Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Revež proti premožnežu

Revež proti premožnežu

Vsak od njiju ima svoje pluse in minuse.

Trenutno sedim na dveh stolčkih in prav nič fajno se zaradi tega ne počutim. Problem je, ker sta mi oba všeč. Revež dela v trgovini, vozi star avto a bi zame naredil vse. Je zelo srčen in mislim da mi po čustveni plati z njim ne bi bilo hudega. Moti me, ker živi v domači hiši v kletnem stanovanju in ni kaj dosti možnosti, da bi bilo kdaj drugače. Z njim bi bilo življenje z rok v usta.

Na drugi strani pa premožnež, precej aroganten in skrivnosten, kar nenormalno privlači. Njegovo obnašanje je vzvišeno in imam občutek, da mu ves svet leži pod nogami in da mu je vse dostopno. Ima dober zelo izbran okus, skrbi zase, samo ena njegova ura je vredna kot moj avto. Kamor pride je opažen, povsod ga poznajo. Do mene je zelo radodaren. Sex z njim je drugačen. Kaj takega še nisem doživela.
Oba sta mi pri srcu, vsak po svoje, zato se ne morem odločiti. Iščem partnerja za življenje in ne avanture.

 

Prehitevaš z izmisljevanjem. Najprej pejt na malico pa potem štepaj za klike.

ja ta super premožnež bo res čakal na žensko, da se odloči, če se bo še naprej drajsala s svojim stojničarjem, ki ji pomaranče prodaja:)

Če sediš na 2 stolčkih su kurba. Tistega, ki je v glavi normalen pusti. Pojdi z bogatim, ker on tudi sedi na 2 ali 3 stolih. Sta si usojena

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 26.04.2024 ob 10:44

ja ta super premožnež bo res čakal na žensko, da se odloči, če se bo še naprej drajsala s svojim stojničarjem, ki ji pomaranče prodaja:)

 

Ja kaj si ti glup, a misliš, da vesta eden za drugega. Beri bolje, ker piše, da sedi na dveh stolčkih.

Odgovor na objavo uporabnika
Kurba story, 26.04.2024 ob 10:43

Prehitevaš z izmisljevanjem. Najprej pejt na malico pa potem štepaj za klike.

Najbolj dolgocajtno bitje na monu. A ti prov čakaš da se neki objav potem pa se ti full dobr zdi, da vsakič napišeš isti komentar? Get a life!!!

Jaz bi ostala samska, ker mi ne en ne drugi ni po godu.

Pa nehajte s temi zgodbicami, no!

Ti sediš na dveh kurcih in ne na dveh stolih. Res ogaba. Tudi če je fake, a v sebi nimaš nič slabega občutka že ko to napišeš?

Odgovor na objavo uporabnika
Provoke, 26.04.2024 ob 10:50

Jaz bi ostala samska, ker mi ne en ne drugi ni po godu.

Pa nehajte s temi zgodbicami, no!

Zakaj odgovrjaš če je itak vse izmišljeno?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5972, 26.04.2024 ob 10:57

Zakaj odgovrjaš če je itak vse izmišljeno?

Zato, da ostale opozarjam, da je provokacija ali izmišljena zgodba. Niso vsi tako pametni, da bi to videli.

In kaj imaš od tega? Če je npr tema izmišljena, mislič, da v danešnjem svetu kaj takega ni možno?

 

Hecno je, da dejansko napišeš odgovor in dodaš, da je vse izmišljeno. To delajo samo pacienti.

Odgovor na objavo uporabnika
Idiot, 26.04.2024 ob 10:47

 

Ja kaj si ti glup, a misliš, da vesta eden za drugega. Beri bolje, ker piše, da sedi na dveh stolčkih.

Ta ki to piše, kar lepo sedi na enem stolčku in tipka ntukaj petkovo zgodbico za klike 🙂

Pusti oba in si najdi nekoga v katerega se res zaljubiš in ne takega ob katerem špekuliraš.

Potem je absolutno prvi zate! Tadrug te bo nategnu in ko mu ne boš več zanimiva, šel k drugi!

Na koncu boš sama osamljena.

I jare i pare. Oba.

Vecina zensk bi padlo na drugega … na prvega pa le tiste, ki so skromne.

Odgovor na objavo uporabnika
Nekdo848, 29.04.2024 ob 18:25

Potem je absolutno prvi zate! Tadrug te bo nategnu in ko mu ne boš več zanimiva, šel k drugi!

To pa res  pomembno, ce je preskrbljena.

Odvisno koliko časa traja ta “trenutno”. V nekaj mesecih se ne da zares spoznati značaja, da bi zatrdno vedela, da je en srčen in drug vzvišen. Če je vmes zaljubljenost, toliko kasneje. Lahko te presenetita, pozitivno, negativno.

Odloči se za srečo in ne za denar.

Nisem sedela na dveh stolih, nisem varala, vsaj ne fizično, imam pa za sabo podobno zgodbo. Odločila sem se za premožneža, sanjam pa o revnem. Imam “vse” kar se da kupiti z denarjem, hišo, vikend, potovanja, avto, a hkrati nimam nič kar se ne da kupiti z denarjem, brezpogojne ljubezni, spoštovanja.

Velikokrat se tolažim s tem, da sem od vsega začetka vedela, da v življenju ne moraš imeti vsega in da se od ljubezni ne da živeti.

Punca tole se zate ne bo dobro končalo.

Počakaj na tretjega.

Bogatega. Zaj……. te bosta slej kot prej oba, vseeno bolje če te tisti ki ima denar.

New Report

Close