Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Razvpiti Ekspres po volitvah (še) ni izšel!

Razvpiti Ekspres po volitvah (še) ni izšel!

Menda so nastopile “težave z novinarji” …

http://www.dnevnik.si/novice/aktualne_zgodbe/1042209529

Nisem na izgubi, kajti meni ga tako ali tako niso nikoli poslali. 🙁

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Še zadnjič povem, da so pogodbo imeli s Pošto Slovenije do sredine septembra!!!!111 In to se ve že kar nekaj časa…

Po kakšnem kriteriju pa so ta časopis ljudem pošiljali? Ali v prevodu, zakaj ga meni niso nikoli poslali? Zanima me namreč, kaj je bilo v njem takšnega, da je postal tako famozen.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ne vem. Meni ga niso pošiljali, ker živim na vasi. In ker smo na vasi zabite sorte, so nam pošiljali Slovenski tednik.

Mi smo pa dobili vse, kar je možno. Sem tudi s kmetov. Na hlevu je en star nabiralnik in so tudi konji dobili po en izvod vsakega.

Eh…..niti nisem brala brezplačnikov, sem jih pa zbirala, saj se da z njimi bolje podkuriti v peči, kot z reklamami:))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

ja, to če so imeli (kdo?) pogodbo s Pošto Slovenije do sredine septembra, še ne pomeni, da Ekspres preneha izhajati.

Zakaj pa je glavna urednica (Simsi?? ne vem točno) rekla, da do izdaje časopisa tokrat ni prišlo zaradi težav z novinarji.

Vse skupaj je dokaj čudno. Se tebi en zdi.

Žogca glede na tvojo usmerjenost – reciva bolj liberalno, napredno, socialno…kapitalistično…bi te to pisanje spravilo v zelo slabo voljo. Toliko butastih cajting še ni bilo v sloveniji! Glej ne da so lagali, spreobračali, bili nepodpisani…..predvsem zelo primitivno pisanje.

To tako ni bilo za brati, po par stavkih nisi vedel a bi jokal, bruhal ali bi emigriral iz ta prelepe dežele.

Ja, res je.

Pravljice so pa vedno lepe…

express na izhaja več zato ker je bilo to vladno trobilo in do volitev je imelo smisel pol pa nič več

Sledeč tej analogiji, lahko sedaj ukinejo mladino, delo, dnevnik, mag, poptv itd itd itd

Sedaj je treba ukinit samo še prenos sej državnega zbora, da se bosta potem laže cedila med in mleko:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Slej ko prej se bo to zgodilo.
Izgovor bodo najbrž slabo plačane delavke iz Mure.

Al pa bankrot kakšnega tajkuna, sej veste da mora država svojim pomagat:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Sem bila danes prav presenečena, ker me je v nabiralniku čakal Slovenski tednik – tudi zanj sem bila prepričana, da je zgodba zaključena !?

Ja. Sicer se pa že bližajo naslednje volitve (bodo čez ~8 mesecev).

hehehe, to pa ne, ti našteti se financirajo sami, Ekspres pa hmmm od kje že, upam da se bo ugotovilo in če je šlo karkoli iz mojega žepa hočem nazaj!:)))

Sami?

Ne ga srat… finacirajo se iz reklam, v glavnem. Kar pomeni, da na koncu denar gre iz čist istega vira. Mojega žepa.

hahaha, ja če ti plačuješ reklame, drugače pa gre iz tvojega žepa samo če jih ti kupuješ, al jest kej ne vem??? ( a misliš dražje izdelka na račun reklam)

… Ne razumem v čem je problem Ekspresa … Na podlago Dela, Dnevnika, Mladine, Mag-a, POP TV-ja, … je po mojem z vidika uravnoteženosti medijskega prostora ne samo zaželjen, temveč nujen …

a v čem, zanima nas kdo ga je financiral in če ga ja sam JJ, je v redu, le da ga nismo mi!:)

Čaki, a nisi ti tista, ki skozi govori, kako je bilo pri JJ pomembno samo to, da si naš, torej njegov.
A ti morda kaj drugače govoriš? Pismo, počasi se revci že frclja. Ne ve, kaj piše.

hahaha, komu se frca, a men, zakaj pa, JJ je v opoziciji kamor sodi in to štejem za uspeh nas ki ga nismo volili.

naj ti potihem zaupam, nimam svojih, če sem nekoga volila še ni moj!:)))

..ja aj ti si tud ena tistih..
neopredeljenih in…
neodvisnih..

to dans vleče

New Report

Close