Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Registracija nickov

Registracija nickov

Primož,

presenečena sem nad temle..

kdor hoče svoj nick obdržati naj se ‘obarva’,kdor noče …njegova stvar.

Na forumu so ljudje,ki se želijo prvemu,ki jim pride pod prste tipkovnice,izpovedati.
Ali je potrebna zato posebna registracija oz. bi bila potrebna…glede na intenzivno vzpodbudo…?
Ti ljudje pridejo,napišejo in se na forum ne vračajo….pač muhe enodnevnice.
Sama sem se,ker se je na forumu pojavljala tudi druga Sara,obarvala modro(napisala svoj mail…za nekatere lapsus) vendar od takrat imam z imenom-nickom,kakor kdo hoče…mir.
Česa pravzaprav se je bati.

…..resnično je bil forum, v mojih očeh, drugače obarvan.

živ Sara!

Po mojih izkušnjah se tisti ljudje, ki so kdaj prišli na bilo kateri forum in so tam nekaj napisali, so se vanj še vedno vrnili, če ne takoj isti dan, pa naslednji teden.

Če pa govoriš o ljudjeh, ki nekaj napišejo in gredo drugam, ter se ne vrnejo več na forum,(pa naj se sliši še tako grdo) niso napisali nič pametnega, saj bi jih drugače zanimal odvziv ostali bralcev.

Sam sem registriran uporabni še vsaj 4 forumov in jih redno obiskujem.Prav tako redno izmenjujem svoja mnenja. Prav tako pa moj nick v določenem forumu nekaj pomeni in sicer to kako se obnašam do drugih, kakšne odgovore jim dajem, kako sem jim pomagal, predvsem pa nek moj obraz oz. vtis do drugega.

In marsikdo ki bo videl moj nick ali od koga drugega , bo rekel, glej, ta pa ponovadi pove nekaj pametnega in se spalača prebrati zadevo ali pa, da je nek NN, ki samo bluzi, tolk da si poste nabira.

Mislim, da tudi če si toliko sramežljiva, da nočeš, da drugi vemo kdo si, lahko še vedno svoj jaz skriješ za tistim nickom.

Predvsem pa je smiselnost nickov uporabiti zato, da se približno ve kdo je na forumu, koliko velja njegovo mnenje in, da se preprečuje muham enodnevnicam, da bi imeli svoje blesave izpade, ki jih na drugih Forumih ne morejo imeti.

Predvsem pa to pripomore k višji ravni foruma in bolj strokovnim oz resnim odgovorom.

miha živjo,

no ja ,se pač nisva razumela.
Sama uporabljam striktno , svoje ime-lahko rečeš nick, na vseh forumih in se ne skrivam za, raznimi , drugimi nicki.Vsi vemo,da jih imaš lahko,z maili vred, kolikor ti srce poželi.
Zato tudi ne vidim smisla registracije na forumu.

Muhe enodnevnice,kar nekaj jih je na forumu,pridejo..preberejo odgovore in forum zapustijo …verjemi mi,da obstajajo.Morda se v svojem possu nisem dobro izrazila…prebirajo odgovore na svoje komentarje.Lahko tudi parlamentirajo naprej,vendar ne dolgo …
Drugi ostanemo na forumu dalj časa, spremljamo dogajanja,se vključujemo…v tem primeru se mi zdi prav, da si lepo po ‘regelcih’ pobarvan in spoznaven.

Še enkrat..želela sem povdariti smiselnost in nesmiselnost registracije nickov in nič drugega.
Moderator , lahko zelo hitro ugotovi…. kaj kdo dela …in.. kdo ali kaj je ….na forumu…mu dovoli ali prepreči vstop …
Brez zamere, napisala sem kar mislim…morda malce nerodno,a pošteno.

Lepe pozdrave in lepo nedeljo voščim

tudi mene zanima kako da to registriram?

New Report

Close