Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek recesija

recesija

Je tukaj pri nas že pribčiližno eno leto, saj je kupna moč zelo padla, evro je požrl vse prihranke in inflacija je katastrofalna.

Huh, predlagam, da se preseliš na Islandijo, da boš sploh razumel, kaj je to kriza.

vse kar sem napisal je dejstvo, ti pa žali koga druzga saj jaz marsikaj bolje razumem kot ti

vse je res, sam ne vem če je glih recesija za to kriva?:)))

kriv je bajuk če mene vprašaš

Pozabil si še na Janšo. Le kaj se to s tabo dogaja, da glavnega krivca pa spustiš?

pa JJ tudi, ste pozabili?

=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=: Kocinca med zobmi je moteča. Kot las v juhci.

Ne posploševat prosim. Za recesijo in svetovno krizo ter segrevanje ozračja (aja, da ne pozabim ozonsko luknjo) ni kriv nihče drug kot Janez Janša. No, mogoče majčkeno Bajuk in Rupel.

Oh, pa res. Kaj pa Virant? Pa morda še Zverina, tak dedc, pa da ne bi imel prstov zraven:=)

=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=: Kocinca med zobmi je moteča. Kot las v juhci.

kdaj vas bo nehalo boleti???:)))

za inflacijo cv sloveniji je kriva izključno slovenska vlada bajuk janša pa si vi belčki mislite kar si hočete, če na bi bilo evra take inflacije zagotovo na bi bilo in vsa evropa ima 3 inflacijo mi pa 8 uradno nauradno pa 30 in 50 vlada je dolžna in p’lačana za to da prepreči inflacijo in ker jo ni je to krivda vlade mene nč na briga trgovci pa kdo še za 10 jurjev evrov na mesec naj se lepo bajuk kar potrudi da na bo take sramotne inflacije

He he he, itak, da je tako.
Mirno spite.

=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=: Kocinca med zobmi je moteča. Kot las v juhci.

tako je ja in pika

In sedaj se bo vse uredilo. Kar pa ne bo šlo bo pa itak stara vlada kriva. Izgovor imate pri roki.

valda eno leto zihr, pol bo pa tadruga, boš videl, ko začnejo padati iz omar okostnjaki!!!

valda eno leto zihr, pol bo pa tadruga, boš videl, ko začnejo padati iz omar okostnjaki!!![/quote]

A si katerega že videla, ali si ga mogoče kar ti v omaro dala.

valda eno leto zihr, pol bo pa tadruga, boš videl, ko začnejo padati iz omar okostnjaki!!![/quote]

A si katerega že videla, ali si ga mogoče kar ti v omaro dala.[/quote]

hahaha boss, daj malo bolj prefinjeno, saj znaš!

Prepričana sem, da so za inflacijo v Sloveniji izključni krivco, vesoljci.
Ne razumem, da čvekate o nekih imenih, medtem ko se recesija dogaja po vsem svetu.
Še malo in ves svet bo priča finančnim zlomom, vi pa … nima smisla blablajati.

A si katerega že videla, ali si ga mogoče kar ti v omaro dala.[/quote]

hahaha boss, daj malo bolj prefinjeno, saj znaš![/quote]

Hm, ja, ne vem, mogoče pa, kaj veš?

Za recesijo se skriva človek z imenom. recesija ne nastane sama od sebe, kriv je človek. Zakaj torej ne bi teh vesolcev imenovali z imeni?

Hočeš povedati, da smo ljudje, ki živimo na tejle Zemlji pravzaprav, vesoljci? Vsi po vrsti, ne samo nekateri.

Hočeš povedati, da smo ljudje, ki živimo na tejle Zemlji pravzaprav, vesoljci? Vsi po vrsti, ne samo nekateri.[/quote]

A mogoče ti nisi vesolka? Saj si doma v vesolju, a ne.

A ti malo preveč gledaš kanal a in poptv ?
“…in vsa evropa ima 3 inflacijo mi pa 8 uradno…”

govorim za evroobmočje

New Report

Close