Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek REKLAMA

REKLAMA

NAJ MI NO KDO POVE KAKA JE RAZLIKA MED REKLAMO IN INFORMACIJO NA VSEH TEH FORUMIH AL PA JE VSE SKUP EN DREK

HVALA

Odvisno kaj je zate en drek?

Saj veš kaj je Madona že dolgo nazaj pogruntala: NI SLABE REKLAME, VSE JE REKLAMA
Dobro za njo že, ampak to je že Amerika. Danes veliko govorimo o tako imenovanim prikritem oglaševanju, objavijo članek o zdravljenju z nekim zdravilom in pišejo na dolgo in široko, kako se razvija tehnologija, vmes pa najmanj 10X napisšejo ime podjetja in ime zdravila.

Danes se mora vsak članek napisati da je sponzoriran članek, ali pa sponzorirana novica.

Vsak, ki pa sodeluje na naših forumih in se predstavlja kot organizacija in podjetje, pa za to tudi povemo.

Če pa se kdo pojavlja pa tega ne povemo, pa verjetno tega ne vemo, saj marsikdaj sami prodajalci, govorijo in delajo ter širijo govorice, samo zato, da se dela reklama, no ja, nekaj časa bom dovolil, veko pa tudi ne.

Če te kaj posebno moti, ti mi samo napiši pa bom preveril in odgovoril.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

en drek je vseeno mislim pa na onega frajerja ki vsem pamet soli zaj si je zmislo ša test ka če dokaže da ma prav kaj pol bomo samo o soli govorli al kaj jaz bi ga zbriso tak ko ga je veronika mam prav

Katera Veronika??

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

saj vse en drek čigava je če bo on s toto soljo vse pozdravo kaj bojo pa te drugi delali kaj si nor vun ga vrži pa amen

Primož mene pa samo zanima, kaj je pa s tem Stanetom na forumu prehrana, trening…? A on ima sponzorirano to?
Se oproščam za svojo radovednost, ampak me res zanima, kaj je s tem
hvala

pa kaj si nor pa kaj ti nisn reko pa ne seri ga zaj pa maš si vido kaki špetir si naredo nisi me poslušo pa ga vun vrgo zaj bom jaz red naredo ti si tak zanič saj vem da boš rajši onega trotla pa jegovih dvajst bab poslušo ko pa mene pa srno pa vrhovnika pa sithea pa še drugi miljon pametnih pa da vejš da če ga boš še naprej tak srau pridemo vsi v lublano pa mo tebe vun vrgli nah bote pa lehko vsi skup pridigali ti pa oni trotl pa vaših dvajst norih bab boš ti že vido glih zaj grem po krpana da bo oni trotl vido kiri bo koga lizo

New Report

Close