Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Razmerje z ljubico

Razmerje z ljubico

O FAAAAAAAAAAK, KIR!!!!

To pa ni dobro!!!! Naj se čim boljše izide!

razumem…

upam, da se bo dalo kaj “popravit”…

Kaj praviš??

…kaj naj bi bilo romantično????

Hvala tisočkrat!

Kdo pa te je zalotil? Menda ne kar ONA?!?!?!?!?

Mater, ko pa nimam nasprotnih dokazov. Sicer samo pri zeloooo vročih SMS-ih

…ampak verjetno je bilo dovolj kaj???

Pomisli kaj bi šele bilo, če bi te zalotila pri …khm…khm….????

No…kakšna je pa bila reakcija???? Al pa mi raje povej, kako si ti odreagiral na njeno reakcijo??

Ne vem, balinka napisala

Ja!!!!

…bo treba njeno razlago počakat…

:)))

Izpulil GSM iz roke, skenslal vse in potem neumno trdil, da ni bilo nič! Lahko si zamišljaš celo noč….. Kaj zdaj? POmagajte!!!!

Kolikor jaz vem o NJEJ, ne bo ravno enostavno!
Ja, nič, škoda, da si tako burno reagiral. Zdaj ONA že ve, da ni samo NIČ!!! Kaj pa vem, ženske malo že damo na iskren OPROSTI, ampak nekako boš moral tiste sms-je utemeljit. Kaj so počeli v tvojem GSM, kako so tja prišli, kdo je ta ženskica, zakaj ti take pošilja…. Sestavi zgodbico, v kateri boš ti samo malo kriv, pa še to zgolj zato, ker si TI tako zelo všeč tej ženskici. PA si bil morda malo preveč prijazen do nje in se je nalepila nate….
Razen če ni brala tistih sms-jev, ki si jih ti pisal njej…. Potem pa bo še težje…
Ko boš imel kak predlog, nam ga posreduj v oceno in popravek….
Predvsem pa moraš sedaj delovati skesano, tolči se po glavi, kako si lahko nasedel tisti ženski in jo spustil tako daleč. Jamraj, da ti še vedno teži…. vprašaj ženo, kako naj se je znebiš, da ne bo revica zaradi pregrobe zavrnitve naredila samomora….
Če pa sta z ženo skozi kako tako situacijo kdaj že šla, si pa verjetno oplel. Upam, da je to prvič!!!

Hvala, lepo si napisala, ni kaj!

Ženskica se sploh ni navezala name, morda malo na besede. In kar je najhuje: dobila me je v roku 14 dni drugič! Takrat sem res reagiral kot si napisala, se oproščal, da je bil le štos….Brala je moj SMS, ki sem ga napisal, mater! Sinoči sem se napravil zelo užaljenega, pa da ne pustim brskati po osebnih stvareh…
Dobil pa sem prijazno prijateljico v službi in sva se zmenila, da jo lahko tudi pokliče in da bo govorila kao da sva stara prijatelja (kar tudi sva) in se samo malo hecava, da je poročena (pa ni, haha)in noče nič imet z mano…Predstavila se bo tudi pod priimkov, katerega si je zapomnila, mater ima dober spomin. Samo ne vem kako bo delovalo.

PS: pa še z ljubico imam probleme, v taki strahotni kaši še nisem bil!

Definitivno se strinjam z Lunco…da si s svojim ravnanjem izdal, da si počel nekaj “prepovedanega”….

Bom rekla….pusti času čas…. ali pa morda res…reci, da je šlo predaleč…da si se ti hotel samo malce pozabavat… Khm…ali pa tako…..reci, da si kar naenkrat dobil en SMS, ki verjetno ni bil namenjen tebi (pač..kao…šjora falila št. GSM)…nato pa…ker si se hotel malce pozabavat…si ji odpisal…zadeva je šla predaleč…in pri tem te je zalotila žena… In ker si ti seveda vedel, da se bo razburila in si mislila svoje…si ji izpulil mobi iz rok….

Bi šlo kaj takega?

Že lunci sem napisal: tako sem ravnal že prvič, drugič ne gre!
Smolo imam, ker je p. pametnejša od mene!

A poleg vsega pa imaš težave še z ljubico???
Čakaj, da naredim en povzetek:
* prva ženska v tvojem življenju je žena,
* potem pride ljubica,
* ta v aferi sms je pa tretja????

KIR!!!!!!!!!!!!!!
Pa že drugič v dveh tednih?!?!?!?!?!
Joooooooooooooooj…………..

Če bi bil ti moj…… hm…..hm…….
A veš, da ti ne bi kar zlahka oprostila, ej…..
Dajmo, punca, staknit glave in ga iz dreka potegnit, globoko je not!!!

Razmislile bomo malo do jutri, pa se spet slišimo.
A je prav???

Ti pa bodi danes skesan, priden, otroke pelji na sonce…. izkaži se kot zelo dober oče – da si v njenih očeh pridobiš nazaj kak plus!

MATER SI ZABLUZU!!!!

Ne, SMS-ji so bili z ljubico!!
Čakam, ne vem kaj bo ko pridem domov
Hvala in lepo se imejte

Jaz pa ti predlagam, reci kriv sem, jebat ga, tudi ti nisi manj kriva, drugace ne bi iskal narocje drugih, kaj zdaj, greva dalje ali to ni vec mozno!
Eno cincanje sem in tja,od tega ne bosta imela nič.Kir saj to ni prvič, kot te berem, pameten in zvit si, boš že znal svojo drago prepričat kaj bi izgubila;))
Želim ti ,da se ti vse porihta, kot si sam želiš!

Jaz sem zvozil, kako boš ti, ko tvoj zve da si pisala Svetilnikku, pa ne vem!

Zdaj si me pa tako nasmejal, prav odkrito od srca;)), sploh veš kako te je brati???Pa menda ja res nisi ljubosumen??
Drugače pa , če si zvozil ti, bom tudi jaz, če ne mi pa pomagaš, mar ne??
Dobro jutro!

¸Dobro jutro, seveda sem ljubosumen! Sem pač tak da če jaz ne dobim, ne privoščim drugemu!
Seveda ti pomagam in ti svetujem kako voziti slalom po avtocesti laži

Privošči drugemu in boš del tega deležen še ti;))
Laži ne maram, slalom pa obožujem,a le na snegu.
Povej mi nekaj,kaj vidiš toliko lažnega, prepovedanega v tem, če si ženska dopisuje z moškim, moraš res vedno pomisliti najprej na prepovedane stvari?? Saj vem, da je težko ob lepi ženski ostati ravnodušen, ampak včasih se to splača! Je potem zate nemogoče prijateljstvo med moškim in žensko?

Privoščim naj drugemu, da te nategne, pol pa jaz?!? To pa ne!

In prijateljstva med žensko in moškim ni, je lahko le ljubezen, pa sex jasno.

In zelo sem ljubosumen, da veš, skuštranka!!!!

ko se jeziš;)),hihi.

Sem ti dejala, ko bom želela, da me še kdo drugi , poiščem tebe, do takrat pa ne bodi več ljubosumen dragi, ne no;))
In moje izkušnje kažejo, da sta lahko moški in ženska prijatelja, le če sta pametna oba;))!

se popolnoma strinjam da sta lahko prijatelja.vendar je po mojih izkušnjah vedno vse na meji oz.se zadržujeta oba

New Report

Close