Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Re: Koliko so kaj vredni vasi outfiti?

Re: Koliko so kaj vredni vasi outfiti?

Sem pa včeraj dobil kartico evropskega zdravstvenega zavarovanja.
Hvala!

drug drugega programiramo

Pa včeraj sem kupil eno škatlico rdečih cigaret Marlboro. Nekaj jih je še v škatlici.

drug drugega programiramo

Včeraj mi je neka oseba podarila knjigo “Slava vojvodine kranjske”.
Hvala.

drug drugega programiramo

Oglašam se iz dnevne sobe kjer sem neprijavljen. Danes bom verjetno šel spet malo na obhod.

🙂

drug drugega programiramo

Uauuuuuu!
(Pa dobro jutro!)

Zobam rdeče jagode in razmišljam o fantastičnem moškem.

Zobam rdeče jagode in razmišljam o fantastičnem moškem.
[/quote]

Ste pa skromni, vi v resnici potrebujete superfantastično osebo.

drug drugega programiramo

Bil sem na terenu in ravnokar pripešačil sem nazaj domov in tipkam v dnevni sobi na “čarunalnik”. Pa seveda espresso kavico imam na mizici.

drug drugega programiramo

Zobam rdeče jagode in razmišljam o fantastičnem moškem.
[/quote]

Ok. Bi znali vi na papir narisati vsaj neke osnovne konture svojega fantazijskega moškega?

drug drugega programiramo

Fantastična,
bi znali v tekstu orisati svojega fantazijskega moškega?

Ok. Bi znali vi na papir narisati vsaj neke osnovne konture svojega fantazijskega moškega?
[/quote]

Kok dni dopusta so ti tokrat dali? Da vem in ne pridem na ta forum, ker poserješ vse teme.

Kok dni dopusta so ti tokrat dali? Da vem in ne pridem na ta forum, ker poserješ vse teme.
[/quote]

Kok dni dopusta so ti tokrat dali? Da vem in ne pridem na ta forum, ker poserješ vse teme.
[/quote]

Hvala vam za vaše vprašanje. 🙂
Kakor veste olika naša je odlika. Pa vam povem, da trenutno pijem energijsko pijačo, ker nekaj je treba početi, drugače je pa vse ničevo in brez smisla. Bil sem pa v prekrasnem mestu Kranj. Spoznavam tam prekrasne osebe in ljudi. Vsak na nekem svojem je področju svojevrsten talent in tudi vi niste izjema. To odlično vem. Zelo rad se pogovarjam z inteligentnimi ljudmi, kakor vi vsekakor ste…

drug drugega programiramo

Kok dni dopusta so ti tokrat dali? Da vem in ne pridem na ta forum, ker poserješ vse teme.
[/quote]

prekrasna dni dopusta, vem da ste prekrasni in prečudoviti, zato pa intenzivno se upirate…

drug drugega programiramo

Kadar vzamem s sabo svojo L & V torbico, preko 7000. Ker je bila torbica sama 6800.


[/quote]

Mogoče nekaj je nekomu zadišalo. Le kdo bi vedel…

Imam nek črn trakec, na katerem z belim vezenim tekstom piše MISS SIXTY. Nekje neka oseba to odlično ve…

Ne vem, kakšna bi bila vrednost tega trakca črnega…

V črni škatlici imam inox zapestnico, ki moška ni. V škatlici je trakec ta.

Ponoči pisal sem o Pravljicah pisateljice Božene Nemcove. To knjigo v krasnem mestu Kranj podaril sem Boženi. Ona vse odlično ve. Na naslovnici Princesa je.

drug drugega programiramo


Jaz sem najprej pomislil, da gre za kaksno tricky vprasanje povezano z Outfit7, lol. Potem pa vidim, gre za cote, ipd. Po moje bi bil pravi podvig vse kar imam danes na sebi na bolsjem trgu prodati za 20€. Pa ceprav imam na riti neke izprane Calvin Klein gate. Pa od kod vam spoh te cene? Too much… 😀

Božena je spekla tudi fantastično pogačo. Tukaj na tem mestu se ji zahvaljujem. Hvala Božena.

drug drugega programiramo


droge ti jemlješ?


droge ti jemlješ?
[/quote]

Res mislite, da se skrivnost skriva v drogah?

drug drugega programiramo

New Report

Close