Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razočarko….

Razočarko….

Zdaj je pa dovolj teh slepih miši, ne grem se več, KJE SIIIIIIIIIIIIIIIIIIII????
Kava je mrzla, ura teče, a tebe ni, gre ena pesem, ali čutiš vsaj to?????
Če že ne čutiš, da te tu pogrešamo!!!!!

Cmoka pa takoj sem!!!!!!!!!!!!!!!!!1

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… ni…?!

Žalujoča žverca.

Pst!Da ni slučajno krepnu,pa mu zdej delamo krivico?
Sonči,ti poglej gor,če je slučajno v nebesih,jaz pogledam pa v vice,kr sem tam doma,žverči ti za vsak slučaj poglej pa v pekel(pa prid hitro nazaj,če ne te pridem jaz ponj)
Sp

da bom ravno jaz morala v pekel…:-)))
Tebe itak ne bi dobili več nazaj!
:-)))

Dobro,pa zamenjava,sam se bojim,da se bom fejst tam počutil in me res ne bo nazaj.So mi pravli,da je full dobra družba tam zbrana :-)))
Cenim te lepotička
Sp

Nekaj se cuti, da nekdo opazuje, samo ne vem ce je ta prav, ne “moj” Razočarko me že ne bi pustil trpeti, kje si lump????????????????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

da bi lahko sam odločal, če boš doli ostal.
POMOTA, dragi prijatelj…. najbrž bi te kar v verige vklenili in – nema povrtka zate…:-)))

A v ketnah?Mega,se mi zdi,da sta Sonči in Helči že dol,ker sta mi nekaj takega včeraj obljubljali!
Ej Razo,tud,če te ne najdem dol,nič važno,mi je Žverči rekla,da me čaka en super žur dol.
Cenim te
Sp

A zdaj me boste pa vsi zapustili?!

Ja, saj bi jaz tudi prišla dol, pa sem sigurna, da bi ob takem dogodku vas vse spustili, ker bi bilo mene dovolj za vse vas…:-)))
Cmoka na lička.

New Report

Close