Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek razgovor v hoferju – izbran nisem bil zahtevali so moj trr, banko itd.

razgovor v hoferju – izbran nisem bil zahtevali so moj trr, banko itd.


pač opravljivka ti bi se zanimala o vsem samo o njegovi strokovnosti, ki te ima pravico brigati, te -ta te ravno ne briga… ti bi rada vedela samo tisto, da lahko trače okoli razlagaš.
[/quote]

Daj ne nabijaj no – za delo v ali majhnem, ali pa v specifičnem kolektivu je jebeno relevantno, kakšen je človek kot oseba.
In ja, smo tudi že najeli nekoga, ki je “manj strokoven”, ampak bolje paše v firmo in pred stranke.

Kader se zapisluje po priporocilih in poznavanju ze zaposlenih… Sluzba je druga druzina… zal…..in zaposleni morajo biti kompatibilni med seboj. Ce nekdo nekoga priporoci, pomeni da daje roko v ogenj zanj in tvega dvojno , ce ne bo v redu-njegovo zapisliten in se svojo…. in ka,dandanes je smiselno zaposlovati po priporocilih, vezah. Svoji k svojim, enaki z enakimi….


In pri tem klicanju bivsih sefov vzames v zakup, da so tudi bivsi sefi mascevalni? Da je mogoce jezen na zaposlenega ki je odsel zaradi nerednih plac, ti ne bo povedal. Bo samo nalozil kup dreka – lahko tudi izmisljenega. Upam da das zaposlenemu tudi moznost da pove svojo plat zgodbe.


In pri tem klicanju bivsih sefov vzames v zakup, da so tudi bivsi sefi mascevalni? Da je mogoce jezen na zaposlenega ki je odsel zaradi nerednih plac, ti ne bo povedal. Bo samo nalozil kup dreka – lahko tudi izmisljenega. Upam da das zaposlenemu tudi moznost da pove svojo plat zgodbe.
[/quote]

Pri nas (tudi v bivsih sluzbah) prejsnjih delodajalcev ne klicemo; lahko ti pove tudi, da je to slab delavec, ker ga zeli zadrzati zase ali pa sploh ne ve, da nekdo razmislja o odhodu…
Tudi jaz npr.sem obstojecega delodajalca obvestila o menjavi sluzbe sele tisti trenutek, ko sem pri novem ze dobila sklep, da sem izbrana in sem trenutnemu nesla odpoved.

Jaz se s tem popolnoma strinjam. Če nekoga spustiš v firmo je še kako pomembno kakšna oseba je. Ali jemlje tablete za živce, ali je eksploziven, ali je družinski človek. Veliko raje vzamem človeka, ki je poročen in ima otroke, kot nekoga pri 40, ki nima nič od tega. To veliko pove o njemu samemu. Pa če je bil kaznovan, halooooooo, seveda to želim vedeti.
[/quote]
Ti kar.

New Report

Close