Najdi forum

Resnica

Vredno ogleda.

https://www.youtube.com/watch?v=1qWO8NYx8xw

Resnica je, da si ti en velik butl in se še kar ne zavedaš tega. Me pa veseli, da so tvoje teme prazne, mogoče boš majmun le dojel, da sam sebi objavlaš.

Resnica je, da si ti en velik butl in se še kar ne zavedaš tega. Me pa veseli, da so tvoje teme prazne, mogoče boš majmun le dojel, da sam sebi objavlaš.
[/quote]

Seveda, Civilizirani Beli Človek.
Me veseli da mi slediš, si pa zvest.
Lahka ti noč.
Beri me jutri (oz danes) dogajalo se bo.

Ne morem to zdaj poslušat.
Kaj točno pravi Biden, v par besedah?

Resnica je, da si ti en velik butl in se še kar ne zavedaš tega. Me pa veseli, da so tvoje teme prazne, mogoče boš majmun le dojel, da sam sebi objavlaš.
[/quote]

Da si ti še en veliko večji majmun kot Ludi hahahaha….

Da si ti še en veliko večji majmun kot Ludi hahahaha….
[/quote]

podpis

Se ti moram prav oglasiti in zahvaliti za prejšnji dan. Nisem izgubila službe 🙂 ostalo je nespremenjeno in se mi je šef celo opravičil.

Samo hvala ti. Za vse kar počneš. Res iz srca. Bil si moja rešilna bilka, ko mi nihče drug ni znal pomagati. Cenim to in če lahko kdaj vrnem, sem tvoja dolžnica.

Se ti moram prav oglasiti in zahvaliti za prejšnji dan. Nisem izgubila službe 🙂 ostalo je nespremenjeno in se mi je šef celo opravičil.

Samo hvala ti. Za vse kar počneš. Res iz srca. Bil si moja rešilna bilka, ko mi nihče drug ni znal pomagati. Cenim to in če lahko kdaj vrnem, sem tvoja dolžnica.
[/quote]

Super. Me veseli, si mi že vrnila. NIsi nič dolžna.

New Report

Close