Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Re: Koliko so kaj vredni vasi outfiti?

Re: Koliko so kaj vredni vasi outfiti?

Mene bolj kot njegov outfit zanima kako to da 17-letnik obiskuje takle forum.

Se opravičujem, da se vmešavam.
Učimo se, treniramo karkoli…

drug drugega programiramo

Vem, da neko osebo izredno zanimajo risanke “animacija”…

drug drugega programiramo

Problem je da brez ognja ne gre!
Cigaret je fantastičen rekvizit.

drug drugega programiramo

Vžigalice!

drug drugega programiramo

Plinski vžigalnik!

drug drugega programiramo

Iskrica!

drug drugega programiramo

Nevidna zvezdica bi bila lahko tudi iskrica.

drug drugega programiramo

Avtor je odprl v resnici fantastično temo, o kateri se da marsikaj napisati. Moj fantastičen outfit je inox zapestnica na desnem zapestju, ki je vreden nekaj evrov. Nosim jo noč in dan. Kaj vse je treba narediti, da se pride do take zapestnice.

drug drugega programiramo

Nevidna zvezdica

tajanstveni

🙂

Ko kadim zunaj na balkonu opazujem svetlo Luno na jugovzhodu.

drug drugega programiramo

Ok. grem sedaj dol v kuhinjo in si bom skuhal izredno močno kavo. Kavo bom prinesel gor nazaj v svojo sobo.

drug drugega programiramo

Krasno, sem že nazaj v svoji sobi. Spodaj v dnevni sobi vklopil sem računalnik. Vse je pod kontrolo.

drug drugega programiramo

Neka neznana oseba mi je včeraj rekla, da mi bo še žal ker kadim in tej neznani osebi sem odgovoril, da mi je že žal.

drug drugega programiramo

V svoji sobi imam tudi knjižno omaro in v njej imam PRAVLJICE od pisateljice, Božena Nemcova. Ilustriral je Karel Svolinsky, prevedel pa Tomo Korošec. Izdala jih je Mladinska knjiga leta 1968, zbirka pravljic in pripovedk iz svetovne književnosti ZLATA PTICA. Ko so bile te Pravljice kupljene sem na zadnji strani videl ceno 38 dinarjev. Te pravljice so čudovite in neskončno rad sem jih prebiral. Tudi ilustracije so čudovite in na prvi strani je Princesa.

drug drugega programiramo

Neka pošast si ne more prilastiti Andromeda server-ja. In to je problem.

drug drugega programiramo

Spodaj v kuhinji, ki je točno pod mano sem si skuhal na espresso avtomat še eno izredno močno črno kavo. Prinesel sem jo v svojo sobo na nočno omarico. Pijem jo brez mleka in sladkorja.

drug drugega programiramo

Moj outfit? Cena jope, ki jo nosim, unikatni dizajn, pride 1500 eur pri ovlikovalki. Meni jo je naredila mama. Imam nekaj takih. Se ne hvalim s tem. Jaz nimam te umetniške žilice, to je redkost. Imam jo za druge stvari. Berem knjige. Hodim v naravo. Obožujem živali. Pomagam ljudem. Razmišljam. Npr. o tem kako se mi eni res smilite in boste zasvinjali svet, ne samo s svojim outfitom, tud s širjenjem neumnosti v vaši buči.

13.06.2019 imam zobozdravnika nekje in ta zobozdravnik je vrhunski zobozdravnik.

drug drugega programiramo

V svoji sobi kjer nahajam se, slišim, da spodaj pod mano nekaj se dogaja. Rolete ropotajo. Odšel pogledat bom kaj dogaja se.

drug drugega programiramo

Prostor je prazen, nič ni, samo rolete so dvignjene. Nahajam se v dnevni sobi kjer sem neprijavljen.

Spet sem v svoji sobi kjer lahko zunaj pokadim cigareto in znotraj pijem močno črno kavo. V prostoru ne kadim.

drug drugega programiramo

Moji outfiti so v resnici brez vrednosti.

drug drugega programiramo

New Report

Close