Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek RH NEGATIVEN-PUNČKA ?

RH NEGATIVEN-PUNČKA ?

Koliko vas je , ki ste Rh negativne in ste rodile punčko ? Pravijo, da je to kar nekakšno pravilo. Ali je imela katera pri negativnem Rh-ju fantka ?

Mina

Ni nujno, jaz imam prvič fantka, drugič pa punčko.

LP Lidija

Jaz sem negativna in imam hčerko, ki je pa pozitivna!
Hčerka je podedovala Rh faktor po možu (bolje zanjo), krvno skupino pa po meni AB!!!
Moja starše sta oba Rh neg. pa imam še brata, tako, da po moje to ne bo držalo!

Jest imam res punčko, ampak to pa pomoje ne pomeni, da če bi še desetkrat rodila, da bi imela dest punčk!

Moja prijateljica ima fantka.

Jaz imam dve dekleti.

Moja sestra ima dva fanta. Eden je +, drugi je -.

Sama sem RH-, moj sinček pa RH+. Pa krvno skupino ima tudi atijevo.

Pa moja mama je tudi Rh- in ima njprej fantka, pol pa še dve punčki.

Mislim da to ni pravilo

Lp

:~)

Jaz sem negativna in imam punčko, ki je pozitivna. Po mojem spol ni odvisen od tega, saj je moja mami tudi negativna in imam še brata.

Prvič fantka, drugič punčko …

Pu

Sama sem Rh- in imam fantka, ki ima Rh+.

Jst imam punčko, ki je Rh+…….

Oba z možem rh negativna, imava dva fanta.

Ojla

jaz sem B neg, imam pa sinčka AB+.

lp mamiR

rh-, obe punci prav tako.

Jaz sem Rh-in imam krvno skupina kakor moja mama AB, rodila sem dvojčka fanta in punco in samo fant je po meni in ima AB in Rh-, punčka Rh+

Dve punčki in dva fanta… vsi Rh +.

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Jaz sem RH-, partner pa RH+.
Imava dva fantka, prvi je RH+, drugi RH-.

moja kri skupina 0, Rh-, moževa kri skupina 0, Rh-, torej ne more biti drugače, kot da ima otrok 0, Rh-, Je pa sin.

Zdravo!

Mislim da to ne drži.Jaz sem Rh neg. pa sem prvič rodila fantka, sedaj pa imam punčko.

Imam punčko.

Jaz imam fantka, moja mami pa 2 punci. Obe sva RH-. Sestra ima 2 fanta, pa sem skor 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da je tudi RH-.

Sama sem Rh- in imam fantka RH -.

Lep pozdrav
AnaP.

Sem Rh- in imam dva fantka, oba sta Rh+.
LP A.

…mi imamo punčko

New Report

Close