Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ribje konzerve

Ribje konzerve

Jih dajete svojim malčkom?

Ja, tuno Rio mare, kadar se spomni, da bi jo mogoče pa… 1x na mesec morda

Samo tunino, pa še to ne prav pogosto.

kaj niso sardelice v olivnem olju full zdrave?

Da – že iz malčkove dobe (1-2 krat tedensko).
Pozdrav!
Nina

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

Jih ne mara.

seveda, če mu jih ne daš! a samo pršut jete? :)))

Tega pa vec zmaze kot jaz.

Najraje ima špinačo (ali blitvo) s tunino iz konzerve. Zelo rada pa ima tudi namaze iz tunine.

Ko je pri treh letih odkrila TV (prej ni zdržala za TVjem niti pol minute), sta bila na sporedu ravno dva kuharja, ki sta pripravljala neke rezance.
Pa pride v kuhinjo in mi zdrdra recept, pa če bom to skuhala. Zelo neješč otrok bi nekaj rad jedel in to sam prosi???? Šla sem pogledat, zapisala recept in že 5 let je to njena najljubša jed – ponavadi jo imamo za nedeljsko kosilo. Rezanci z blitvo in tuno.

Daj, zaupaš recept?

Mi napišeš recept?

Obožujem tunino in blitvo…

Eh, sorry, nisem prej prebrala…:-((

Ja dam, tuno, ki jo zmešam s smetanovim namazom… da je mazavo, ker se le tako obdrži na kruhu. Je pa okusno tudi, itak…

A ta recept zaupaš?

Ja, saj ti nimam kaj zaupat – kupiš rio mare ali kaj podobnega, kupiš smetanov namaz, odcediš olje od tunine, vse skupaj streseš – približno pol pol, pretlačiš in premešaš, pa na kruh!
Lahko pa kombiniraš topljeni sirček in tuno, ali pa vse troje. Meni je fejst všeč!

Uff, bere se slastno! Bomo hitro poskusili!

Mimogrede, kako pa kaj maili?

Pozabila sem se zahvalit:-(((

Hvala!

Superca!

Dober tek!

Zdaj pa ne vem – kako mali ali maili?

Hja, zanimalo me je kako napredujejo maili, ker sem se nadejala, da bom tam zvedela tudi kaj o malemu…

Ja, veš da boš. Zdej si pa ti neučakna, tko kukr sem jest kdaj, ha, ha, ha. Bom, v treh dneh. Sem se glih začela mal učit za en izpit, ki bo 21. dec. No, dons zvečer mi lih ne ratuje, je blo dopoldne bolš.

Tamauček pa hodi kot en velik, alergičen pa je na beljak. Več v mailu.
Zdej je pa moj možek prišel domov in jest tud grem!

Pa, pa in nočko vsem, Ana

Lahko noč!

In hvala…

lahko noč!

Bom, po mailu jutri.

Isuse Bože, kaj pa delaš tule, danes…;-)))?

New Report

Close