Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razlika v letih

Razlika v letih

normalni so skupaj z svojimi VRSTNIKI.
razvajenci- si pa mlade poiščejo na stara leta.niso prepiravljeni na odgovornost,nezreli.pa imaš pri 40 letih kako skoz potujejo po svetu in v fitnesih visijo,v lokalih visijo.
[/quote]

Tako je, gre za nedorasle moške,ki iščejo trofejo ( mlajšo ženo) in otroka, ker se jim že čas izteka in ja, otrok sodi zraven popolne družine, da bodo kul. Ok, če naletijo na mlajšo žensko bolj umirjene narave in imajo denar bo zadeva verjetno laufala, sicer je zelo verjetno, da si bo ženska najdla mlajšega moškega za resno zvezo ali za občasništvo. Obstajajo ženske, ki so odraščale brez očetov in te že po pravilu iščejo starejše moške, ker v njih vidijo tudi nekoga, ki bi jim bil lahko oče. Lahko se pa večno nedorasel moški še mlajše ženske naveliča in si poišče še mlajšo. Tako, da na koncu pri osemdesetih končajo z dvajset ali tridesetletnico.

Tako je, gre za nedorasle moške,ki iščejo trofejo ( mlajšo ženo) in otroka, ker se jim že čas izteka in ja, otrok sodi zraven popolne družine, da bodo kul. Ok, če naletijo na mlajšo žensko bolj umirjene narave in imajo denar bo zadeva verjetno laufala, sicer je zelo verjetno, da si bo ženska najdla mlajšega moškega za resno zvezo ali za občasništvo. Obstajajo ženske, ki so odraščale brez očetov in te že po pravilu iščejo starejše moške, ker v njih vidijo tudi nekoga, ki bi jim bil lahko oče. Lahko se pa večno nedorasel moški še mlajše ženske naveliča in si poišče še mlajšo. Tako, da na koncu pri osemdesetih končajo z dvajset ali tridesetletnico.
[/quote]

Sori, ampak ga ni denarja, da imam želodec pri starosti 30 let za 80 letnika.

Čez par let se javi. Ko boš kot ptica v kletki. Razlika v letih naredi bolano ljubosumje iz lastnih izkušenj in izkušenj prijateljic. Ne boj se, ne boš dama, on bo gospod šef in delala boš, kar bo on rekel. Skusi in se javi čez leta😁😁., če bosta sploh dočakala ta leta😊😊. Le redki so ostali skupaj, čez čas ugotoviš, da razlika v letih naredi svoje. Verjemi, drugačni so vajini pogledi na življenje in svet. Sedaj, ko si mlada je super, ker naivnost ne pozna meja, bog pomagaj, če boš začela dozorevat. Pa veliko sreče.


srečna si ?res????
ze po tvojih letih se vidi,da dolgo nista skupaj in ko bo tvoja zlajubljenost minila…

Stara si 20 oz.tu nekje. Dej še malo feštaj pa bo prišel kakšen tvojih let s katerim boš imela svojo družino in mir brez kompromisov z bivšio in njegovimi otroci.

Torej ko bo on 40,bo punca 25.

Graaaaauž od deda. Fuj.

Me zanima kako zgledajo pogovori v taki zvezi. On njej o menjavanju plenic, ona pa njemu o prfoksu na faxu?

 

Poznam primer, ko je on pustil ženo in otroka in si dobil 15 let mlajšo ljubico. Premoženje sta z ženo razdelila, otroka vzgajata skupaj. Vse je bilo lepo in prav, veliko sta z novo ljubico potovala, živela aktivno. Pač bil je nekako svoboden. Vse do takrat, ko je ljubica dopolnila 30 let in se je začela zavedat biološke ure. No, takrat ji je lepo povedal, da on otroke že ima in da drugih nikakor ne želi. Najbrž si misliš, kako se je končalo….

Vsaka čast in kapo dol za vaše razmišljanje. Si želim, da bi tudi moja “mačeha” tako razmišljala.

No mogoce ti bo moj odgovor v pomoc pa ceprav dosti prepozno. Sama sem ze skoraj 7 let v zvezi z 13 let starejsim. Jaz sem imela le 21 on 34, bil je prav tako locenec z 2 otrokoma jaz pa v zvezi z 1 otrokom. Zmesal mi je glavo, pustila sm vse in sla za njem (zivel je v tujini) ziviva srecno se sedaj, imava se najraje, skupnega otroka poleg njegovih in mojih, en njegov otrok zivi z nama drugi je pri mami, bile so ovire in tezave, predvsem z strani otrok, bivsa je otroka nagovarjala proti meni, tasca se bolj, prejokala sem se in se. Ampak je bilo vredno tega. Je najboljsi oce, moz, partner, skratka vse in meni ni zal da sem se odlocila zanj❤️ sledi svojemu srcu, nikoli ne laze

Pri parih z veliko razliko v letih, na dolgi rok zveza zdrži le tako, se mlajši partner naravna na starejšega; tako po izgledu (se definitivno očitno postara) kot v delovanju in obnašanju oz. življenjskem slogu.
Drugače je pa Vagabund podal zelo dober odgovor.

Draga deklica, bila sem v takšni zvezi 10 let in rezultat te zveze je še en propadli zakon. Prav imaš, ko ugotavljaš, da ne boš nikoli sprejela njegovih otrok, ker si boš želela svojih z njim, njegovi pa bodo večen opomin na to, da je nekoč bil srečen z drugo. Vedeti moraš, da boš morala za njih skrbeti ti, jim prati, kuhati itd..nekateri moški pa tega ne znajo ceniti in se jim zdijo take stvari samoumevne, čeprav niso. Brez obveznosti si, ne zaletavaj se z glavo skozi zid, resnično ti polagam na srce, da ga pusti in počakaj na drugega, primernejšega, samo tvojega. On namreč to nikoli ne bo. Vedno ga boš delila z bivšo in otroci, da o premoženju niti ne govorim. Prav imajo, ko ti pišejo, da nič ne bo tvojega, ker si najbrž mlada in še brez svojega premoženja. Ti pa boš podarila 10,15 let svojega življenja in nato ugotovila, da si ga polomila, ostala boš brez vsega v svojih 40. In verjemi ni lahko začeti sam znova iz nule z otrokom..pa srečno!

Odgovor na objavo uporabnika
Sevednozaljubljena, 05.07.2021 ob 06:55

No mogoce ti bo moj odgovor v pomoc pa ceprav dosti prepozno. Sama sem ze skoraj 7 let v zvezi z 13 let starejsim. Jaz sem imela le 21 on 34, bil je prav tako locenec z 2 otrokoma jaz pa v zvezi z 1 otrokom. Zmesal mi je glavo, pustila sm vse in sla za njem (zivel je v tujini) ziviva srecno se sedaj, imava se najraje, skupnega otroka poleg njegovih in mojih, en njegov otrok zivi z nama drugi je pri mami, bile so ovire in tezave, predvsem z strani otrok, bivsa je otroka nagovarjala proti meni, tasca se bolj, prejokala sem se in se. Ampak je bilo vredno tega. Je najboljsi oce, moz, partner, skratka vse in meni ni zal da sem se odlocila zanj❤️ sledi svojemu srcu, nikoli ne laze

Oglasi se čez 20 let ne pa čez 7.haloooo?

Bezi kolikor te nesejo noge!! Iz lastnih izkusenj ti povem da ne potrebujes v svojem zivljenju moskega s prtljago! Tuji otroci so nadlezni in ti bodo v napoto. Nikoli ne bos na prvem mestu in vedno se bos morala prilagajat njegovim otrokom. BEZI

Odgovor na objavo uporabnika
P_p, 09.06.2020 ob 06:16

res je

Kaj lahko ženska odgovornega pričakuje od tipa, ki naredi lastnim otrokom tako štalo, da razbije družino, da se ni sposoben razumet s partnerko, ki je mama njegovim otrokom?
Koliko odgovornosti premore?

Če so funkcionalno odrasla oseba zmoreš naredit nekaj čeprav ni tako prijetno in ne delaš zgolj tisto kar tebi trenutno paše

Kako pa veš da je kriv on.??🥴

    Takoj stran!!!! Frklje, ki palite na moske, ki so ocetje, imatr nek poseben fetis na njih. V fazi osvajanja je super, saj desc navali. Navali pa zato, ker ne more dobiti VRSTNICE, zensko pa rabi ZARADI EGA IN SEKSA. Eno mlado ni NOBEN PROBLEM ZAPECAT. Tezave seveda sledijo. Ker frklja misli, da bo ona No1. ves cas-kar se tice casa in denarja. Tale tip ima ocitno soloobvezne otroke. Ti povem moj primer? Moj ex je takoj zapecal najprej 24 let mlajso, cez 2 leti jo je zamenjal za 15 let mlajso(ker sem mu jaz unicila ta prvo zvezo. Punco sem poiskala v H&M na blagajni in ji povedala, da SE NISVA LOCENA. Dala ga je na cevelj, jaz sem vlozila tozbo za locitev. No, s ta drugo ni imel srece. Je ugotovila, da se mora med stiki oce ali pa ona uciti z otrokom, ki ima slabo koncentracijo (zaradi sfuzlanega fotra), pa se mi je pritizevala, zakaj se mora ona ucit z mojo hcerko?!? Ji je ocitno on to narocil ali si je pa predsgavljala, da so otroci modni dodatek??? Placevanje prezivnine ji je tudi slo v nos…. Skratka, nabasala je je tuje zadeve. Dokoncno jo je minilo, ko je ugotovila, da tip financno ne sfolga in se je preselil k njej in njenim starsem…da je prisparal najemnino za prezivnino…. Pa se njena starsa nista prenesla, da se hcerka onegavi v njunem gospodinjstvu s tok starejsim….

Tale tip ocitno ni bil porocen.Zato se ni locil. Kar pomeni, da nima lih jajc. “Z ex sta v dobrih odnosih”. Seveda. Prevaral jo je, vrgla ga je ven, tip sedaj upa, da ga nekoc vzame nazaj. Do takrat se bo zabaval z zelo mladimi puncami, nic resnega ne misli z njimi, bognedaj…. Ce bi vedel, da je zveze res konec, bi si oce 2 otrok poiskal novo partnerko, ZA RESNO ZVEZO. Princip moskih je ta, da zelijo imeti urejen lajf. Resna zveza. Ljubezen, stanovanje, lajf. Ljubice in podnajem, to je za kratko prehodno obdobje. Aja, pa se nekaj-poznam eno, ki se je takole stulila med dva starsa. Tipa je sekirala, zakaj je spet kupil darilo za mamo svojih otrok… zakaj je hcerki spet dal denar….. Sem jo max nadrla. Moj nasvet

New Report

Close