Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Registrirani uporabniki

Registrirani uporabniki

Kje ste? Javite se, kdo se je našel :).

Če imaš šumnike in presledke v uporabniškemu imenu se sploh ne moreš prijaviti.

Imajo še marsikaj za urediti….

Dokler mi ne dajo nazaj moje zgodovine in mojih prispevkov se ne registriram.

Izjemoma preverim stanje, dokler izdelek ne bo odličen, me tu ne bo. To je navaden zmazek.

Skrajno poniževalno do uporabnikov. Niti ura ne štima.

 

 

 

Če nisi registriran lahko le komentiraš.

Medena nedelja, kdo pa si? Se strinjam, je čudno. Jaz se ne morem prijaviti.

Registriraj se

Ne, ne, za to se ne bom registrirala. Za tak slab forum. Bom pogledala čez kak teden, dva, če bo kaj boljše.

Jaz se registriran, pa se ne morem prijaviti.

A kdo ve kaj se z zs-ji dogaja?

Pa vam je šla kvazi identiteta. 🤣

vsi imamo kvazi identiteto

forum je pa izredno slabo oblikovan

polno napak na forumu

kaj so šli sploh spreminjati, če niso bili prej pripravljeni

propalo je sve

Odgovor na objavo uporabnika
lahko le komentiraš, 16.05.2021 ob 06:22

Če nisi registriran lahko le komentiraš.

Še to je preveč, če ne ukinejo multinična blesava, ko forum do konca poštimajo, škoda da so se trudili s prenovo.

Če bi par zgag ukinili, bi človek potrpel tudi zalo slabo prenovljen forum. Tako pa, srečno zgage, kmalu boste sami kraljevali tukaj gor.

Preko računalnika sem se lahko registrirala, ali kdo ve, kako se da preko telefona? Če klikneš ikono za lupo, se pokaže z velikimi tiskanimi črkami napiš REGISTRACIJA, to je pa tudi vse. Pa miljavžent reklam zraven. Obup od foruma!

Kakšen drek so naredili iz tega foruma. A so namenoma izbrisali vse teme za nazaj? Ker veliko jih je bilo glede razkrivanja koronskega natega.

Ne delujejo ne predogledi, ne slike, sveži posti ne grejo navzgor po urah. Že same ure objav postov kažejo narobe.

So sami sebe ustrelili v koleno? Ker na tako skrpucalo od forumua ne bo več oglaševalcev, ker le-ti vzdržujejo med-over-net mašinerijo.

Jaz se lahko prijavim z mojim starim nickom, rabim pa vsaj 10 klikov, da se prebijem do možnosti prijave. Ali je kje kakšna krajšnica?
Zaenkrat pri repliciranju ne vidim, komu nekdo replicira, ampak samo tekst.
Objavili so pogoje uporabe foruma. Res, replicira lahko le registriran uporabnik.
Nimam pojma, kako pripeti kako sliko. Prav tako je zelo nejasno, ali si prijavljen ali ne, oz. sploh ne vem, kje se odjaviti.

Odgovor na objavo uporabnika
Jonc, 16.05.2021 ob 07:29

Jaz se lahko prijavim z mojim starim nickom, rabim pa vsaj 10 klikov, da se prebijem do možnosti prijave. Ali je kje kakšna krajšnica?
Zaenkrat pri repliciranju ne vidim, komu nekdo replicira, ampak samo tekst.
Objavili so pogoje uporabe foruma. Res, replicira lahko le registriran uporabnik.
Nimam pojma, kako pripeti kako sliko. Prav tako je zelo nejasno, ali si prijavljen ali ne, oz. sploh ne vem, kje se odjaviti.

Ne bomo ti pvedali za “krajšnjico” ker še osnovno pisat ne znaš. Frdamana drhal zarukana.

Dajte no zavoženki Juncu povedat kje je “KRAJŠNJICA” za prijavo……… jaoooooo., pa to ni res. 😅😅😅😅

Odgovor na objavo uporabnika
viharni jezdec, 16.05.2021 ob 07:37

Ne bomo ti pvedali za “krajšnjico” ker še osnovno pisat ne znaš. Frdamana drhal zarukana.

Ne bomo ti pvedali za “krajšnjico” ker še osnovno pisat ne znaš. Frdamana drhal zarukana.

[/quote]

Daj, ti plačanec nepismeni, zgini že nekam v tvojo luknjo, aja, saj ni tvoja, haha. Zdaj bomo na vsak klik na temo naleteli na tvoje nagravžnosti in smeškote, ker na žalost po novem vrže na zadnji post.

Moderatorji, lastniki bi morali nekje objaviti napotke za to in ono. To je osnova. Da se tu prerekamo: jaz ti ne povem, ti ne veš….((((.

Dajte no Juncu pod nujno pokazat “KRAJŠNICO” za prijavo, ker jo je čisto ven vrglo. 😂

Jaz bom rekel, da verjetno forum še urejajo. Vsaj upam, da par stvari še popravijo.
Mu dam nekak 1 mesec. Če do dopustov zadeva ne bo bolj pregledna… me ne bo več sem.

Boljše bi bilo, če bi s tole verzijo počakali še nekaj časa in zadevo vsaj približno dodelali. Tu je zdaj cel kup bugov, ki niso za nikamor:

-prijava z uporabniškim imenom, ki ima presledke in šumnike, nastavitve profila v tem primeru (če kliknem na tisto ikono desno zgoraj se samo izpiše, da stran ne obstaja, čeprav sem prijavljen…)

-zasebna sporočila

 

Sicer dvomim, da kdo od pristojnih tole bere ampak vseeno… 🙂

 

Jst tud pridem, ko bo vse štimalo.

New Report

Close