Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Redna vs. Aredhel

Redna vs. Aredhel

A je tale Rednnammay mogoče Aredhel? Se jo spomnite?
Po pisavi sodeč me čisto spominja nanjo.

Aredhel je štajerka in ni prav nič podobna rednanamay.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

ne, ena je mariborčanka, druga ljubljančanka.

poleg tega, aredhel je suha trlica, tale tu pa ni tako suha…

redna nima niti srednje šole končane, aredhel kolikor vem ima višjo… redna živi sama pri fotru, aredhel pri tipu…

skratka.. fotke obeh so bile že objavljene in ne, to ni ena in ista oseba.

nova
Uredništvo priporoča

pfffff pfffff LOL

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Ki pa je Aredhel. Zaj bi jo že rabli ko bodo spet hobiti za komentirat, pa rada sem jo mela, je mela čisto ok pogled na svet. Upam, da je niso na pošti s kako znamko kam v inozemstvo poslali.

obe pišeta glupo in nedoraslo da je kar groza

za obe bi rekel da še OŠ nimata končane.

Redna ne bo šla lih granitne kocke metat, zato pa raje pazi da Aredhel ne prebere tega “en kekec”, boš hitro dobil kako kocko kam, hehe ;>

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

kaj a je bla adehel al ardehel al kaj že nasilna al kaj?

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

absolutno!!!
ko so se v mariboru zbunili zaradi azila za živali, je šla pred občino grozit s svojo mrcino…
mislim… včasih bi tud kak pes rabil orožni list. njen ziher.

absolutno!!!
ko so se v mariboru zbunili zaradi azila za živali, je šla pred občino grozit s svojo mrcino…
mislim… včasih bi tud kak pes rabil orožni list. njen ziher.[/quote]

ja, tisti pa res.:LOL:

Vidim, da ste že dobili odgovor…lahko potrdim vse…le to popravljam, da živim skupaj z možem…

Prijavljam se po doooolgem času, saj mi je kolegica sporočila, da teče “zanimiva” debata. Še vedno sem tam kjer sem bila…le tukaj gori ne zabijam več časa :). Sicer pa ja, definitivno nisva ena in ista oseba.

Haha, z granitnimi se jaz nisem borila za pravice Mariborčanov…sem se pa drugače. 🙂
Z mojo “mrcino” sem pa res težko koga ustrahovala…no, morda ljudi, ki imajo strah pred mini psi…

lp

Vidim, da ste že dobili odgovor…lahko potrdim vse…le to popravljam, da živim skupaj z možem…

Prijavljam se po doooolgem času, saj mi je kolegica sporočila, da teče “zanimiva” debata. Še vedno sem tam kjer sem bila…le tukaj gori ne zabijam več časa :). Sicer pa, ja definitivno nisva ena in ista oseba.

Haha, z granitnimi se jaz nisem borila za pravice Mariborčanov…sem se pa drugače. 🙂
Z mojo “mrcino” sem pa res težko koga ustrahovala…no, morda ljudi, ki imajo strah pred mini psi…

lp

Vidim, da ste že dobili odgovor…lahko potrdim vse…le to popravljam, da živim skupaj z možem…

Prijavljam se po doooolgem času, saj mi je kolegica sporočila, da teče “zanimiva” debata. Še vedno sem tam kjer sem bila…le tukaj gori ne zabijam več časa :). Sicer pa, ja definitivno nisva ena in ista oseba.

Haha, z granitnimi se jaz nisem borila za pravice Mariborčanov…sem se pa drugače. 🙂
Z mojo “mrcino” sem pa res težko koga ustrahovala…no, morda ljudi, ki imajo strah pred mini psi…

lp[/quote]

super, čestitam!
kar se pa mrcine tiče, pa ne vem, kaj se zdaj ven vadiš. kar je res, je res.. 🙂

Hahaha, ja no…čivave znajo biti res zverinske 🙂

In hvala 😉

Evo čestitke. kda te bomo pa po Mb vidli z vozekom?

Hvala za čestitke 🙂

Hehee…še ne, si lahko prebereš moj odgovor na spodnji temi, ko ravno gre o tem, da si nekateri ustavrijo družine zaradi pritiska družbe…

In še vedno ga rada fafaš, a ne?

Vidim, da ste že dobili odgovor…lahko potrdim vse…le to popravljam, da živim skupaj z možem…

New Report

Close