Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Razmerje z ljubico

Razmerje z ljubico

zato sem napisala,da je možno le, če sta oba “pametna”;))

midva nisva tako pametna

sva bila nekaj let zdaj sva čedalje manj

Če znaš oceniti kaj ti pomeni prijatelj kot človek in če ti pomeni res veliko, ogromno, boš znala reči ne, če bo hotel kaj več;)),ali pa se bosta poseksala in šla vsak svojo pot,ali pa postala kaj več,ali pa ostala še naprej še boljša prijatelja, možnosti je veliko,zato sem napisala, če sta pametna oba, na koncu že vesta kako in kaj. Največ je odvisno kako sploh človek gleda na svet in če dva sta prijatelja, pomeni da se dobro razumeta, da dobro funkcionirata,da sta marsikaj že preživela skupaj,da enostavno znata in potem tudi če kdaj že pride do delikatnih stvari, tudi tu vesta kako dalje,seveda se kdaj zalomi, pa kaj;)), tudi to je del življenja.
Bom nehala filozofirat.

Jaz sem očitno neumen, pazi svetilnikk tudi, hahaha

saj še sama ne vem kaj bi.oz.vem kaj bi sam nimam jajc.smo zelo dobri prijatelji.jaz, on,moj mož,njegova žena.non stop smo skupaj in se imamo res super, zato ne vem če si upam vse to na kocko postavit

Balinčica, zelo enostavno – zamenjate partnerje in veselo na delo!

ja smo v fazi pogajan, njegova žena neki koleba

nadvse mi je smešen k rečeš balinčica, k si predstavljam eno majho,prestrašeno,vso kilavo nebogljeno punčico.

pREPRIČAJ JO! čE RABITE DODATNEGA SODELAVCA, SE JAVIM, HAHAHA

HAHAHA, JAZ PA NAJMANJŠO KROGLJICO PRI BALINANJU, REČE SE MU BALINČEK. NO, SAMO TI NIMAŠ LULČKA…

a še nimaš dovolj težav z ženo.s katerega konca naše deželice pa sploh si?

si ga pa rada sposodim

Kdo pa je reku,da sem jaz pametna,haha;)))

Iz najlepšega!

madon asmo skrivnosti-k trnuljčica.nimam navade takoj v avto sedet pa na obisk pridet

a je še kakšen živ?

New Report

Close