Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Risanke ob sobotnem Delu

Risanke ob sobotnem Delu

Če morda katera še ne ve (kot nisem jaz pred petimi minutami).
Poklicala sem na naročniško službo in vse risanke na DVD-jih so sinhronizirane!

Jaz bom najbrž naročila!

lp
n

Hej lepček,

a to pomeni, da če kupiš sobotno delo, da dobiš po znižani ceni tudi riasanke na DVD-jih. Se da to videti na njihovi spletni strani?

Hvala

Prvi film je bil preteklo soboto (13.11. ob delu ali slovenskih novicah za 1000 SIT), risanke pridejo na vrsto 02. 04. 2005. In sicer je 10 DVD-jev, na vsakem tri risanke (po isti ceni).

Sicer je spletna stran:

ampak nisem še pogledala, če gor slučajno ni risank, ti lahko napišem katere so (imam pred sabo prilogo, ki je bila v Vikendu).

lp
n

Jasno. link Dela sem si že zdavnaj pregledala, prosim, če mi lahko napišeš katere risanke so.

Hja, sem mislila, da je tam navedeno vse, pa ni.
NO torej:
5. paket
Grdi raček; Vrtnar in njegova družina; Juha iz špile; Sopotnik
Mala morska deklica; Tako, kakor napravi stari, je zmerom prav; Prav gotovo; Spanček zaspanček
Stanovitni kositrni vojak; Zlati zaklad; Profesor in bolha
Kraljična na zrnu graha; Cvetlice male Ide; Jelka; Svinjski pastir
Cesarjeva nova oblačila; Zaročenca, Stara cestna svetilka; Steklenični vrat

6. paket
Divji labodi; Berti; Vžigalnik
Cesarjev slavček; Srečne galoše; Bedak Jurček
Snežna kraljica 1.del; Snežna kraljica 2.del; Sneženi mož
Palčica; Leteči kovček
Čudežno potovanje

Hvala Tinkara C!

lp
n

Risanke bodo torej od aprila naprej? Mi recimo smo naročeni na Slovenske novice, dvd-je pa bi naročila in plačala. Ali to velja, ali velja samo naročnina na Delo ??

Hvala in se beremo.

Naročnina na Delo ali Slovenske novice!

lp
n

Menda imajo pa sedaj pri Dnevniku pravljice na CD-jih. Kdo ve kaj več o tem? Kakšne, koliko časa?

Ja, Delo ima pravljice.
Ne vem sicer koliko časa že in koliko bo še trajalo, sem pa videla da je bil v soboto zraven Medvedek Pu (cena: 1190 SIT = Delo + CD)

sem pa videla, da bo od naslednjega petka naprej v Slovenskih novicah vsak petek ena knjiga, erotično ali napete narave. Mljask, na vsake toliko obožujem šund :))))

sem pa šla preverit na njihovo stran, ki je navedena na plakatu, pa je ni :((( pa sem se prav veselila, da še to pogledam in si zacahnem 🙂 v petek 26. pa bom stala v vrsti za Emanuelle :)))))

jaz bi jih tud naročila, sem naročena na sobotno delo pa reklam za risanke nisem videla, le za filme.

Pravljce pa ima Dnevnik!

Tinkara C, jaz sem tudi videla plakat, upam da bom v petek še kakšo dobila!

Brezplačna telefonska številka za naročanje risank in filmov ob Delu in Slovenskih novicah pa je: 080 11 99, paketi so tisti, ki jih je Tinkara navedla (5 in 6), št. DVD-jev pa so od 21 do 30 (če npr. nočeš celega paketa).

lp
n

Punce, ve ste carice. Lahko bi ustanovile detektivski štab med.over.neta saj resnično “zvohate” vsako koristno informacijo.

Lepo se imejte.

Točn tko!!!

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Ali ima kdo seznam knjig, ki bodo izšle? Tinkara C, si ti že mogoče zvohala, kateri naslovi bodo?

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

mene pa zanima navajate da so to paketi 5 in 6
kaj pa prej ali tudi prej kaj obstaja
pa še to koliko CD jev vsebuje paket in kakšna je cena paketa?

hvala punce lpm

Vsak DVD je 1000 sit, kar pomeni, da če je v paketu 5 risank ti pošljejo račun za 5000 sit, poštnine se ne plača.
Če naročiš pakete zdaj, ti jih tudi zdaj pošljejo in tako ne čakaš do marca oz.aprila, ko jih bodo pošiljali posamezno.

voham, voham, pa samo na umazane štumfe naletim :))))
Bom možička pobarala, če lahko dobi kak seznam. Tista spletna stran, ki jo oglašujejo, pa sploh še ni gor postavljena
čudno

Vsega skupaj je 30 filmov, vsak po 1000 SIT.
Nekaj je tujih, nekaj slovenskih.
Tukajle izveš več:

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Boga. :-))))
Ko pa izveš, pa napiši, pliiiiis.

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Lepek hvala za informacijo, da so sinhronizirane. Jaz sem jim mejl poslala pa niso nic odgovorili.

Smo pa narocili vseh 10 DVDjev, da bo nas misko gledal pravljice!

Ja jaz tudi sem jim poslala meil, ker je bila tista brezplačna cifra stalno zasedena, ampak ker niso odgovorili sem potem še večkrat poskušala in sem jih dobila, vse so sinhronizirane tudi tista ta zadnja, japonska.

Tako mi je bilo rečeno, upam da se ne lažejo!

Mi jih bomo tudi gledali, kar vse!!

lp
n

Na Knjižnih moljih je bil Nekdo priden:
1. Emmanuelle ; Emmanuelle Arsan, Emmanue# 2004 slv# roman
2. Sloni si zapomnijo ; Elephant# Christie, Agat# 2004 slv# roman
3. Konec Usherjeve hiše ; The fa# Poe, Edgar All# 2004 slv# kratka proza
4. Ljubezenske zgodbe iz tisoč i# 2004 slv# monograf. publ.
5. Nadarjeni gospod Ripley ; The# Highsmith, Pat# 2004 slv# roman

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

New Report

Close