Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Razvpiti Ekspres po volitvah (še) ni izšel!

Razvpiti Ekspres po volitvah (še) ni izšel!

Cit: …če ga ja sam JJ, je v redu, le da ga nismo mi!:)

Pripadnost do smrti. Samo, da ni od JJ, pa je vse v redu. Ojej, plehkost plehka.

JJ ima denar. Saj mu ga je dala Patria, si pozabila?

Matr, je nesramen. Tok dnarja je dubu, pa še noče iz politike. A ne?

zakaj pa, če je plačal izdajo desničarskega cajtnga JJ je v redu, jaz ne mislim dajat niti za desne niti za leve. (itak že tako preveč dobijo, tebi pa če je volja lahko nakažeš vsak mesec na JJ-ev račun)

ha, kdo je plehek ti ali jaz, no pa naj bom jaz, potrebuješ malo tolažbe in jo imej, če ti bo potem lažje, no upam da ti bo, sicer pa čas celi vse rane!:)

Potem pa plačuj za leve cjtnge, tista dva desna v vsej Sloveniji bosta tudi brez tvojega drobiža preživela. Butara.
Tebi ves čas ne bi pomagal, da bi razmišljala širše in realno. Moje rane se bodo zacelile, pomanjkanje razuma pri tebi pa nikoli.

hahaha, sem že nekajkrat povedala, da ne kupujem nobenih cajtngov in vsaj tu ne podpiram nobene strani!

simpl sedaj bom pa nehala, na tele poste, res!

Bo bolje za narodov blagor. Simpl kot pasulj.

kaj sm pa takega dejal..??

Hmmmm….opažam, da tudi zastonj slovenskih novic nič več ne dobivam :((((((

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Počakaj da Šrotek pride h koritu, pa bo ves njegov cajtng zastojn….

Za enkrat ima pa hude probleme pri plačevanju anuitet in mu je brezplačno pošiljanje novic malo problemov ustvarlo!

A je kdo že danes kaj meda polizal? Jaz sem samo mleko za večerjo:-) pa tudi to je bolje kot nič, a ne!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

kaj je frančišek si pogorel

New Report

Close