!! Cmoka prijateljica moja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zamujam jutanja prebujanja ob sončku in kavici.. Veeeee veeee 🙁
… in ostalih kletkarjih…
Hvala za cmokice…
Rad vas ima razbojnik c.

Cvetko, midva se bova morala zmenit za poseben kafetek. ;))
A si zdejle ustančkal?
Papa

O, živjo Helči :))
Ne ne, sem se danes že okoli 12. -e ure začel vrteti pod kovtrom :)) pa tudi vstal- je- ops,… sem kaj hitro :))
P.S: Ali ti pritisnem tukaj gor copy, pod črko -M- ;)))

Hihi, ti razbojničk si pa lumpi!
Sej sem si prebrala kaj piše pod črko M. Katera je pa tvoja črka, da preberem še tvoje prognoze? :)))

Hm, kaj se je vrtelo in kaj je vstalo, ko je bil cajt za kosilo?

Čauči, poredni C.

;))
Kaj praviš na odgovor pod črko M.? ;)))
Papa, cmok cmok.

Moja pregnoza je pod črko -B-
Tvoja mi je full cool, če bi to ti bila z mano :)))
.. ahha ahha..

…. že drvim gledat kaj je pod črko Bbbbbbbb!!!!!!!!!
kaj si pa po horoskopu?
Čauči

Hm, da me mogoče nisi nalagau, ker tam je super opis!!! :))))))
Torej, kaj čakaš? Kje tiščiš vse tiste potenciale?
Čauči, papa

..hja, sem kar vodnar.. kaj pa ti… mislim, tale horoskop, a ne, pa njihovi znacaji… je kar nekaj na njih…
papa

… zdej sem ti še nekaj podobnega poslala…
hihi, devička ;))

zdaj pa letiiiim, moram še nekej postorit, preden gre sonček zad…
lp tja zad za julijske….

bodi priden,
cmokca

Ja bo treba piti večerne kofije, samo ne vem kdo bo potem ninal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bravo razbo!Še en dober človek!Mi vodnarji smo vsi fejst ljudje!
Fejst bodi
Sp

Veš ,da je hladno ali čutiš to???In kje si, sva se spet samo za malo zgrešila, nekaj bi ti zašepetala “a tebe ni”, gre pa druga pesem, ki te zadane…, ali tebe tudi???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo zašepetam ti lahko noč in lepe sanje…in misli na nekaj kar ti polepša jutro, dan ali vecer, to je verjetno tvoja čebelica, ali ne???Ki te zadane, ali te???

Cmoka za nočko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close