Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Registrirani uporabniki

Registrirani uporabniki

Imam staaari nick. Očitno so pometli z njimi, saj prijava ne gre skozi…

No, tudi prav. Zdaj neham zabijat čas na tej strani.

Meni je šla kar OK – in zdaj deluje.
Nisem pa še našel možnosti ZS-jev.

Ok, teme vidim. Prijava uspela. Pišem tudi lahko… Kako (oziroma kje) se pa odjavim???

Js sm sam splet zaprla in nism bla več vpisana 😀

Ojej kaj so to naredili z forumom?
Nepregledno, nečitljivo, nepriročno, barvno neprimerno, saj je nehvaležno za oči… … …

Oseba/e, ki je/so to kreirala/e dokazuje le to, da nima smisla za lepo, za estetiko, za uporabnost in za praktičnost.
Redki smo ki znamo zadevo narediti praktično, estetsko privlačno in uporabniku prijazno. 😉

Večkrat rečem, da vsaka nova posodobitev ne pomeni hkrati tudi posodobitev na bolje. zato ne bodite nekoristno inovativni ampak delajte na uporabni in privlačni inovativnosti. Ampak za to moraš imeti žilico. Vi je žal nimate.

Aja- pa zasebni del ste popolnoma ukinili. Kje je možnost odjave? Kje vidimo obvestila, ko so nas citirali? Kje so naša sporočila, ki so bila že napisana?

CCCCCC… 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG, 16.05.2021 ob 09:41

Js sm sam splet zaprla in nism bla več vpisana 😀

Ja, sem ugotovila, da trenutno takole deluje odjava. Meni je v redu. 🙂

O krščenmatiček, kakšen smajli…

Zakaj natančno je bilo treba ukiniti zasebni del?

 

Vsak normalen forum ima to…

Hmmmmm, ura objav je napačna….

Na tej platformi bo moral pa sistemik še veliiiko delati.

Ajme, smajija se pa kar ustrašiš! Je čez cel ekran.

Res me zanima kaj je s temi smajliji čez cel ekran? V čem je fora?

Zakva je blo pa treba ZS ukiniti. Bomo zgleda samo še po mejlih v kontaktu.

drug drugega programiramo

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 16.05.2021 ob 09:42

Ojej kaj so to naredili z forumom?
Nepregledno, nečitljivo, nepriročno, barvno neprimerno, saj je nehvaležno za oči… … …

Oseba/e, ki je/so to kreirala/e dokazuje le to, da nima smisla za lepo, za estetiko, za uporabnost in za praktičnost.
Redki smo ki znamo zadevo narediti praktično, estetsko privlačno in uporabniku prijazno. 😉

Večkrat rečem, da vsaka nova posodobitev ne pomeni hkrati tudi posodobitev na bolje. zato ne bodite nekoristno inovativni ampak delajte na uporabni in privlačni inovativnosti. Ampak za to moraš imeti žilico. Vi je žal nimate.

Aja- pa zasebni del ste popolnoma ukinili. Kje je možnost odjave? Kje vidimo obvestila, ko so nas citirali? Kje so naša sporočila, ki so bila že napisana?

CCCCCC… 🙂

Pa pogljemo.. nekaj tehničnih zadev ste uredili, veliko jih je še ignoriranih.
V zsjih se mi sprehajajo duhovi, očitno bom morala spet biti šepetalka duhov 😁.
Se spomnim ko so bili nekateri uspešno skriti in ne zbrisani pa nisem nikoli dobila odgovora kam ste jih to uspešno skrili. Očitno slabo ;).

Videz pa še vedno vreden videzu že neštetokrat izbrisane ustvarjalke. Nikakav.

Zartrose, trije deli so:

forum.over.net

med.over.net

forum5.over.net

možno, da je še kaj samo trenutno ne vem

 

Xrobe, nimam pojma kok je delov, se mi niti ne da raziskovat glede na tale nefunkcionalen videz.. sem pa prejle šla pokukat v en drug monovski čvek, pa je pravi balzam za oči-ostal je neposodbljen! hehehe… niso posodobitve vedno pametna odločitev. Se vidi da je blo hit end ran od kvazi ustvarjačice.. kot na kraju zločina 😁

Tole:

“Kje vidimo obvestila, ko so nas citirali? ”

še vedno ne deluje. In je res zoprno, ker ne vem, če moram na kaj odgovoriti!

Poleg tega pa – kako naj uredim, kar citiram? Da ni treba citirati celotne kače odgovorov, kjer je le malo relevantnega za točno tisto, kar želim citirati?

Tu v tej temi je link do dela nespremenjenega foruma.

forum opravljivka;)))

New Report

Close