Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu razmišljanje neke gospodinje…

razmišljanje neke gospodinje…

otroke sem pospremila v postelje…pomila posodo po večerji, saj si je moj ljubljeni zaželel spet tisto jed, ki mu jo je njegova mama vsak dan pripravljala in je kuhala najboljše zadeve na svetu…..
..medtem je on spet sedel prec računalnikom, zrl v ekran in se bedasto držal na smeh….ja, vem…spet fantazira, kako bi sexal z mlado nimfomanko…spet govori ženskam, kako so sexy, kako jih pogreša, kako bi jih ljubil, kaj bi jim delal…spet se hvali, kako bi jim jo lizal, kako in kje jp bo božal,..obljublja jim orgazmične zmenke, polne pozornosti in ljubezni…ja vse to, sem izvedela, ko sem našla njegovo geslo za v pošto….in pregledala njegovo “službeno” korespondenco…..
…in jaz,…bom spet šla sama v posteljo, na tisti hladni desni del, ne bo opazil da sem brez spodnjic, ne opazi, da imam novo srajčko…
….zaprem se v kopalnico, odprem pipo v bideju in si spustim nežen topel curek vode v mednožje, odprem še bolj, pritisk se poveča, toplota mi gre po stegnih…trebuhu…roke pristanejo na prsih…krožim okoli nabreklih bradavic…tako me on še nikoli ni pobožal…kot da ne ve, da imam jaz tudi ta del občutljiv….oblije me val toplote, ugodja…to bi počela v nedogled….ah…zaprem, on prihaja, moram…se umakniti, ne prenašam, da me zdolgočaseno gleda, ne prenesem, da misli na nevidne cyber ljbice…in ja, ko bo prišel v posteljo, si ga bo začel mencati in me obtoževal, da nočem sexati, da sem frigidna, da sem hladna….meni pa se gnusi, ko prosjači za “zakonske dolžnosti”, ko me vidi samo med noge, pa še tam opravi na hitro….da njemu pride….
pa vendar…tudi jaz nisem tako zdolgočasena, kot se njemu zdi….dobili smo novega sodelavca, čeden moški, mojih let….mogoče starejši…zelo pozoren, vsak dan mi pošlje vroč mail, na mizi mi pusti čokoladico, večkrat pride k meni, se pogovarja z mano….me razume, vendar ne sili vame…jaz pa čutim, da me neznansko privlači, ta toplina, ta pozornost, to, da vem da sem mu všeč, med nama je neustavljiva energija…samo še vprašanje časa je, kdaj bo prva priložnost, ko bova sama….ko …ja….mogoče že decembra, ko bo službena zabava….komaj čakam…

(to ni moja zgodba, je pa izmišljena, na podlagi izkušenj, ki jih imam z ….možmi zdolgočasenih gospodinj in …s poznavanjem psihe povprečne gospodinje:) )

lepo si to opisala..erotično vendar pa tako zelo v živo, da….. hehehe

naj ti ne bo nerodno

Poljub je kralj dotikov

Le zakaj si morala napisati zadnji odstavek?!? Pa tako sem si zamišljal kaj vsega je zmožna zdolgočasena gospodinjo

hehe:))))
kot bi blo res:)))

am…mi nimamo compa doma:)
pa moj….ne more v sluzbi bit veliko na internetu;)

tko da…dont wory:)))

am…da pa bide paše za predigro;) to pa sem sprobala:P sam navadno je on bil tud v kopalnici takrat:)

no, pa kaj bi se mazala ven :))))

Prijelo me je to pisat, ker sem naletela na forumih in v nedeljcu….pisma žena, ki so ugotovila, ga dobile, da ima….neznane dopisovalke:)
pa sem želela prikazat….kako se počuti pa taka dama, ki ima tako poskočnega moža:)
me pa veseli, če sem zadela;)

mal poglej, kam je usmerjen tist….nastavek na pipi bideja:)

aja…pa ….če pod tušem odstraniš nastavek za razpršitev, pa si tisto (cev) usmeriš na prave točke…to je tud ena ideja za…take…osamljene;) kuharce

Ne morem tega občutit, občudoval sem pa že:-)))

si gledal skoz ključavnico;)

Ne, skrbel sem, da se ji ni bilo potrebno božat po bradavičkah!:-))

u mater:)))))
pr vas pa niste kar tako:)

… smo tudi mal drugač:-)))
Očitno še ne veš tega, da ni večjega rajca za moškega ko gleda žensko ko se sama

nisem vedla, dobro da mi kdo pove:))))))

Pikec….js marsikaj vem…;) včas se mi zdi, da je mal…fantka v men;)

sej včas je:)))

Seveda je! Sam namesto lulčka imaš klitoris:-)))

Moram pa priznat, da res kar nekaj veš, vprašanje je le ali imaš res toliko jajc v reali kot takole virtualno

še več:)

sploh pa, take kot sta ti pa razočaran…..za malo malco:)

Ha,ha te “muči” tale simpatična Mirelči?:-))))

New Report

Close