Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razbojnik, te zebe….

Razbojnik, te zebe….

Evo zopet sva se zgrešila, ti da ni to neka usoda…no mogoče bova pa zjutraj vsaj kavo skupaj pila???Ali pa nekega sončnega dne…

Lepo nočko,lepe sanje, ne vem ali bo delavna, ali bo za ninanje…skratka naj bo taksna kot si jo želiš!;))

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček pa sedaj nina nana :)) Jaz pa sem iz Lj. se pripotepal, pa to sploh v planu nisem mel.. a kaj, ko zopet… …jeeehhhh …grem pa zdaj sanjat…
Cmoka tebi.. in ostalim zaspanetom!! .. pa mal se okrog obrnite, saj boste čist poležan ;))

P.S: nekega sončnega dne… bo danes dovolj sončno :))

Razbojniček pa sedaj nina nana…in v Lj. si bil, ja za znoret ni kaj…in kot sva ugotovila je tudi narobe svet…pa zopet sama kavico pijem, ker tebe niiii, kjeee siii???
In lepega sončnega dne, bova midva končno kafe skupaj pila, ali ne???

p.s. pa sem jezna na počasnost tele poste, za znoret…pa se konČuje ena ljubka pesem, od Monike Pučel,saj mislim, da se tako imenuje kako že gre:” Mi paše za znoret…..” in zadane, veš , da zadane za znoret…..ali čutiš???

Cmoka za dobro jutro, ko boš odprl očke in se zagledal tja v svoje sonce!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close