Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razočarko!!!!

Razočarko!!!!

Dragi prijatelj, si bil to ali si še???
Nekako čutim, da nas še bereš in verjamem, da nam boš v slovo namenil vsaj kakšno besedo, naprimer:” Bilo je lepo dokler je trajalo…!”
Boš toliko “moj” in se javil….. res te pogrešam-pogrešamo!!!

Cmoka za pogum, da se nam javiš oziroma posloviš kot se spodobi!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem že izgubila vso upanje….

Kako že pravi najin mušketir glede upanja…Sprevržko dokončaj prosim, ker sem pozabila!!!

Upanje…..dokončaj prosim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… po moje… se je fant izvisu ;(

Upanje umre zadnje!
Pa že jaz ga počasi izgubljam,ne zaradi Razota 🙁
Sp

Zaradi koga pa?????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zaradi mojga žalostnega t**a!
Lepa si
Sp

Ampak ti imaš pa resno probleme s temi tiči, lepega dne se zgodi strasen zločin, ko ti sokolo odnese vasega kanarcka, potem ti se neki kanarcek hodi v zelje, nato tvoj kanarino, ampak te tici so pa res vsi od hudica… smejim se da se bom polulala!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa res mi ta perjad nekaj nagaja!Hop,sem se spomnil,da mi bo ljubica eno perverzno željo izpolnila,vsaj tko je neki včeraj obljubljala.Pol se bo pa plošča nemara res zasukala.:-)
Rad te imam
Sp

Tale ljubica te pa res obnori…a ena njena želja te spravi v takoj boljso voljo…dobra je, ni kaj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,moram priznati,da imam res razumevajočo ljubico.In to vedi ti in ostali tudi.Sam eno poankljivost pa ima…predaleč je!
Bom ta cajt pa tebe imel rad,kakor imam njo
Sp

Okej, zmejeno…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close