Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Re: Zavrnili predlog referenduma o migracijah, ker je ta brezpredmeten

Re: Zavrnili predlog referenduma o migracijah, ker je ta brezpredmeten

Sklepam, da nisi bral pravega posta. Ali pa se delaš neumnega.
[/quote]
Tebi se pa ni treba.
Tega:
Tudi dobra ideja. Z napako: takoj se bodo našli nadomestki. Ne vem, kaj je na tej politiki, da je tako privlačna za določene sorte ljudi. No, pravzaprav vem. Moč oziroma želja po moči je tisto, kar tako privlači. Problem pa nastane, ko ti politčiki ugotovijo, da se mnogim fučka za to njihovo moč. In postanejo strašno nesrečni, potem si pa še bolj želijo moči nad drugimi. 🙁

In tu te sprašujem, za politike na splošno je vseeno, ker bo isto kot je, SDS se pa splača ukinit? Kaj so oni drugačni? Po moje je desnica takšna kot si jo levica zasluži. No, pri nas so še desni levi.


Tebi se pa ni treba.
Tega:
Tudi dobra ideja. Z napako: takoj se bodo našli nadomestki. Ne vem, kaj je na tej politiki, da je tako privlačna za določene sorte ljudi. No, pravzaprav vem. Moč oziroma želja po moči je tisto, kar tako privlači. Problem pa nastane, ko ti politčiki ugotovijo, da se mnogim fučka za to njihovo moč. In postanejo strašno nesrečni, potem si pa še bolj želijo moči nad drugimi. 🙁

In tu te sprašujem, za politike na splošno je vseeno, ker bo isto kot je, SDS se pa splača ukinit? Kaj so oni drugačni? Po moje je desnica takšna kot si jo levica zasluži. No, pri nas so še desni levi.
[/quote]

Jao, ljudje….

Med predlogoma je ena bistvena razlika. Prvi predlog je predlog referenduma o ukinitvi SDS (dober predlog, izvedljiv), drugi predlog je predlog o “ukinitvi” politikov (referendum se ne omenja), kar sicer ni slaba ideja, a res ne vem, kako bi se to dalo doseči.

Upam, da boš sedaj vse skupaj razumel tako, kot je treba (in kot je bilo mišljeno in tudi napisano) in ne zopet pripisoval meni nekaj, česar jaz ne trdim.

Jao, ljudje….

Med predlogoma je ena bistvena razlika. Prvi predlog je predlog referenduma o ukinitvi SDS (dober predlog, izvedljiv), drugi predlog je predlog o “ukinitvi” politikov (referendum se ne omenja), kar sicer ni slaba ideja, a res ne vem, kako bi se to dalo doseči.

Upam, da boš sedaj vse skupaj razumel tako, kot je treba (in kot je bilo mišljeno in tudi napisano) in ne zopet pripisoval meni nekaj, česar jaz ne trdim.
[/quote]

Ne, narobe ste me razumeli. Politikov pač ne moremo ukiniti, samo te ki so do zdaj drek mešali bi se pa dalo.


Tebi se pa ni treba.
Tega:
Tudi dobra ideja. Z napako: takoj se bodo našli nadomestki. Ne vem, kaj je na tej politiki, da je tako privlačna za določene sorte ljudi. No, pravzaprav vem. Moč oziroma želja po moči je tisto, kar tako privlači. Problem pa nastane, ko ti politčiki ugotovijo, da se mnogim fučka za to njihovo moč. In postanejo strašno nesrečni, potem si pa še bolj želijo moči nad drugimi. 🙁

In tu te sprašujem, za politike na splošno je vseeno, ker bo isto kot je, SDS se pa splača ukinit? Kaj so oni drugačni? Po moje je desnica takšna kot si jo levica zasluži. No, pri nas so še desni levi.
[/quote]

+1

Jao, ljudje….

Med predlogoma je ena bistvena razlika. Prvi predlog je predlog referenduma o ukinitvi SDS (dober predlog, izvedljiv), drugi predlog je predlog o “ukinitvi” politikov (referendum se ne omenja), kar sicer ni slaba ideja, a res ne vem, kako bi se to dalo doseči.

Upam, da boš sedaj vse skupaj razumel tako, kot je treba (in kot je bilo mišljeno in tudi napisano) in ne zopet pripisoval meni nekaj, česar jaz ne trdim.
[/quote]

Gre za predlog, ki je v nasprotju z demokratičnimi načeli, predlog vreden stalinističnega načina razreševanja nasprotji v družbi.
Sram te bodi!

Ne, narobe ste me razumeli. Politikov pač ne moremo ukiniti, samo te ki so do zdaj drek mešali bi se pa dalo.
[/quote]

Razsvetli nas, kako.

Hehe, če so ljudje toliko butasti, potem tudi o tem, kdo naj bo v vladi, ne bi smeli odločati. Pa so.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Razsvetli nas, kako.
[/quote]

Pa ob tem ne pozabi, da novi politiki niso nič manjši drekomešalci kot stari.

Gre za predlog, ki je v nasprotju z demokratičnimi načeli, predlog vreden stalinističnega načina razreševanja nasprotji v družbi.
Sram te bodi!
[/quote]

A potem je lustracija nedemokratična? Tukaj pa res človek vsak dan nekaj novega izve.

A potem je lustracija nedemokratična? Tukaj pa res človek vsak dan nekaj novega izve.
[/quote]

Lustrira se na podlagi konsenza, sprejetega na demokratični način. Lustriranci pa so ponavadi ljudje, ki so v prejšnjem režimu počeli reči, ki so v demokratičnem sistemu prepoznane kot kriminalna dejanja.
Razlika je preočitna in tvoje trolanje na nivoju branjevske kulture.

Gre za predlog, ki je v nasprotju z demokratičnimi načeli, predlog vreden stalinističnega načina razreševanja nasprotji v družbi.
Sram te bodi!
[/quote]

Tooooooo, Stalina rabimo da malo spuca hehehe

Tooooooo, Stalina rabimo da malo spuca hehehe
[/quote]

Ne bodi preveč navdušen, revolucija namreč žre svoje otroke. 😉

Ne bodi preveč navdušen, revolucija namreč žre svoje otroke. 😉
[/quote]
Ma mi je vseeno.


Ma mi je vseeno.
[/quote]

Aha… torej ti je vseeno, če te po uspešni revoluciji strpajo v gulag, ker si preveč nevaren novi eliti?

Aha… torej ti je vseeno, če te po uspešni revoluciji strpajo v gulag, ker si preveč nevaren novi eliti?
[/quote]

Ma tudi če me fentajo mi je vseeno.

ja ******, organizerej rumene jopice, pa da vidimo koliko vas? vsi sam neki lapate, ko se je treba pa zbrat, pride pa 20 skinov i n 10 hribovcev.

pa sej imas demokracijo! vecina je volila vlado ki to dogajanje dopusca. Kje ste bli na volitvah?? ocitno vas je bilo premalo!

in pol ce nasprotna vecina zmaga, pol je to kar totalirizem?!

Bolniki, a sploh berete kar napisete???
[/quote]

Bravo, odlično napisano! Kje so bili jokavci na volitvah? Pa tudi, če so izvolili Janšo, on pač ni bil sposoben oblikovati vlade oz. koalicije. NI BIL SPOSOBEN, a razumete??? Zdaj SDS-ovci jokajo, da so jim bile volitve ukradene! A dajte no, a res!!! Ukradene??? Šarec je zmogel oblikovati koalicijo, Janša je pač ni uspel. In to je vse. A zaradi tega so pa zdaj kar volitve ukradene???
Kakorkoli obračate, še vedno je več ljudi, ki Janše ne marajo kot pa je njegovih vernikov. Naslednjič naj Janša zbere na volitvah 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}+, pa bo lahko vladal kar sam, še koalicije mu ne bo treba sestavljati. In nekatere bi to zelo osrečilo. Ampak, že spet, je veliko več tistih, ki jih pa to ne bi osrečilo. Pa Šarcu podpora raste, ta vlada ima višjo podporo od katerikoli vlade, potem Šarec že kaj dela prav!

P.S. Da ne bo referenduma, je pravilno.

Bravo, odlično napisano! Kje so bili jokavci na volitvah? Pa tudi, če so izvolili Janšo, on pač ni bil sposoben oblikovati vlade oz. koalicije. NI BIL SPOSOBEN, a razumete??? Zdaj SDS-ovci jokajo, da so jim bile volitve ukradene! A dajte no, a res!!! Ukradene??? Šarec je zmogel oblikovati koalicijo, Janša je pač ni uspel. In to je vse. A zaradi tega so pa zdaj kar volitve ukradene???
Kakorkoli obračate, še vedno je več ljudi, ki Janše ne marajo kot pa je njegovih vernikov. Naslednjič naj Janša zbere na volitvah 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}+, pa bo lahko vladal kar sam, še koalicije mu ne bo treba sestavljati. In nekatere bi to zelo osrečilo. Ampak, že spet, je veliko več tistih, ki jih pa to ne bi osrečilo. Pa Šarcu podpora raste, ta vlada ima višjo podporo od katerikoli vlade, potem Šarec že kaj dela prav!

P.S. Da ne bo referenduma, je pravilno.
[/quote]

Sanjaj ti o podpori pisanemu, ima karizmo mokre cunje isto kot cmero kalimero pred njim DDD


Neumnosti pišeš.
Spet so vas nategnili s svojimi političnimi igricami.
Referenduma ne bo, ker predlagatelji niso nikoli želeli da bo. Če bi v SDS hoteli referendum bi zbrali 5000 podpisov. S svojo protimigrantsko retoriko drugorazrednih članov SDS pred domačo javnostjo samo nabirajo politične točke.
SDS je v resnici na strani migrantov, njeni poslanci v EU glasujejo enako kot od Merklove, tudi pri nas niso predlagali nobenega zakona, ki bi omejil migrante.
Ko so za par ur priprli tistega albanca s tiralice so takoj znali sprožit interpelacijo proti notranji ministrici, ko je pa pol miljona nezakonitih migrantov vstopilo v slovenijo pa nič. Takrat so se pa delali samo da so nemočna opozicija.

Glej, če bi SDS res hotel referendum bi zbrali 5000 podpisov, samo potem bi Merklova Janšo
za ušesa. Samo domačim volilcem mečejo pesek v oči.

Zdej pa kako levica ni dopustila referenduma LOL. A referendum za drugi tir, ……in še mnogo drugih so pa dopustili? Hehe če bi ga hoteli bi bil, (kot je bil za drugi tir) ker ga nočejo ga pa ne bo – in za to so kako priročno okrivili levico.
[/quote]

Kakšna zanimiva razlaga! Torej, zakaj nihče od SDS-ovskih ovčk ne začne zbirati podpisov? A je možno, da država ne bi razpisala referenduma, tudi če bi se zbralo dovolj podpisov ljudi? A ni bilo proti džamiji v Ljubljani zbranih dovolj podpisov, pa država referenduma vseeno ni razpisala?

Bravo, odlično napisano! Kje so bili jokavci na volitvah? Pa tudi, če so izvolili Janšo, on pač ni bil sposoben oblikovati vlade oz. koalicije. NI BIL SPOSOBEN, a razumete??? Zdaj SDS-ovci jokajo, da so jim bile volitve ukradene! A dajte no, a res!!! Ukradene??? Šarec je zmogel oblikovati koalicijo, Janša je pač ni uspel. In to je vse. A zaradi tega so pa zdaj kar volitve ukradene???
Kakorkoli obračate, še vedno je več ljudi, ki Janše ne marajo kot pa je njegovih vernikov. Naslednjič naj Janša zbere na volitvah 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}+, pa bo lahko vladal kar sam, še koalicije mu ne bo treba sestavljati. In nekatere bi to zelo osrečilo. Ampak, že spet, je veliko več tistih, ki jih pa to ne bi osrečilo. Pa Šarcu podpora raste, ta vlada ima višjo podporo od katerikoli vlade, potem Šarec že kaj dela prav!

P.S. Da ne bo referenduma, je pravilno.
[/quote]

Da referenduma ne bo ni zasluga Šarca in levičarjev, niti ni to zasluga nezmožnosti in nespretnosti desničarjev. Razlogi za to so pravne narave. 😉

Kakšna zanimiva razlaga! Torej, zakaj nihče od SDS-ovskih ovčk ne začne zbirati podpisov? A je možno, da država ne bi razpisala referenduma, tudi če bi se zbralo dovolj podpisov ljudi? A ni bilo proti džamiji v Ljubljani zbranih dovolj podpisov, pa država referenduma vseeno ni razpisala?
[/quote]

Zato, ker bi bil v danem pravnem ustroju ta referendum v nasprotju z ustavo in zakoni. 😉

Vidiš, ravno iz tega razloga bi morali državljanom omogočiti soodločanje na referendumih glede tako pomembnih tem!
Ker potem ti jamčim, da za primitivne osebke, ki imajo nivo izražanja malenkost višji kot stekli psi in odnos do Slovenije in Slovencev pocenjujoč in slabšalen kot do garjeve mačke, najbrž ne bi bilo več prostora in bi narod lastnoročno poskrbel zanje, da jim ne bi bilo potrebno več tako trpeti v njim tako osovraženi Sloveniji in bi imeli prosto pot ven iz Slovenije s plačano enosmerno karto kamorkoli drugam!

Zato, ker bi bil v danem pravnem ustroju ta referendum v nasprotju z ustavo in zakoni. 😉
[/quote]
Narobe.
Referendum o tem, ali država pristopi k nekem mednarodnem sporazumu ali ne (v našem primeru Marakeškem) ni protiustaven, ker v ustavi ne piše, da bi morali pristopit.
Ali bi bilo protiustavno, če recimo nebi pristopili, tako kot ni npr. Avstrija, Madžarska….

Druga pesem je referendum proti džamiji, ker ustava zagotavlja pravice vernikov.

Referenduma ni, in tudi nikoli ni bil mišljen da bo, (to je bil samo pesek v oči narodu), ker Janša sledi Merklovi migrantski politiki, samo za notranjepolitične potrebe se SDS oglaša verbalno proti migrantom, ničesar pa še ni ukrenila v parlamentu…, pa bi lahko. Tudi v EU parlamenti SDS-ovi poslanci glasujejo tako kot poslanci od Merklove torej promigrantsko.

Saj pravim, ko je bilo pol miljona nezakonitih vstopov v državo, je Janša govoril o kvotah migrantov, ki bi jih vsaka država morala sprejeti.


Narobe.
Referendum o tem, ali država pristopi k nekem mednarodnem sporazumu ali ne (v našem primeru Marakeškem) ni protiustaven, ker v ustavi ne piše, da bi morali pristopit.
Ali bi bilo protiustavno, če recimo nebi pristopili, tako kot ni npr. Avstrija, Madžarska….

Druga pesem je referendum proti džamiji, ker ustava zagotavlja pravice vernikov.

Referenduma ni, in tudi nikoli ni bil mišljen da bo, (to je bil samo pesek v oči narodu), ker Janša sledi Merklovi migrantski politiki, samo za notranjepolitične potrebe se SDS oglaša verbalno proti migrantom, ničesar pa še ni ukrenila v parlamentu…, pa bi lahko. Tudi v EU parlamenti SDS-ovi poslanci glasujejo tako kot poslanci od Merklove torej promigrantsko.

Saj pravim, ko je bilo pol miljona nezakonitih vstopov v državo, je Janša govoril o kvotah migrantov, ki bi jih vsaka država morala sprejeti.
[/quote]

Ne gre za to, ampak za to, da je protiustavno razpisati referendum o zakonsko/ustavno že pridobljenih človekovih pravicah. 😉

Jao, ljudje….

Med predlogoma je ena bistvena razlika. Prvi predlog je predlog referenduma o ukinitvi SDS (dober predlog, izvedljiv), drugi predlog je predlog o “ukinitvi” politikov (referendum se ne omenja), kar sicer ni slaba ideja, a res ne vem, kako bi se to dalo doseči.

Upam, da boš sedaj vse skupaj razumel tako, kot je treba (in kot je bilo mišljeno in tudi napisano) in ne zopet pripisoval meni nekaj, česar jaz ne trdim.
[/quote]

Je ena razlika, samo ne tista o kateri ti pišeš. Moja je- za vse enako, tvoja je pa potolč vse, ki ne mislijo enako kot jaz. In to je tisto, kar ti oponašam že koliko… 3 leta?


Narobe.
Referendum o tem, ali država pristopi k nekem mednarodnem sporazumu ali ne (v našem primeru Marakeškem) ni protiustaven, ker v ustavi ne piše, da bi morali pristopit.
Ali bi bilo protiustavno, če recimo nebi pristopili, tako kot ni npr. Avstrija, Madžarska….

Druga pesem je referendum proti džamiji, ker ustava zagotavlja pravice vernikov.

Referenduma ni, in tudi nikoli ni bil mišljen da bo, (to je bil samo pesek v oči narodu), ker Janša sledi Merklovi migrantski politiki, samo za notranjepolitične potrebe se SDS oglaša verbalno proti migrantom, ničesar pa še ni ukrenila v parlamentu…, pa bi lahko. Tudi v EU parlamenti SDS-ovi poslanci glasujejo tako kot poslanci od Merklove torej promigrantsko.

Saj pravim, ko je bilo pol miljona nezakonitih vstopov v državo, je Janša govoril o kvotah migrantov, ki bi jih vsaka država morala sprejeti.
[/quote]

Dejstvo je, da glede pristopov k mednarodnim dogovorom NE odloča državni zbor in poslanci.
Na referendumih pa lahko odločamo samo o tem, kar sprejmejo ali sprejemajo poslanci.

Zato je bil predlog brezpredmeten, saj poslanci ne odločajo o pristopu in ne morejo glasovati o referendumu glede tega, česar niso obravnavali.

Predlagatelji bi to morali vedeti, za to jih plačujemo!

New Report

Close