Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Registrirani forumaši

Registrirani forumaši

…in troedinosti.

…in troedinosti.
[/quote]

Troedinost je zelo zanimiv pojm in velikokrat razmišljam o tem. Če imamo dva osnovna principa, npr. ženski in moški potem moramo imeti še tretji princip, ki ju povezuje…

drug drugega programiramo

ooooo, pravkar ugotovila, da bo kmalu okrogla: 5.10.2017 sem zažarela tu gor

hehe, pa ja…., to moram pokomentirat, tebe se spomnim, kdaj si se registriralo in tud tistega, ko je original@Grda resnica rekla, da piše samo še pod tistim nikom, ki je registriran od takrat dalje, zarad tebe, saj si ti pisalo v njenem imenu pred tem.
Pa nima veze, vidi se ti, da si upaljeno, saj si pisalo, da živiš z 10 let starejšo žensko v lezbo vezi….., samo, se vedno vprašam, kaj ste to za eni nesrečni ljudje, ki drugim kradete identiteto, kaj vas motivira, za boga in kako se vam da…, normalen človek se bi prej ugreznil od sramu sam pred sabo, kot, da bi nekomu ukradel ime.
jst bi rekel tako, vi se verjetno na nek način zaljubite v nekoga, ki mu ukradete ime in, ker vam je ta oseba nedosegljiva v vsakem pogledu postanete obsedeni z njim, druge ni…. je pa zanimivo, da tud kot registriran lažeš in bluziš brezveze, da si registrirano 10 let, pa kje ti je obraz, človek in v kakšnem čudnem svetu si ti preživel svoje otroštvo in mladost, da se ti ne zdi to kar počeneš nič narobe, jeba od človeka, skratka…

Najprej sem bila nekaj časa neregistrirano črna, potem me je zagrabilo in sem se preštrihala v rdečo, ko je postalo prevroče, sem nazaj v črnem. Vsega skupaj tam nekje šest let.

Čestitke,
čez dva dni boš stara oziroma mlada eno leto. Zelo lepo je občasno videti tvoj avatar in srčno upam, da se bo večkrat pojavil.
Sedaj pa nekaj izredno pozitivnega.
V resnici si cela kot vesolje in v tebi občasno in vedno pogosteje zažari super nova. To je tvoj vir navdiha, inspiracije in neskončne sreče…

drug drugega programiramo

hehe, pa ja…., to moram pokomentirat, tebe se spomnim, kdaj si se registriralo in tud tistega, ko je original@Grda resnica rekla, da piše samo še pod tistim nikom, ki je registriran od takrat dalje, zarad tebe, saj si ti pisalo v njenem imenu pred tem.
Pa nima veze, vidi se ti, da si upaljeno, saj si pisalo, da živiš z 10 let starejšo žensko v lezbo vezi….., samo, se vedno vprašam, kaj ste to za eni nesrečni ljudje, ki drugim kradete identiteto, kaj vas motivira, za boga in kako se vam da…, normalen človek se bi prej ugreznil od sramu sam pred sabo, kot, da bi nekomu ukradel ime.
jst bi rekel tako, vi se verjetno na nek način zaljubite v nekoga, ki mu ukradete ime in, ker vam je ta oseba nedosegljiva v vsakem pogledu postanete obsedeni z njim, druge ni…. je pa zanimivo, da tud kot registriran lažeš in bluziš brezveze, da si registrirano 10 let, pa kje ti je obraz, človek in v kakšnem čudnem svetu si ti preživel svoje otroštvo in mladost, da se ti ne zdi to kar počeneš nič narobe, jeba od človeka, skratka…
[/quote]
Saj ne da branim krajo nickov, ampak poglejte mogoce to s perspektive imen in priimkov. Ves, koliko Janezov Novakov je v Sloveniji? Se mi ne da googlat, ampak predvidevam, da veliko. Torej, kaj potem, ce sta dve Grdi resnici? Ok, ok, ni ravno lepo, pa malo disi po psihicih ipd, tudi jaz se strinjam s tvojim pogledom, o ugreznjenju v zemljo in podobno, pac smo drugacni.

Grda resnica je pac ena, in ostale Grde resnice so druge, gremo naprej v svetlo prihodnost.

jaz sem čisto predolgo že tu. začela z registriranim nikom, nadaljevala s črnim, zdaj pa si vsakič izberem tistega, ki je del komentarja. nimam stalnega.
nisem redno tu, imam pa obdobja, ko me sploh ni, ko samo berem in ko celo kaj pokomentiram. recimo torej, da sem skoraj nevidna in neopazna.

Tu od 2005. Kratek čas neregistrirana, potem dva in sedanjo registrirano ime. Zelo zelo redko napišem kaj neprijavljena.

Težko te je oponašat. Si posebna. :)))


Saj ne da branim krajo nickov, ampak poglejte mogoce to s perspektive imen in priimkov. Ves, koliko Janezov Novakov je v Sloveniji? Se mi ne da googlat, ampak predvidevam, da veliko. Torej, kaj potem, ce sta dve Grdi resnici? Ok, ok, ni ravno lepo, pa malo disi po psihicih ipd, tudi jaz se strinjam s tvojim pogledom, o ugreznjenju v zemljo in podobno, pac smo drugacni.

Grda resnica je pac ena, in ostale Grde resnice so druge, gremo naprej v svetlo prihodnost.
[/quote]

to pa vedno, naprej v svetlo prihodnost, hehe… Sm tega modela se spomnim, al modelke, kakorkoli že je, original resnica je pač vedno pisala o svoji družini, pol je pa ta uletel/a pa pisal/a z istim nikom, da užuva v lezbičnem razmerju. Vprašanje je, kaj ga inspirira, da tako piše pod nikom, ki ga je po domače ukradel…
Sicer je original resnica trdoživa ženska po tem kar piše, tako, da ni straha za njo ampak, komu, če bit pa prijetno, ko prvič prebere kaj takšnaga pod nikom, ki ga je on prvi uporabljal.. Sicer lahko piše zdej kar hoče, ni panike, zdej se ve, kdo je, jst sem se samo v prijavo zapičil, ker je omenil, da je 10 let registriran/a in se pač spomnim, kdaj se je v rdeče ofarbal.


Saj ne da branim krajo nickov, ampak poglejte mogoce to s perspektive imen in priimkov. Ves, koliko Janezov Novakov je v Sloveniji? Se mi ne da googlat, ampak predvidevam, da veliko. Torej, kaj potem, ce sta dve Grdi resnici? Ok, ok, ni ravno lepo, pa malo disi po psihicih ipd, tudi jaz se strinjam s tvojim pogledom, o ugreznjenju v zemljo in podobno, pac smo drugacni.

Grda resnica je pac ena, in ostale Grde resnice so druge, gremo naprej v svetlo prihodnost.
[/quote]Nobenemu z vsem pošlihtanim v glavi, tu ne bi padlo na pamet ukrasti nick. Skratka bolano bitje, kimželi škodovati dotični ali dotičnemu!

Preberem samo pravo Grdo resnico. Tisto lažno prismodo preskočim. Se ne more primerjati z original.

Čestitke,
čez dva dni boš stara oziroma mlada eno leto. Zelo lepo je občasno videti tvoj avatar in srčno upam, da se bo večkrat pojavil.
Sedaj pa nekaj izredno pozitivnega.
V resnici si cela kot vesolje in v tebi občasno in vedno pogosteje zažari super nova. To je tvoj vir navdiha, inspiracije in neskončne sreče…
[/quote]
iiiiii, celo opažena sem bila-čeprav redko kako pametno in uporabno zapišem (je zardela)


Starega poznam samo Spiderja.
Lahko, da je še več starih in jaz jih ne razpoznam in tudi me boli qurac za njih.

Imaš ljudi, ki zanalašč po popolnoma tujem avtu zarišejo s ključem.
Ali na cesti dodatno navijejo volan, da ja povozijo bežečo mačko.
Ali sejejo sovraštvo, zlobo, zmedo in grdobije po forumu, kamor spada tudi kraja nickov in pisanje grdih stvari v imenu nekoga drugega.
To jim je igra, to je smisel njihovega prihoda na forum – nekoga prizadeti, nekomu nagajati, izživljati se nad nekom. Kakšna grda sprda od človeka mora to biti?

hehe, pa ja…., to moram pokomentirat, tebe se spomnim, kdaj si se registriralo in tud tistega, ko je original@Grda resnica rekla, da piše samo še pod tistim nikom, ki je registriran od takrat dalje, zarad tebe, saj si ti pisalo v njenem imenu pred tem.
Pa nima veze, vidi se ti, da si upaljeno, saj si pisalo, da živiš z 10 let starejšo žensko v lezbo vezi….., samo, se vedno vprašam, kaj ste to za eni nesrečni ljudje, ki drugim kradete identiteto, kaj vas motivira, za boga in kako se vam da…, normalen človek se bi prej ugreznil od sramu sam pred sabo, kot, da bi nekomu ukradel ime.
jst bi rekel tako, vi se verjetno na nek način zaljubite v nekoga, ki mu ukradete ime in, ker vam je ta oseba nedosegljiva v vsakem pogledu postanete obsedeni z njim, druge ni…. je pa zanimivo, da tud kot registriran lažeš in bluziš brezveze, da si registrirano 10 let, pa kje ti je obraz, človek in v kakšnem čudnem svetu si ti preživel svoje otroštvo in mladost, da se ti ne zdi to kar počeneš nič narobe, jeba od človeka, skratka…
[/quote]
To je en odpiljenc ,pomoje je tip ker nobena baba ni tko zmešana.. AL pa.? :))
Ne vem pa v čem je fora z lezbo sceno ,ker men ni za seks z ženskami res ne
Ko bi se vsaj kaj bolj izvirnega spomnu
Pa nimam nič proti lezbikam mi dol visi kdo koga

Prijavljen sem približno 3 mesece

Če me spomin ne vara… ?

Koliko časa nameravam vztrajat. Odvisno od volje in koliko časa me boste pripravljeni trpeti. Sem pač pritepenec iz drugega foruma, kjer mi je skupnost enostavno rekla “spizdi”.


To je en odpiljenc ,pomoje je tip ker nobena baba ni tko zmešana.. AL pa.? :))
Ne vem pa v čem je fora z lezbo sceno ,ker men ni za seks z ženskami res ne
Ko bi se vsaj kaj bolj izvirnega spomnu
Pa nimam nič proti lezbikam mi dol visi kdo koga
[/quote]

tako nekako, tud jst mislim, da ni ženska, jebi ga naj uživa, čitamo ga kot sportske novosti, hehe..


Od junija 🙂
Ti piše v profilu 🙂


Od junija 🙂
Ti piše v profilu 🙂
[/quote]

O, pa res 🙂

He he. Pri meni je podobno. Sicer pa sem pred casom pisal z drugim psevdonimom, nakar sem bil tako dolgo odsoten, da sem pozabil prijavne podatke. Tale psevdonim pa uporabljam ze neka tri ali stiri leta.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tukaj sem kako leto in pol, registriran že od samega začetka. Včasih sicer pregledam forum neprijavljen, pišem pa ne nikoli, ker se mi ne zdi smiselno…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Nobenemu z vsem pošlihtanim v glavi, tu ne bi padlo na pamet ukrasti nick. Skratka bolano bitje, kimželi škodovati dotični ali dotičnemu!
[/quote]
kako lahko nekaj nezaščitenega (ne registriranega) ukradeš??
Črke, besede, celo presledki so “javno dobro” – na razpolago vsem ☺


kako lahko nekaj nezaščitenega (ne registriranega) ukradeš??
Črke, besede, celo presledki so “javno dobro” – na razpolago vsem ☺
[/quote]

Tako je, eni se imajo pač za nedotakljive.

New Report

Close