Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Registrirani forumaši

Registrirani forumaši

Koliko vas je še sploh tule takih, ki ste tu več kot eno leto? Koliko vas je, ki ste registrirani že več kot 5 let?

Imam občutek, da se pojavljajo samo novi, starih forumašev (5 let ali več) pa sploh ni več.

Se motim?

…pofočk….

5 bo januarja 😉

bil sem registriran enajst let.
odkar sem začel po telefonu pričel prejemat grožnje, ne pišem več prijavljen, ampak večino pod tem nickom, ki mi ga pa občasno ena baraba ukrade in piše razne neumnosti…

Ni pametno dajati telefonske številke neznancem.

Enajst? Ne morem verjeti. Cela generacija človek.

Po tistem, ko je moj stalni nik nekomu zadišal, menjujem nike glede na razpoloženje. Še vedno se zgodi, da ga kdo sune, ampak redkeje.

Tukaj sem od samega začetka, ko sem bila še mlada in čvrsta 🙂 Štiri leta sem bila registrirana, potem sem šla v ilegalo.
Zadnje čase sem spet pogosteje tukaj, tako pač nanese.
Je kar razlika med tedanjo in zdajšnjo komunikacijo, kar je velika škoda.
Ampak tako pač je. Evolucija je neizbežna …

Evo mene!

Jaz že 10 let isti nick.

Ne razumem, kako pride do tega, velikokrat sem tukaj že brala, da so ljudje nehali sodelovati ali šli v ilegalo, ker so prejemali nevemkakšne grožnje.
Grožnje od koga?? Kako do tega pride??


Tvoj nick s katerim si to napisala je bil registriran 30.7.2017

po blokadi nicka in celo IP … se protestno ne javljam z registracijo.

Vemo pa vsi, da si ti Nmw-3 ali nekaj podobno debilčkastega si imel za nick :))))


Tvoj nick s katerim si to napisala je bil registriran 30.7.2017
[/quote]

Registriran je bil 2008, 2017 pa samo podaljšan.

Dobro leto, prej sem pa kcca 3 leta malo spremljal…

Registriran je bil 2008, 2017 pa samo podaljšan.
[/quote]

Verjetno je bil nick menjan, sama imam nick od začetka, pa ga ni bilo potrebno nikoli podaljševati. Že kar nekaj let pa pišem samo neprijavljena, prijavim se samo za to, da pogledam ali pošljem kako zasebno sporočilo.

Torej, registrirana od začetka, zadnjih pet, šest let pišem neprijavljena.

Pod drugim imenom sem bila aktivna cca. 8 let nazaj. Potem nekaj let vmes nič, nato brez registracije sedaj pa s tem imenom.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **


Ti si pa bolano obseden/a z resnično grdo resnico!
A na pregledu pri psihiatru si že bil/a?

Visela par mesecev občasno tukaj gor pod črnim nickom, potem sem se pa enkrat spomladi registrirala.

Zakaj si se pa registrirala? sprašujem, ker sama že cca 5 let bluzim neregistrirana tukaj in mi čisto nič ne fali, ne bi znala najti argumenta, da se registriram. Ni to kartica zvestobe ali kaj takega 🙂

Zakaj si se pa registrirala? sprašujem, ker sama že cca 5 let bluzim neregistrirana tukaj in mi čisto nič ne fali, ne bi znala najti argumenta, da se registriram. Ni to kartica zvestobe ali kaj takega 🙂
[/quote]

V glavnem zato, ker so mi sunili ene dva nicka. Mi je šlo na jetra, da se nekdo podpisuje in klati kozlarije v mojem imenu. No, samo potem sem pa slišala (videla sicer ne) da so si privoščili tudi krajo mojega registriranega nicka, ampak menda so jih na srečo dobili in zbrisali.

V glavnem zato, ker so mi sunili ene dva nicka. Mi je šlo na jetra, da se nekdo podpisuje in klati kozlarije v mojem imenu. No, samo potem sem pa slišala (videla sicer ne) da so si privoščili tudi krajo mojega registriranega nicka, ampak menda so jih na srečo dobili in zbrisali.
[/quote]

Aja, to pa nisem pomislila…ja, če imaš stalno isti (črni) nick, se pa to zna zgoditi, vem, da se je že dogajalo…hvala za odgovor.

Sem ravnokar preverila profil, registrirana od 2013.
Kdo bi si mislil … Čas res hitro teče.

Nihče mi še ni nič sunil, zgleda, da noben noče biti jst :))))))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Pa morda se res že kakšnih pet let pojavljam tukaj… Registracija prej črnega nicka pa pred dvema letoma. Znani, tatinski razlogi.

Maja prejšnje leto sem štartal z neregistriranim nickom Xrobe, ki sem ga kasneje registriral. Kakšnih posebnih zlorab mojega nicka, zaradi katerih bi se razburjal ni bilo. Zanima me pa sfera fantazije in mejna področja znanega in okrog teh stvari se ves čas vrtim. Občasno sem bolj, občasno pa manj aktiven na forumu, kakor kdaj.

Aja, še to:
Sem pristaš absolutne svobode govora in misli.

drug drugega programiramo

New Report

Close