Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razo,Sonči,Hely

Razo,Sonči,Hely

Tu zdaj razčistite,kdo s kom.Jaz sem eno obdelal,druga me čaka,tretja bo pa z dolgim nosom in roko med nogami spala.
Sp

Sonči nič ne ve…kdo, kaj zakaj, s cim, kje , kdaj, nič ne vidim , nič ne slišim…žal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kje boš pa ti spal? In kje boš imu roke in kje jezik?

ji bom poslal tole…..hehehheh

Rekel ji bom mi bye,bye, baby,
ker sem srecal drugo lady,
dal ji bom se kiss na fris,
na spomin na mojo miss!!

leta letijo - iščem stevardeso.....

saj sem napisal.Je treba še ženo položit dol,roke v glavnem na njenih joških pa na muci tudi,jezik se pa pase od vratu do prstov na nogi,pa tam kjer je lepše obstane…
Zadovolj(e)na?
LS
Sp

kaj pa bo delala ljubica, ne vem ne vem, se bojim malo zate, da ne bos en dan ves zaspan in bolan pisal mi je ljubica ušla…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hvala, dobro in resnično si me opisal. to je dogajanje celega večera.
in to je tudi tvoj opis! kar tako si me zapustil, ti lepotec hudobec!

Ah,saj potem se pa v tvoje naročje vržem.Saj me boš sprejela,kajne?
Lepa si
Sp

ne vem, ne vem, me malo preveč zanemarjas že takole kaj bi bilo šele potem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

helci nič jokat, taksni so moski, besede, besede in ko je najlepše gre pisat sonet za svojo lubiko in to je to!;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!Bom pa ljubic,pa ženi,pa sosedi,pa Franciju povedal(ta me še najbolj razume!).
V globokem joku
Sp

Res, rojak, danes jo res nekam zanemarjaš! Ni to lepo od tebe! Res da si jih že dosti obdelal, zakaj ne bi še nje?

Kmalu boš najlepši. :))

Nekaj izmed zgoraj nastetih jih kar poznam in vem da te bodo zelo potolazili…komaj cakajo na tvoj jok…samo pazi se praskanja, ker vse, vsi praskajo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Praskanja?saj jaz sam tulim pa rabim,da mi kaka solzice obriše,ueeee
LS
Sp

Hvala Sončika, ker sočustvuješ z mano. Ker deliš z mano veliko bolečino, ki mi jo je prizadejal. Naravnost v srce me je prizadel. Danes sploh ne bom mogla spat. Solze bodo tekle v potokih, da bom jutri zjutraj najprej stopila v ocean, šele potem v patiče. In potem bom morala vsa v podočnjakih šefu povedat, kako mi je gorje in naj mi da dopuussssssstttttt. Ueeeeeee.

helci, tudi on bo jokcal in trepetal celo noc, kajti ko bo tole nekdo bral…bo hausbal taprav!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne smes jokati saj si dec….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Helci , samo na uho, da bos lahko zopet zapeljana in ugibala do jutra in se dlje, kaj mislis, mogoce me je pa že, obdelal danes…in se samo delam, da me zanemarja…

pa ne pozabi helci, da mi ni nic vec za verjeti ob tejle uri…

cmoka, še malo in grem ninat…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In kaj je to kaj takega,smrk?A fantje pa ne smemo tulit,a?
Sp

Fantje ja, tapravi moški pa baje ne, tako se govori med ljudmi!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Upam, res upam.
Hvala, ker sočustvuješ z mano. Lepa si, zlata si.
Nočko tudi tebi.

gremo ninat???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pejmo se ga naninat ja
nočko lepo nočko

New Report

Close